Verkocht
Stolwijkstraat 23-11059 XS AmsterdamAalsmeerwegbuurt-West
€ 1.150.000 k.k.
- 274 m²wonen
- 9slaapkamers
- Denergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 12 december 2025
- Verkoopdatum
- 29 december 2025
- Looptijd
- 2 weken
Omschrijving
STOLWIJKSTRAAT 23 AMSTERDAM
Vraagprijs € 1.150.000,- kosten koper.
WONEN I INVESTEREN I VERBOUWEN
Prachtig, en goed onderhouden ongesplitst pand op eigen grond en een gebruiksoppervlak wonen van circa 273,5 m² gelegen aan de Stolwijkstraat in de gezellige Hoofddorpplein buurt. Er zijn in totaal 5 bouwlagen en het pand staat op eigen grond, het pand wordt dus deels (1 hoog) leeg en deels (huis, 2e + 3e) verhuurd opgeleverd.
Een ongesplitst pand met veel mogelijkheden in deze geliefde buurt kom je maar zelden tegen. Het pand leent zich uitstekend voor eigen gebruik maar ook als een investerings- of ontwikkelobject.
De Hoofddorppleinbuurt kenmerkt zich door onder andere hippe koffiebars, lunchrooms, ambachtelijke bakkers en gezellige restaurants en cafés en een uiterst gevarieerd winkel aanbod. Het ligt hier allemaal op loopafstand. Ook de bereikbaarheid is perfect te noemen het openbaar vervoer ligt hier om de hoek en met het fietsje ben je no time in het centrum.
HUIDIGE STATUS
- Woning begane grond is verhuurd, kale huur is € 1.021,80- pmnd, servicekosten € 22,- per maand.
WOZ waarde per 01-01-2024 € 488.000,-. Energielabel C, einddatum 04-11-2035.
- Woning 1e verdieping + berging op zolderverdieping wordt leeg opgeleverd.
WOZ waarde per 01-01-2025 € 443.000,-. Energielabel D, einddatum 04-11-2035.
- Woning 2e verdieping is verhuurd, kale huurprijs € 810,33 pmnd, servicekosten € 16,- per maand.
WOZ waarde per 01-01-2024 € 443.000,-. Energielabel D, einddatum 04-11-2035.
- Woning 3e verdieping is verhuurd, kale huurprijs € 779,25 pmnd, servicekosten € 16,- per maand.
WOZ waarde per 01-01-2024 € 443.000,-. Energielabel G, einddatum 04-11-2035.-
- Zolderverdieping omvat 3 bergingen waarvan er 1 leeg wordt opgeleverd.
Totale kale huuropbrengst van de 3 verhuurde woningen bedraagt € 31.336,56 per jaar.
BIJZONDERHEDEN
Ongesplitst pand, 5 bouwlagen, 4 woningen met een gebruiksoppervlakte wonen 273,5 m2,
een bruto vloeroppervlakte van 315 m2
Perceeloppervlakte van 130 m², eigen grond!
Bg, 1e, 2e, 3e verdiepingen zijn voorzien van kunststof kozijnen met isolatieglas.
Cv-ketels zijn allen in eigendom, deze zijn geplaatst in 09-2021.
Schilderwerk buitenzijde voor- en achterzijde uitgevoerd in 10-2023.
Alle woningen zijn voorzien van een rookmelder, geplaatst in 06-2022
Begane grond woning heeft een nieuw keukenblok gekregen in 10-2025.
Het pand wordt verkocht volgens het ‘as is, where is’ principe
Asbest clausule-, ouderdom- en niet zelf bewoning clausule zijn van toepassing
INDELING
Voor de indeling van de woningen en bergingen verwijzen wij u naar de 2D en 3D plattegrondtekeningen van het
NEN 2580 meetrapport.
KADASTRALE INFORMATIE
Gemeente Amsterdam, sectie O, nummer 1518, kadastrale grootte 130 m2
NOTARIS
Keuze koper, edoch zullen de koop- en leveringsakte moeten worden opgemaakt volgens het model van de Koninklijke Notariële Beroepsorganisatie, Ring Notarissen Amsterdam.
Het pand wordt volgens het “As is, where is” principe verkocht.
De volgende clausules zijn van toepassing en zullen worden opgenomen in de koopakte:
AS IS, WHERE IS
Verkoper en koper zijn overeengekomen dat in algemene zin het uitgangspunt ter zake de onderhavige koop en verkoop van het verkochte, een koop en verkoop op basis van het principe ‘as is, where is’ is, in verband waarmee de huidige bouwkundige, juridische, milieukundige, technische en feitelijke toestand van het verkochte in alle opzichten door koper wordt aanvaard en ter zake door verkoper geen garanties worden gegeven, behoudens dat aan koper de eigendom wordt geleverd, vrij van hypotheken en beslagen. In de koopakte gemelde verklaringen, voorwaarden, bedingen en de van toepassing verklaarde algemene bepalingen dienen in die context te worden gelezen, casu quo uitgelegd. Door het uitbrengen van een Bod aanvaardt Koper dat dergelijke eigenschappen en gebreken voor rekening en risico van de Koper zijn. Dit geldt eveneens voor het door Koper voorgenomen gebruik. Partijen wensen daarmee bewust af te wijken van het bepaalde in artikel 7:17 (conformiteitsvereiste) van het Burgerlijk Wetboek.
OUDERDOMSCLAUSULE
In de koopakte zal een zogenaamde ouderdomsclausule worden opgenomen waarin koper verklaart ermee bekend te zijn dat dit pand meer dan 40 jaar oud is, wat betekent dat de eisen die aan de bouwkwaliteit gesteld mogen worden aanzienlijk lager liggen dan bij nieuwe woningen. Tenzij de verkoper de kwaliteit ervan gegarandeerd heeft, staat hij niet in voor o.a. het dak, de gevels, de fundering, de vloeren, de wanden, de plafonds, de leidingen voor elektriciteit, water en gas, de riolering, rookkanalen, eventueel aanwezige CV-leidingen en de afwezigheid van ongedierte (zoals houtworm, boktor, zwam etc.) en de afwezigheid van doorslaand of optrekkend vocht etc.. Koper aanvaardt alle, in verband met vorenbedoelde lagere bouwkwaliteit, tekortkomingen van het verkochte, ook voor zover die een belemmering voor het normaal gebruik van het verkochte kunnen zijn.
ASBESTCLAUSULE
Partijen verklaren ermee bekend te zijn dat ten tijde van de bouw c.q. renovatie van het verkochte normale praktijk was asbest houdende materialen in de bouw te verwerken. Koper aanvaardt de eventuele aanwezigheid van asbest in het verkochte. Bij eventuele verwijdering van de asbesthoudende materialen dienen op grond van milieuwetgeving speciale maatregelen te worden getroffen. Koper verklaart hiermee bekend te zijn en vrijwaart verkoper van alle aansprakelijkheden die uit de aanwezigheid van enig asbesthoudende stof in de onroerende zaak kunnen voortvloeien. Verkoper heeft uitdrukkelijk vermeld dat door huurders diverse soorten vloerbedekkingen (waaronder al dan niet-asbesthoudend linoleum, vinyl enz.) gebruikt kunnen zijn, waarvan de soort of de samenstelling aan verkoper niet bekend is.
NIET-ZELFBEWONINGSCLAUSULE
Verkoper heeft koper nadrukkelijk geattendeerd op het feit dat verkoper het onroerend goed nimmer zelf heeft gebruikt. En dat hij derhalve koper niet heeft kunnen informeren over eigenschappen van casu quo gebreken aan het verkochte waarvan hij op de hoogte zou zijn geweest als hij het verkochte zelf feitelijk zou hebben gebruikt. In dit kader zijn partijen uitdrukkelijk overeengekomen dat dergelijke eigenschappen casu quo gebreken voor rekening en risico van koper komen. Bij het tot stand komen van de koopsom is hier rekening mee gehouden. In het kader van de verkoop ‘as is, where is’ en het hiervoor vermelde kan verkoper Artikel 2.g. van de koopakte van het model van de KNB ring Amsterdam (‘De zich in de Gebruiks-eenheid en/of de Gemeenschappelijke gedeelten bevindende technische installaties en aan- en afvoerleidingen en bedradingen functioneren heden naar behoren en het gebruik daarvan is door de daartoe bevoegde instanties niet op enigerlei wijze beperkt’) niet garanderen.
BOD/BIEDING
Elk bod dient onvoorwaardelijk, onherroepelijk en zonder enig voorbehoud te zijn en moet worden uitgedrukt in één bedrag in euro’s. Een bod dat is uitgedrukt in relatie tot een ander bod zodanig dat het bod gelijk is aan het andere bod vermeerderd met een bedrag is ongeldig. Elke bieder blijft aan zijn bod, ook al is dat niet het hoogste, gebonden totdat de verkoper gunt aan een ander, of vaststaat dat niet wordt gegund of de termijn waarbinnen de verkoper tot gunning kan overgaan is verstreken zonder dat is gegund.
De koop zal worden aangegaan onder de bepalingen en condities als opgenomen in het model koopcontract van de Koninklijke Notariële Beroepsorganisatie Ring Amsterdam.
Indien meer personen tezamen een bod uitbrengen, zijn zij hoofdelijk aansprakelijk voor hun verplichtingen jegens de verkoper.
OVERDRACHT/LEVERING
Uiterlijk zes weken na gunning (of zoveel eerder of later als partijen nader overeenkomen).
BETALING
De koopsom dient bij de levering te worden voldaan. Uiterlijk 3 weken na het ondertekenen van de koopovereenkomst dient koper een waarborgsom of een direct opeisbare bankgarantie van 10% van de koopsom op de kwaliteitsrekening van de betreffende notaris
te parkeren.
GUNNING
De verkoper behoudt zich het recht voor om zonder opgaaf van redenen niet te gunnen of aan een ander dan de hoogste inschrijver dan wel de inschrijving steeds en zonder opgaaf van redenen af te gelasten, dit alles uitsluitend ter beoordeling van verkoper. De verkoper houdt zich te dien aanzien het recht van beraad voor. Indien niet wordt gegund of de inschrijving om welke reden dan ook wordt afgelast, staat het verkoper vrij om met wie dan ook in onderhandeling te treden over een mogelijke verkoop; verkoper is daarbij niet gehouden om (een) bieder(s) in onderhandelingen te betrekken en bieders komen mitsdien te dier zake geen rechten toe.
Voor nadere informatie:
ME Makelaars B.V.
020-6625522
Lid MVA - NVM
DISCLAIMER
Deze informatie is door mij met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Mijnerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Er kunnen geen rechten aan ontleend worden aan door derden opgegeven informatie en weergegeven in deze brochure.
Koper heeft zijn eigen onderzoek plicht naar alle zaken, die voor hem van belang zijn. Wij adviseren u een NVM/MVA makelaar in te schakelen, die u met zijn deskundigheid zal bijstaan in het aankoopproces. Indien u geen professionele begeleiding wenst in te schakelen, acht u zich volgens de wet deskundig genoeg om alle zaken, die van belang zijn, te kunnen overzien. Van toepassing zijn de Algemene Consumentenvoorwaarden 2018 van de NVM.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 1.150.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.197
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort appartement
- Bovenwoning (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1929
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 274 m²
- Overige inpandige ruimte
- 1 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 17 m²
- Externe bergruimte
- 19 m²
- Inhoud
- 925 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 16 kamers (9 slaapkamers)
- Aantal woonlagen
- 4 woonlagen
- Gelegen op
- 2e woonlaag
Energie
- Energielabel
- D
- Isolatie
- Dubbel glas
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Hr (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Nee
- Jaarlijkse vergadering
- Nee
- Periodieke bijdrage
- Nee
- Reservefonds aanwezig
- Nee
- Onderhoudsplan
- Nee
- Opstalverzekering
- Nee
Populariteit
3.553x
Bekeken
76x
Bewaard
12-12-2025
Op Funda
Buurt

Aalsmeerwegbuurt-West
Amsterdam- Inwoners
- 2.485
- Gezin met kinderen
- 16%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 8.676
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




