Verkocht
Blokweerweg 1012954 PC AlblasserdamMiddelland
€ 469.500 k.k.
- 94 m²wonen
- 130 m²perceel
- 4slaapkamers
- Benergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 13 maart 2026
- Verkoopdatum
- 1 april 2026
- Looptijd
- 2 weken
Omschrijving
Deze keurige en volledig instapklare eindwoning is gelegen in een rustige en prettige woonomgeving en biedt verrassend veel ruimte en wooncomfort. Bij binnenkomst valt direct de warme en sfeervolle woonkamer op, die in open verbinding staat met de landelijke keuken en samen een gezellige leefruimte vormt. Op de eerste verdieping bevinden zich drie ruime slaapkamers en een nette, vrij nieuwe badkamer. De tweede verdieping beschikt over een overloop met daarnaast nog een grote extra slaapkamer, die uitstekend kan dienen als vierde slaapkamer, werk- of hobbyruimte. Ook buiten is het heerlijk vertoeven: de gezellige achtertuin beschikt over een riante overkapping waar u het hele jaar door comfortabel kunt zitten en genieten van de buitenlucht. Tot slot is de woning voorzien van energielabel B en zijn er 10 zonnepanelen aanwezig! Welkom aan de Blokweerweg 101!
ENTREE
Rondom de woning is parkeergelegenheid voor het parkeren van uw auto. Aan het einde van de rij, op de hoek treft u de woning met in de zijgevel de voordeur. Gaat u mee naar binnen?
HAL
U stapt binnen in deze ontvangstruimte waar u de toiletruimte, meterkast en trap naar de verdieping heeft. Daarnaast is er toegang tot de woonkamer.
Maatvoering: Circa 3 m²
Vloerafwerking: PVC met vloerverwarming
Wandafwerking: Stucwerk
Plafondafwerking: Stucwerk
TOILET
Nette toiletruimte voorzien van een staand toilet en een handwasfonteintje.
Maatvoering: Circa 1.17 x 0.95m
Vloerafwerking: Betegeld met vloerverwarming
Wandafwerking: Lambrisering / behang
Plafondafwerking: Stucwerk
WOONKAMER
Welkom thuis! De lichte afwerkingen zorgen voor een warme uitstraling in deze gezellige woonkamer. Via de openslaande tuindeuren kunt u direct naar het terras en betrekt u het binnenleven gemakkelijk met buiten. Onder de trap is er een praktische trapkast en aan de voorzijde staat de kamer in open verbinding met de keuken.
Maatvoering: Circa 27 m²
Vloerafwerking: PVC met vloerverwarming
Wandafwerking: Stucwerk
Plafondafwerking: Stucwerk
KEUKEN
De keuken is aan de voorzijde gesitueerd en geeft leuk zicht over de voorgelegen straat. Uw gezinsleden en gasten ziet u tijdens het kokkerellen al arriveren. De U-opstelling heeft een landelijke uitstraling door de warme kleuren. Aan inbouwapparatuur heeft u de beschikking over een 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, combimagnetron, vaatwasser en een koel-/vriescombinatie.
Maatvoering: Circa 2.97 x 2.04m
Vloerafwerking: PVC met vloerverwarming
Wandafwerking: Betegeld / houten delen
Plafondafwerking: Stucwerk
INDELING EERSTE VERDIEPING
OVERLOOP
Doordat er een raam in de zijgevel is, is er prettig lichtinval op de overloop. Hiervandaan heeft u toegang tot de drie slaapkamers en de badkamer.
Maatvoering: Circa 2.08 x 2.22m
Vloerafwerking: Laminaat
Wandafwerking: Stucwerk
Plafondafwerking: Spuitwerk
SLAAPKAMER I
De grootste slaapkamer treft u aan de achterzijde.
Maatvoering: Circa 4.30 x 2.80m
Vloerafwerking: Laminaat
Wandafwerking: Stucwerk
Plafondafwerking: Spuitwerk
SLAAPKAMER II
Deze tweede slaapkamer is eveneens aan de achterzijde gesitueerd.
Maatvoering: Circa 3.14 x 2.22m
Vloerafwerking: Laminaat
Wandafwerking: Stucwerk
Plafondafwerking: Spuitwerk
SLAAPKAMER III
Aan de voorzijde is deze slaapkamer gesitueerd en momenteel in gebruik als werkkamer.
Maatvoering: Circa 3.21 x 2.80m
Vloerafwerking: Laminaat
Wandafwerking: Stucwerk
Plafondafwerking: Spuitwerk
BADKAMER
De badkamer is geplaatst in 2024 en strak afgewerkt. Er is een inloopdouche met regen- en handdouche, wastafelmeubel, designradiator en een toilet. Een leuk detail is het ronde raam.
Maatvoering: Circa 2.22 x 2.22m
Vloerafwerking: PVC
Wandafwerking: Betegeld
Plafondafwerking: Spuitwerk
INDELING TWEEDE VERDIEPING
OVERLOOP
Op de overloop heeft u de mogelijkheid om uw wasmachine en droger te plaatsen, daarnaast is hier ook de opstelling van de C.V.-ketel. Aan de achterzijde is er bergruimte achter de schuifdeuren.
Maatvoering: Circa 12 m²
Vloerafwerking: PVC
Wandafwerking: Spachtelputz
Plafondafwerking: Sauswerk
SLAAPKAMER IV
Mede door het hoge plafond is dit een heerlijke, grote kamer met aan weerszijden opbergruimte onder het schuine dak. Een groot tuimelraam zorgt voor veel lichtinval.
Maatvoering: Circa 4.95 x 2.78m
Vloerafwerking: PVC
Wandafwerking: Behang
Plafondafwerking: Sauswerk
RONDOM DE WONING
Achter de woning is een groot terras met overkapping, hier is het absoluut goed vertoeven! Er is verlichting en lichtkoepels, wat mede zorgt voor een gezellig samenzijn. Het hele jaar door is het dan ook genieten. Loopt u verder de tuin in, dan heeft u de berging van circa 2.81 x 2.45m. Via de poort kunt u achteromkomen.
De woning staat aan de rand van het dorp, waardoor u gemakkelijk een wandeling door de polder maakt. Maar ook de dagelijkse voorzieningen zoals de winkels, supermarkten, openbaar vervoer en scholen zijn op korte afstand.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 469.500 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.995
- Bouwjaar
- 1995
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 94 m²
- Externe bergruimte
- 7 m²
- Perceel
- 130 m²
- Inhoud
- 315 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, mechanische ventilatie, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- B
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas (gas gestookt combiketel uit 2008, eigendom)
Kadastrale gegevens
- ALBLASSERDAM C 4014
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 130 m²
- Achtertuin
- 41 m² (14,21 meter diep en 5,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Aangebouwde houten berging
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Populariteit
3.183x
Bekeken
22x
Bewaard
12-3-2026
Op Funda
Buurt

Middelland
Alblasserdam- Inwoners
- 570
- Gezin met kinderen
- 45%
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.