Verkocht
Fideliolaan 1481183 PR AmstelveenOperabuurt
€ 320.000 k.k.
- 51 m²wonen
- 1slaapkamer
- Denergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 11 september 2025
- Verkoopdatum
- 3 november 2025
- Looptijd
- 7 weken
Omschrijving
Op een centrale locatie in de gewilde wijk Bankras mogen wij dit comfortabele 2-kamerappartement op eigen grond aanbieden! Dit charmante appartement is netjes onderhouden en beschikt over een ruime woonkamer, nette keuken, een volwaardige slaapkamer, goed sanitair en een leuk balkon.
De ligging is werkelijk ideaal: op steenworp afstand van een winkelcentrum en vlakbij het Stadshart, natuurgebieden, scholen, sportclubs, openbaar vervoer en uitvalswegen. Kortom: een mooie kans voor wie comfortabel wil wonen op een toplocatie in Amstelveen! We nemen je mee:
• Woongenot: 51 m²
• Netjes afgewerkte woonkamer met veel natuurlijk licht
• Ruim opgezette keuken met diverse inbouwapparatuur
• 1 volwaardige slaapkamer
• Mooie badkamer met wastafel en inloopdouche
• Separaat toilet
• Klein balkon
Indeling van het appartement:
Begane grond:
Centrale entree met brievenbussen en trappenhuis.
Verdieping:
Na binnenkomst in het appartement beland je in een ruime en netjes afgewerkte entreehal, die toegang biedt tot meerdere vertrekken. In de woonkamer ligt een mooie vloer en zijn de wanden strak afgewerkt. Dankzij de brede raampartij komt er veel natuurlijk licht binnen. Verder wordt de woonkamer deels verlicht met inbouwspots.
De gesloten keuken is voorzien van een donkere tegelvloer. De keuken is vernieuwd in 2020 en bestaat uit een keukenblok en een kastenwand. Het keukenblok is afgewerkt met houtkleurige kastjes en de kastenwand met witte fronten. Je treft hier de volgende apparatuur aan: gasfornuis, afzuigkap, combimagnetron en koelkast. Vanuit de keuken is er toegang tot een klein balkon.
Het appartement beschikt over één slaapkamer. Deze ruime slaapkamer is heerlijk licht dankzij de brede raampartij. Vanuit hier heb je toegang de badkamer. Deze is vijf jaar geleden vernieuwd en voorzien van donkere vloertegels en witte wandtegels. De badkamer is uitgerust met een badmeubel met wastafel en een inloopdouche met regendouche. Er is een aparte toiletruimte met zwevend toilet en fonteintje in het appartement aanwezig.
Vanuit de entreehal heb je verder toegang tot de meterkast en een berging met daarin de wasmachine- en drogeraansluitingen.
Parkeren:
Er is parkeergelegenheid rond het appartement.
Ken je de omgeving al?
Dit comfortabele 2-kamerappartement (1972) ligt in de groene, kindvriendelijke en ruim opgezette wijk Bankras. Voor je dagelijkse boodschappen wandel je in een paar minuten naar winkelcentrum Bankrashof. Het bruisende stadshart is slechts 5 minuten fietsen en voorziet jou van een groot winkelaanbod, gezellige horeca en enkele culturele faciliteiten.
Met De Middelpolder, Amstelveense Poel en het Amsterdamse bos op fietsafstand, biedt de omgeving volop mogelijkheden voor wandelen, fietsen en recreatie. Scholen (basis- en voortgezet onderwijs), kinderdagverblijven, de huisarts en sportclubs liggen ook allemaal vlakbij.
Zowel de bus- als de tramhalte ligt op loopafstand. Met het openbaar vervoer reis je snel naar andere delen van Amstelveen of naar Amsterdam. Ook de ligging ten opzichte van uitvalswegen is gunstig: met de auto zijn de A9, A2 en A10 snel bereikbaar.
Goed om te weten:
• Netjes onderhouden 2-kamerappartement met leuk balkon
• Veel lichtinval
• Keuken en badkamer 5 jaar geleden vernieuwd
• Privé berging op begane grond
• Winkelcentrum op loopafstand
• Stadshart op fietsafstand
• Uitvalswegen vlot bereikbaar
• Energielabel: D
• Volle eigendom
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 320.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 6.275
- Status
- Verkocht
- Bijdrage VvE
- € 178,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Bovenwoning (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1972
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd en gemeubileerd
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
- Keurmerken
- Energie Prestatie Advies
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 51 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 2 m²
- Externe bergruimte
- 5 m²
- Inhoud
- 174 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 2 kamers (1 slaapkamer)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Glasvezelkabel, natuurlijke ventilatie, en TV kabel
- Gelegen op
- 2e woonlaag
Energie
- Energielabel
- D
- Isolatie
- Grotendeels dubbelglas
- Verwarming
- Blokverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
Kadastrale gegevens
- AMSTELVEEN I 4986
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Bergruimte
- Schuur/berging
- Box
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 178,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
3.673x
Bekeken
35x
Bewaard
11-9-2025
Op Funda
Buurt

Operabuurt
Amstelveen- Inwoners
- 2.440
- Gezin met kinderen
- 37%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 5.213
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




