Verkocht
Kuipersstraat 86-31074 EN AmsterdamWillibrordusbuurt
€ 525.000 k.k.
- 60 m²wonen
- 2slaapkamers
- Cenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 9 februari 2026
- Verkoopdatum
- 6 maart 2026
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
Dit lichte bovenhuis van 60 m² met dakterras op het zuiden, is verdeeld over de twee bovenste verdiepingen. Het is een instapklaar appartement gelegen op derde verdieping en de kapverdieping van een kleinschalig pand in De Pijp. Door de ligging op de bovenste twee lagen (zonder bovenburen) is het een erg licht appartement met een aangenaam uitzicht. De woning is enkele jaren geleden gerenoveerd en afgewerkt met een eikenhouten lamelparketvloer.
De woonverdieping beschikt over een open leefruimte met veel daglicht. Via een interne trap bereik je de kapverdieping, ingericht als slaapverdieping, met toegang tot het dakterras van ca. 17 m². Het terras ligt op het zuiden en is de hele dag goed bruikbaar als buitenruimte, met voldoende plek om te zitten of te eten. De woning staat op eigen grond en maakt deel uit van een kleinschalige VvE.
VvE
Het pand is recent (2020) gesplitst in 4 appartementen met vergunning van de gemeente Amsterdam. Er is een kleine informele VVE en het beheer is in eigen hand. De servicekosten bedragen momenteel € 70,- per maand.
Eigen grond
Het pand staat op eigen grond, dus er is geen sprake van erfpacht.
Buurt
Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht op de Van Woustraat. Hier vind je ook veel leuke restaurants en koffietentjes zoals Fa. Peekelharing, Rayleigh & Ramsay, Nazka, Spaghetteria, Wild & The Moon, Cafe Carbon, Joe & The Juice, Juicebrothers, Coffee Bru. In de Oude Pijp vind je nog veel meer leuke restaurants, cafe’s en winkeltjes en de Albert Cuypmarkt. Een wandeling langs de Amstel of de grachten of het Sarphatipark, een filmpje pakken bij Rialto, shoppen op de Utrechtsestraat; het is allemaal dichtbij.
Parkeren & OV
Wat betreft parkeren is er sprake van vergunning gebied Zuid 3.2 De Pijp Zuid. Met een vergunning voor dit gebied mag je in geheel Zuid-3 en Zuid-4 parkeren.
Tram 4 en bus N84 hebben een halte op de Van Woustraat en tram 3 en bus 246 (Schiphol) hebben een halte op de Ceintuurbaan. En ook een halte van de Noord-Zuidlijn is dichtbij.
BIJZONDERHEDEN
- Bouwjaar: 1907
- Gesplitst met vergunning in 2020
- Oppervlakte: 60m2 (meetrapport conform BBMI aanwezig)
- Dakterras (met vergunning) van ca 17m2 gelegen op het zuiden
- Eigen grond
- Energielabel C
- Verwarming: Intergas HR Combi ketel
- Servicekosten per maand: € 70,-
- Oplevering kan snel
- Notariskeuze aan koper, mits in Amsterdam
De verkoop geschiedt onder de voorwaarde dat een overeenkomst pas tot stand komt op het moment dat alle betrokken partijen het koopcontract hebben ondertekend (model van de KNB ring Amsterdam of soortgelijk).
Verkoper heeft het object gebruikt voor de verhuur en is daarom minder goed op de hoogte van eigenschappen of gebreken. Om die reden zal er geen garantie worden gegeven op de technische installaties, aan- en afvoerleidingen en bedradingen. In de koopakte zal een niet-zelfbewoningsclausule en een ouderdomsclausule worden opgenomen.
Disclaimer:
Deze advertentie is met zorg samengesteld en gebaseerd op informatie die ten tijde van het opmaken van deze tekst bij de makelaar beschikbaar was. Desalniettemin kunnen er onbedoelde onjuistheden in staan en kunnen de opgegeven maten (marginaal) afwijken. Aan de inhoud van deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
De koper dient zelf onderzoek te (laten) doen naar de privaat- en publiekrechtelijke aspecten en (on)mogelijkheden van onder meer het door de koper beoogde gebruik, de staat waarin het object verkeert, milieu en (ver)bouwplannen.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 525.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 8.750
- Status
- Verkocht
- Bijdrage VvE
- € 70,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Bovenwoning (dubbel bovenhuis)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1907
- Specifiek
- Beschermd stads- of dorpsgezicht
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 60 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 17 m²
- Inhoud
- 169 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Gelegen op
- 3e woonlaag
Energie
- Energielabel
- C
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas HRE (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Kadastrale gegevens
- AMSTERDAM V 12462
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In woonwijk
- Balkon/dakterras
- Dakterras aanwezig
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren en parkeervergunningen
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 70,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Nee
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
3.892x
Bekeken
209x
Bewaard
9-2-2026
Op Funda
Buurt

Willibrordusbuurt
Amsterdam- Inwoners
- 2.680
- Gezin met kinderen
- 11%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 9.254
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




