Verkocht
De Bosporus 691183 GG AmstelveenZeestratenbuurt
€ 850.000 k.k.
- 134 m²wonen
- 147 m²perceel
- 4slaapkamers
- Benergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 21 april 2026
- Verkoopdatum
- 12 mei 2026
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
DUE TO EXCEPTIONAL INTEREST, VIEWINGS ARE NO LONGER POSSIBLE. BIDS CAN BE SUBMITTED UNTIL FRIDAY MAY 1ST AT 13:00.
Smaakvol gerenoveerde en instapklare, duurzame gezinswoning (ca. 134 m²) met energielabel B, een open leefruimte met vloerverwarming, vier slaapkamers en een diepe tuin met vrij uitzicht op groen.
Deze hoogwaardig afgewerkte woning is de afgelopen jaren met veel zorg en oog voor detail gerenoveerd en biedt een perfecte combinatie van comfort, rust en ruimte. Met een woonoppervlakte van ca. 134 m², vier volwaardige slaapkamers en een perceel van 147 m² is dit een ideale gezinswoning op een groene en centrale locatie.
Wonen & koken
De begane grond is ingericht als één ruime, open leefruimte waar licht en verbinding centraal staan. De stijlvolle KVIK keuken in Mano Beige is uitgevoerd met hoogwaardige inbouwapparatuur van Siemens, AEG en Bosch, inclusief Grohe kraan (2024) en vormt het hart van de woning. De keuken sluit naadloos aan op de lichte woonkamer (ca. 42 m²). De verdieping is afgewerkt met een fraaie PVC visgraatvloer en voorzien van vloerverwarming, wat zorgt voor een comfortabele en luxe woonbeleving. Dimbare warme inbouwspots maken het geheel compleet. Een heerlijke plek waar comfort en sfeer samenkomen.
Slaapkamers & badkamer
Op de eerste verdieping bevinden zich meerdere ruime slaapkamers en een moderne, luxe badkamer met ligbad en royale douche, voorzien van een Grohe regendouche. De badkamer is hoogwaardig afgewerkt met Grohe Essence in de kleur Geborsteld Warm Sunset, wat zorgt voor een elegante en warme uitstraling. Deze verdieping is afgewerkt met echt houten lamelparket en voorzien van design radiatoren. Daarnaast zijn alle ruimten voorzien van dim to warm inbouwspots.
De zolderverdieping is in 2026 volledig gerenoveerd en voorzien van een dakkapel aan de achterzijde, waardoor een volwaardige extra verdieping met een royale slaapkamer is ontstaan. Ook hier is gekozen voor een prachtige houten lamelparketvloer. Dankzij het aanwezige leidingwerk is het mogelijk om hier een extra badkamer te realiseren.
Buitenleven
De diepe achtertuin (ca. 11,9 x 5,88 m) ligt op het oosten en biedt in de ochtend en middag volop zon. Vanuit de woning kijk je vrij uit op een groen plantsoen, wat zorgt voor een ruimtelijk en rustig gevoel – ideaal voor gezinnen.
Ligging
De woning ligt in een rustige, groene woonomgeving met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik. Winkelcentra, scholen en openbaar vervoer bevinden zich op loopafstand, evenals uitvalswegen richting de snelweg. Voor ontspanning en natuur liggen de Middelpolder en de Amstel op korte afstand – perfect voor een wandeling, hardlopen of een fietstocht.
Comfort & duurzaamheid
• Energielabel B
• HR++ glas (grotendeels)
• Dak-, spouwmuur-, buitenmuur- en plafondisolatie (begane grond)
• Volledig vernieuwde elektra en meterkast
• Volledig vernieuwd leidingwerk
• Vloerverwarming op de begane grond
• Dimbare inbouwspots op alle verdiepingen
Bijzonderheden
• Instapklaar en hoogwaardig gerenoveerd
• Begane grond volledig gerenoveerd (2024)
• Eerste verdieping gerenoveerd (2021)
• Zolder volledig gerenoveerd (2026)
• Nieuwe dakkapel aan de achterzijde (2025)
• Deel kozijnen vervangen (2026) – tuinkant begane grond en straatzijde eerste verdieping
• Trap volledig opnieuw bekleed (2026)
• Luxe KVIK keuken (Mano Beige, 2024)
• Badkamer met Grohe Essence (Geborsteld Warm Sunset) en regendouche
• PVC visgraatvloer op de begane grond
• Houten lamelparket op eerste verdieping en zolder
• 4 ruime slaapkamers
• Mogelijkheid tot extra badkamer op zolder
• Externe berging van ca. 7 m²
• Dakgoot achterzijde vervangen (2021)
• Boeidelen schuur vervangen voor Keralit (2021)
• Nieuw schuttingdeel geplaatst achterzijde tuin (2021)
• Vrij uitzicht op groen
• Oplevering in overleg, op korte termijn mogelijk
Algemene informatie
Vraag altijd naar de lijst van zaken; niet alle in de brochure genoemde items behoren standaard tot de woning.
Deze woning is gemeten volgens de Meetinstructie. De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van de gebruiks-oppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Hoewel wij de woning met veel zorg en naar eer en geweten hebben opgemeten, kan het zijn dat er verschillen zijn in de afmetingen. De opgegeven maten zijn indicatief, er kunnen kleine verschillen zijn. Afhankelijk van de moeilijkheidsgraad van het te meten specifieke object kunnen deze verschillen groter of kleiner zijn. Indien de exacte maatvoering voor u van belang is, raden wij u aan de maten zelf te (laten) meten.
Alle genoemde jaartallen zijn bij benadering en indicatief.
De NVM-koopakte bevat (indien van toepassing) aanvullende clausules zoals de ouderdoms-, asbest-, meet- en niet-bewonersclausule, alsmede een voorbehoud van akkoord van de hypotheekverstrekker van verkoper.
Hoewel deze informatie met zorg is samengesteld, aanvaarden wij geen aansprakelijkheid voor onjuistheden, onvolledigheden of de gevolgen daarvan.
Beautifully renovated, turn-key and energy-efficient family home (approx. 134 m²) featuring a spacious open-plan kitchen and living area with underfloor heating, four generous bedrooms, and a deep rear garden with open views of greenery.
This beautifully finished home has been renovated over the past few years with exceptional care and attention to detail, offering the perfect balance of comfort, tranquility and space. With approximately 134 m² of living space, four well-proportioned bedrooms and a plot of 147 m², this is an ideal family home in a green yet highly convenient location.
Living area & kitchen
The ground floor has been designed as one spacious open-plan living area, where natural light and a sense of flow are central. The stylish KVIK kitchen in Mano Beige forms the heart of the home and is fitted with high-quality built-in appliances by Siemens, AEG and Bosch, as well as a Grohe tap (2024). The kitchen connects seamlessly to the bright living room (approx. 42 m²).
This floor is finished with elegant herringbone PVC flooring and benefits from underfloor heating throughout, creating a warm and luxurious living environment. Dimmable warm recessed spotlights complete the space. A wonderful setting where comfort and atmosphere come together beautifully.
Bedrooms & bathroom
The first floor offers several spacious bedrooms and a modern, luxurious bathroom with a bathtub and a generous walk-in shower, fitted with a Grohe rain shower. The bathroom is finished to a high standard with Grohe Essence fittings in Brushed Warm Sunset, creating an elegant and warm look.
This floor is finished with real wood engineered parquet flooring and fitted with designer radiators. In addition, all rooms are equipped with dim-to-warm recessed spotlights.
The attic floor was fully renovated in 2026 and a rear dormer was added in 2025, creating a fully-fledged additional floor with a generous bedroom. Here too, a beautiful wood engineered parquet floor has been chosen. Thanks to the existing pipework, there is also the possibility to create an additional bathroom on this level.
Outdoor space
The deep rear garden (approx. 11.9 x 5.88 m) faces east and enjoys plenty of sunshine in the morning and afternoon. From the house, you benefit from open views over a green communal area, creating a spacious and peaceful atmosphere, ideal for family life.
Location
The property is situated in a quiet and green residential area, with all daily amenities within easy reach. Shopping centres, schools and public transport are all within walking distance, as are convenient access routes to the motorway.
For relaxation and outdoor activities, the Middelpolder and the River Amstel are just a short distance away, perfect for walking, running or cycling.
Comfort & sustainability
• Energy label B
• Mostly fitted with HR++ glazing
• Roof, cavity wall, external wall and ceiling insulation (ground floor)
• Fully renewed electrical system and fuse box
• Fully renewed pipework
• Underfloor heating on the ground floor
• Dimmable recessed spotlights on all floors
Key features
• Turn-key home renovated to a high standard
• Ground floor fully renovated (2024)
• First floor renovated (2021)
• Attic fully renovated (2026)
• New rear dormer added (2025)
• Some window frames replaced (2026) – garden side on the ground floor and street side on the first floor
• Staircase fully reupholstered (2026)
• Luxury KVIK kitchen (Mano Beige, 2024)
• Bathroom with Grohe Essence fittings in Brushed Warm Sunset and rain shower
• Herringbone PVC flooring on the ground floor
• Wood engineered parquet flooring on the first floor and attic
• Four spacious bedrooms
• Possibility to create an additional bathroom in the attic
• External storage room of approx. 7 m²
• Rear gutter replaced (2021)
• Shed fascia boards replaced with Keralit (2021)
• New fence panel installed at the rear of the garden (2021)
• Open views of greenery
• Transfer date in consultation; short-term completion possible
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 850.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 6.343
- Bouwjaar
- 1966
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 134 m²
- Externe bergruimte
- 7 m²
- Perceel
- 147 m²
- Inhoud
- 457 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Glasvezelkabel, natuurlijke ventilatie, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- B
- Isolatie
- Dakisolatie, HR-glas en muurisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit HR (gas gestookt combiketel uit 2002, eigendom)
Kadastrale gegevens
- AMSTELVEEN I 3618
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 147 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 70 m² (11,90 meter diep en 5,88 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande stenen berging
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Populariteit
4.775x
Bekeken
182x
Bewaard
21-4-2026
Op Funda
Buurt

Zeestratenbuurt
Amstelveen- Inwoners
- 2.000
- Gezin met kinderen
- 34%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 6.071
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.