Verkocht
Burgemeester Hogguerstraat 7831064 EB AmsterdamNoordoever Sloterplas
€ 325.000 k.k.
- 45 m²wonen
- 1slaapkamer
- Eenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 22 juli 2025
- Verkoopdatum
- 25 augustus 2025
- Looptijd
- 4 weken
Omschrijving
Prachtig appartement op de bovenste (dertiende) verdieping met een schitterend uitzicht over de Sloterplas!
De ligging aan de Sloterplas is prachtig, met altijd uitzichten die met de seizoenen veranderen. Dankzij het ruime balkon op het westen is de woonruimte heerlijk licht. Het appartement heeft een praktische indeling en is in 2022 voorzien van dubbele beglazing. In 2020/2021 zijn de keuken en badkamer vernieuwd en de woning beschikt over een moderne moderne pvc-vloer. Op de begane grond is er een berging beschikbaar. Het gebouw heeft twee liften en een conciërge.
Indeling
Begane grond: Verzorgde afgesloten hoofdentree met intercom, twee liften en toegang tot het trappenhuis.
Dertiende verdieping
Bij binnenkomst kom je in de hal met aan de linkerzijde een praktische inbouwkast en toegang tot de slaapkamer aan de voorzijde. De slaapkamer biedt meer dan genoeg ruimte voor een tweepersoonsbed en heeft een inbouwkast. Ook is er toegang tot een bergruimte met aansluiting voor een wasmachine. Aan de achterkant van het appartement bevindt zich de ruime woonkamer. Door de grote ramen en de westelijke ligging is deze ruimte heerlijk licht. Vanuit de woonkamer is er toegang tot het balkon, waar je kunt ontspannen en genieten van de zonsondergang. De open keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur, zoals een 4-pits keramische kookplaat, afwasmachine, koel-vriescombinatie, combimagnetron en afzuigkap. Tot slot is via de hal de badkamer te bereiken, die is uitgerust met een regen- en handdouche, toilet, wastafelmeubel en spiegelkast.
In de onderbouw is er toegang tot een eigen berging van 5m2, de berging is de eerste bij binnenkomst.
Locatie en bereikbaarheid
Het prachtige uitzicht over de Sloterplas biedt rust na een drukke dag of een energieke start van de dag. Voor buitenactiviteiten kun je hardlopen of wandelen rond de Sloterplas. Er is ook een sportschool en het Sloterparkbad in de buurt. In de zomer kun je genieten van zonnen en zwemmen bij het Sloterplasstrand of een drankje doen bij een cafe of restaurant in de buurt. Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht op Plein 40-45, met diverse winkels. Voor een ontspannen drankje en maaltijd kun je terecht bij diverse cafés aan de Jan van Galenstraat. Voor een heerlijk diner of borrel zijn er verschillende restaurants en cafés zoals Bar Kosta en café Cook.
De Burgemeester Hogguerstraat ligt in stadsdeel Nieuw-West, net buiten de ringweg A10. Binnen enkele minuten ben je op de A10, en je rijdt ook zo de binnenstad in. Het appartement is goed bereikbaar met het openbaar vervoer. Tramlijnen 7 en 13 brengen je binnen 20 minuten naar het centrum van Amsterdam en ook metrostation Jan van Galenstraat ligt op loopafstand. Met de fiets ben je binnen 10 minuten in het Vondelpark en het centrum. Je fiets kan veilig worden opgeborgen in de privé berging.
Bijzonderheden
• Woonoppervlakte 45m2 (NEN 2580 meetrapport aanwezig)
• Gelegen op de 13e en tevens bovenste verdieping, geen bovenburen
• Balkon van 7m2 op het zonnige westen
• Vrij uitzicht over de Sloterplas en het Sloterpark
• Complex voorzien van twee liften
• Bouwjaar 1965
• Badkamer gemoderniseerd in 2020
• Keuken gemoderniseerd in 2020 en 2021
• Dubbel glas geplaatst in 2022
• Eigen berging van 5m2 op de 1e verdieping
• Actieve en gezonde VvE
• Servicekosten bedragen € 121,41 per maand en voorschot stookkosten € 118,01 per maand
• Erfpachtcanon bedraagt € 53,98 op basis van vijfjaarlijkse indexering, tijdvak loopt tot 1 januari 2036
• Er wordt een standaard ouderdomsclausule in de koopakte opgenomen
• Oplevering in overleg
Ben je geïnteresseerd in dit appartement? Maak dan snel een afspraak voor een bezichtiging. Tijdens de rondleiding zal onze makelaar je alles vertellen over dit prachtige appartement. Hopelijk tot snel!
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Servicekosten
- € 121 per maand
- Laatste vraagprijs
- € 325.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 7.222
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort appartement
- Bovenwoning (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1965
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 45 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 7 m²
- Externe bergruimte
- 5 m²
- Inhoud
- 149 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 2 kamers (1 slaapkamer)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, lift, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, en TV kabel
- Gelegen op
- 13e woonlaag
Energie
- Energielabel
- E
- Isolatie
- Dubbel glas
- Verwarming
- Stadsverwarming
- Warm water
- Centrale voorziening
Kadastrale gegevens
- AMSTERDAM D 5743
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Gemeentelijk eigendom belast met erfpacht (einddatum erfpacht: 31-07-2035)
- Lasten
- € 53,98 per jaar
Buitenruimte
- Ligging
- Aan park, aan rustige weg, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Bergruimte
- Schuur/berging
- Aangebouwde stenen berging
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren en parkeervergunningen
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
4.151x
Bekeken
122x
Bewaard
22-7-2025
Op Funda
Buurt
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




