Verkocht
Sint Janskerkhof 383811 HW AmersfoortBeestenmarkt
€ 345.000 k.k.
- 67 m²wonen
- 1slaapkamer
- Benergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 23 mei 2025
- Verkoopdatum
- 25 juni 2025
- Looptijd
- 4 weken
Omschrijving
Ben je op zoek naar een woning in het hart van de historische binnenstad van Amersfoort? Kom dan kijken naar dit fijne 2 (mogelijkheid tot 3)-kamer appartement op een mooie rustige plek, met balkon en ruime berging op de begane grond.
De ligging is werkelijk fantastisch! Het appartement bevindt zich op een rustige plek, maar toch op loopafstand van het bruisende centrum van Amersfoort met zijn gezellige winkels, cafés en restaurants. Daarnaast ben je zo in het prachtige Stadspark, ideaal voor een wandeling of een picknick. Het Centraal Station is op slechts een paar minuten fietsen, wat de bereikbaarheid van de woning uitstekend maakt voor zowel openbaar vervoer als reizen met de auto.
Kosten parkeervergunning voor de gehele binnenstad 112,80 per jaar!
Indeling:
Begane grond: Bij aankomst zie je de afgesloten portiek met het belplateau en de brievenbussen. Binnen gekomen in de hal, loop je via het trappenhuis naar de eerste verdieping.
Eerste verdieping: Boven aangekomen kom je in de hal, waar de entree is voor twee appartementen. Stap binnen in de gang van dit gezellige appartement.
Zullen we beginnen in de woonkamer?
De grote raampartijen zorgen voor een prachtige lichtinval, waardoor de woonkamer een warme en uitnodigende sfeer krijgt. De massief houten parketvloer versterkt dit effect en geeft de ruimte extra charme. Wat deze woning echt bijzonder maakt, is de verrassende zijruimte met toegang tot het balkon. Hier staat momenteel de eettafel, maar deze ruimte kan eenvoudig worden omgebouwd tot een tweede slaapkamer.
De open keuken is modern en hoek opgesteld, voorzien van alle benodigde apparatuur, waaronder een combimagnetron (2022), een koelkast, een vriezer, een vaatwasser (2021), een 5-pits gaskookplaat met wok brander en een afzuigsysteem. Daarnaast bevindt zich in de keuken een vaste kast met de opstelling van de combiketel van het merk Intergas Extreme 30 uit 2021.
Aan de voorzijde bevindt zich de royale slaapkamer, met grote ramen die zorgen voor veel natuurlijk licht. Er is voldoende ruimte voor een groot bed en kledingkasten, eventueel het creëren van inloop-/kledingkamer.
Centraal in het appartement is de badkamer gelegen. Deze is geheel betegeld en voorzien van een ligbad met douchescherm, een designradiator, een wastafel en de opstelplaats voor de wasmachine en de droger.
Daarnaast is er een separaat toilet met fontein.
Het balkon is bereikbaar via de zijkamer en ligt op het noordoosten. Dit maakt het de ideale plek om 's ochtends in het zonnetje te ontbijten. Je kunt het balkon gezellig inrichten met plantenpotten en meubilair voor een extra sfeervolle uitstraling.
Info: bouwjaar: 1983, woonoppervlakte: 67 m2
Op dit moment heeft het appartement houten kozijnen. In 2026 worden deze vervangen door kunststof kozijnen met triple glas HR+++ waardoor het energielabel stijgt. Dit alles zonder substantiële stijging van de service kosten!
De berging: De berging bevindt zich op de begane grond en is voorzien van elektra en een bergzolder.
Servicekosten 144,50 per maand, beschermd stadsgezicht.
Wat een heerlijk appartement!
Deze woning heeft een eigen website waarop meer informatie te vinden is dan op Funda,
Wil je een afspraak maken? Je kunt ons bellen of mailen voor het maken van een afspraak voor een bezichtiging.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 345.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.149
- Status
- Verkocht
- Bijdrage VvE
- € 144,50 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Portiekflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1983
- Specifiek
- Beschermd stads- of dorpsgezicht
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 67 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 6 m²
- Externe bergruimte
- 10 m²
- Inhoud
- 221 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 2 kamers (1 slaapkamer)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Ligbad en wastafel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Glasvezelkabel, mechanische ventilatie, en TV kabel
- Gelegen op
- 1e woonlaag
Energie
- Energielabel
- B
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas Extreme 30 CW4 (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Kadastrale gegevens
- AMERSFOORT E 8644
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- AMERSFOORT E 8644
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In centrum en in woonwijk
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Bergruimte
- Schuur/berging
- Box
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren en parkeervergunningen
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 144,50 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
2.306x
Bekeken
54x
Bewaard
23-5-2025
Op Funda
Buurt

Beestenmarkt
Amersfoort- Inwoners
- 1.040
- Gezin met kinderen
- 11%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 5.491
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




