Verkocht
Gasthuislaan 633817 ED AmersfoortVermeerkwartier-Oost
€ 699.000 k.k.
- 152 m²wonen
- 131 m²perceel
- 4slaapkamers
- Aenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 10 april 2026
- Verkoopdatum
- 30 april 2026
- Looptijd
- 2 weken
Omschrijving
Moderne, uitgebouwde hoekwoning met vier ruime slaapkamers en een eigen parkeerplaats, gelegen in het geliefde Vermeerkwartier. Deze woning combineert de charme en het karakter van de wijk met het comfort en de duurzaamheid van nieuwbouw.
Deze zeer goed onderhouden woning uit 2017 heeft een heerlijk centrale ligging en is voorzien van alle gemakken. Het is een ideale gezinswoning dankzij de ruime en lichte woonkamer, de zonnige achtertuin en het royale aantal slaapkamers. De woning is gebouwd in 2017, geheel geïsoleerd, 5 zonnepanelen en voorzien van een energielabel A, wat bijdraagt aan lagere energielasten en extra wooncomfort.
De ligging vormt een goede balans tussen stedelijk wonen en groen: het centrum van Amersfoort is op korte afstand bereikbaar, terwijl ook diverse parken en groenvoorzieningen in de directe omgeving liggen. In de nabijheid bevinden zich meerdere scholen, sportverenigingen en andere maatschappelijke voorzieningen. Er zijn diverse speelpleintjes rondom de woning, het betreft een rustige omgeving waar kinderen op straat kunnen spelen. Voor de dagelijkse boodschappen zijn onder andere het stadscentrum, de Leusderweg en het Euterpeplein goed bereikbaar. Daarnaast is een bushalte nabij en zijn NS-station Amersfoort Centraal en de uitvalswegen richting de A1 en A28 snel en eenvoudig te bereiken.
Indeling:
Begane grond: via de zijentree is de hal met garderobe en toilet bereikbaar. De woonkamer is door de uitbouw zeer ruim te noemen en beschikt over extra licht door de twee dakkoepels. De gashaard geeft veel sfeer. Middels openslaande deuren is er toegang tot de tuin op het zuiden.
De keuken is aan de voorzijde van de woning gelegen en voorzien van de navolgende inbouwapparatuur: gas-op-glaskookplaat, combioven / magnetron, koel/vriescombinatie, vaatwasser en Quooker. De gehele begane grond is voorzien van vloerverwarming en een nette laminaat vloer.
Eerste verdieping: via de overloop zijn de drie slaapkamers en de complete badkamer bereikbaar. De badkamer is voorzien van een ligbad, inloopdouche, toilet en dubbele wastafel.
Tweede verdieping: ruime voorzolder met berging en wasmachineaansluiting. De royale slaapkamer is voorzien van twee dakkapellen. Door de roomdivider is er ook een werkruimte gecreëerd. Boven de voorzolder is nog een bergzolder gesitueerd.
De verzorgde achtertuin is gunstig gelegen op het zuiden, waardoor je hier optimaal kunt genieten van de zon. De tuin biedt volop ruimte om te ontspannen of gezellig buiten te zitten. De vrijstaande stenen berging is ideaal voor het opbergen van fietsen en tuinspullen. In de voortuin kunnen in het fietsenschuurtje eveneens fietsen geplaats worden. Achter de woning is de kleinschalige parkeerplaats gelegen waar een eigen parkeerplek is te vinden.
Kenmerken:
• Woonoppervlakte: 151 m²
• Perceeloppervlakte: 131 m²
• Bouwjaar 2017
• Energielabel A
• Zonnepanelen (5 stuks)
• Kunststof kozijnen
• Eigen parkeerplaats
• Kindvriendelijke omgeving
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 699.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.599
- Bouwjaar
- 2017
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 152 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 4 m²
- Externe bergruimte
- 6 m²
- Perceel
- 131 m²
- Inhoud
- 565 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, dubbele wastafel, ligbad, en toilet
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen en een vliering
- Voorzieningen
- Airconditioning, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas Kombi Kompakt HRE (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Kadastrale gegevens
- AMERSFOORT B 10834
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 131 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- AMERSFOORT B 10904
- Achtertuin
- 45 m² (7,50 meter diep en 6,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Populariteit
5.151x
Bekeken
88x
Bewaard
10-4-2026
Op Funda
Buurt

Vermeerkwartier-Oost
Amersfoort- Inwoners
- 2.040
- Gezin met kinderen
- 42%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 5.623
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?