Verkocht
Jacob Melkmanstraat 241063 GM AmsterdamArondeusbuurt
€ 515.000 k.k.
- 84 m²wonen
- 86 m²perceel
- 3slaapkamers
- Aenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 15 augustus 2025
- Verkoopdatum
- 8 september 2025
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
Jacob Melkmanstraat 24 – Amsterdam
Ontdek deze moderne 4-kamer eengezinswoning met zonnige tuin, gelegen in het groene en opkomende Slotermeer – Nieuw West. Voorzien van zonnepanelen, een A energielabel en omringd door uitstekende voorzieningen. Rustig wonen met het centrum van Amsterdam binnen handbereik en als laatste, maar zeker niet als minste de erfpacht is eeuwigdurend afgekocht!
De woning is recentelijk geheel gerenoveerd en instap klaar; inpakken en verhuizen maar! Hier vind je modern comfort, een duurzame afwerking - zo woon je niet alleen stijlvol, maar ook energiezuinig en toekomstbestendig - en een heerlijke tuin op het zonnige zuiden; perfect voor deze lange zomerdagen.
Indeling:
Bij binnenkomst valt direct de frisse, moderne uitstraling op. De lichte woonkamer heeft een grote raampartij en openslaande deur naar de achtertuin waardoor er veel daglicht binnenvalt. De half open, eigentijdse keuken is van alle gemakken voorzien inclusief een quooker ideaal voor kookliefhebbers.
In het lagere gedeelte van de woonkamer is een ideale speelplek of werk/muziekkamer gecreëerd. Op de tussenverdieping bevindt zich het toilet en op de eerste verdieping vind je drie comfortabele slaapkamers en een moderne badkamer voorzien van inloopdouche.
Buitenleven: de onderhoudsvriendelijke tuin op het zuiden is een fijne plek om te ontspannen, te tuinieren of gezellig te barbecueën. Dankzij de ligging geniet je hier de hele dag van de zon.
De woning zelf ligt in een kindvriendelijke, gezellige buurt en het straatje is autovrij, waardoor kleine kinderen veilig buiten kunnen spelen en er een rustige, prettige woonsfeer heerst.
Daarnaast bevindt de woning zich in de groene wijk Slotermeer – Nieuw West, een zoals gezegd opkomend stadsdeel waar in alle sectoren veel nieuwe, moderne woningen worden gebouwd. De buurt biedt uitstekende voorzieningen: het winkelcentrum Plein ’40-’45 ligt op korte afstand voor al je dagelijkse boodschappen en er zijn meerdere basisscholen en kinderopvangcentra in de nabije omgeving.
De tram stopt om de hoek, waardoor je eenvoudig andere delen van Amsterdam kunt bereiken. Met de auto ben je binnen enkele minuten op de Ring A10 en Schiphol is binnen een minuut of tien eveneens snel bereikbaar. Hier woon je in een rustige, groene omgeving, terwijl het centrum van Amsterdam toch binnen handbereik is.
- Energielabel A;
- Gelegen in een autovrije, kindvriendelijke straat;
- Opkomende wijk met veel nieuwe bouwprojecten:
- Nabij Plein ’40-’45, scholen en kinderopvang;
- Uitstekende OV- en snelwegverbindingen.
Kortom: een duurzame en comfortabele woning op een gewilde plek in Amsterdam. Mis deze kans niet!
****English translation****
Jacob Melkmanstraat 24 – Amsterdam
Discover this modern 4-room family home with a sunny garden, located in the green and up-and-coming Slotermeer – Nieuw West. Equipped with solar panels, an A energy label, and surrounded by excellent amenities. Enjoy peaceful living with the city center of Amsterdam within easy reach – and last but certainly not least, the ground lease has been bought off in perpetuity!
The property has been completely renovated recently and is move-in ready – just pack your bags and settle in! Here you’ll find modern comfort, sustainable finishes – allowing you to live not only in style, but also energy-efficiently and future-proof – and a lovely south-facing garden, perfect for these long summer days.
Layout
Upon entering, the fresh, modern look is immediately apparent. The bright living room features large windows and French doors opening to the backyard, flooding the space with natural light. The semi-open, contemporary kitchen is fully equipped, including a Quooker tap – ideal for cooking enthusiasts. In the slightly lower section of the living room, a perfect play area or work/music room has been created. The mezzanine level hosts the toilet, while the first floor offers three comfortable bedrooms and a modern bathroom with a walk-in shower.
Outdoor Living
The low-maintenance south-facing garden is the ideal spot to relax, garden, or enjoy a barbecue with friends. Thanks to its position, you can enjoy the sun here all day long.
The home itself is located in a friendly, child-oriented neighborhood, on a car-free street where children can play safely outside and a peaceful, pleasant atmosphere prevails.
The property is also situated in the green district of Slotermeer – Nieuw West, an up-and-coming part of the city where many modern new homes are being built across all sectors. The neighborhood offers excellent amenities: Plein ’40-’45 shopping center is just a short distance away for all your daily needs, and there are several primary schools and childcare centers nearby. The tram stops just around the corner, making it easy to reach other parts of Amsterdam. By car, you can be on the A10 Ring Road within minutes and Schiphol Airport is only about 10 minutes away. Here, you enjoy a quiet, green environment while still having the city center of Amsterdam within easy reach.
Key Features at a Glance:
- Ground lease bought off in perpetuity;
- Recently fully renovated;
- Stylish, sustainable & ready to move In;
- Four rooms;
- practical utilty room;
- South-facing garden;
- Solar panels, excellent insulation;
- Energy label A;
- Located in a car-free, child-friendly street;
- Up-and-coming district with many new development projects:
- Close to Plein ’40-’45, schools, and childcare; excellent amenities;
- Excellent public transport and motorway connections.
In short: a sustainable and comfortable family-home in a sought-after part of Amsterdam. Don’t miss this opportunity!
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 515.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 6.131
- Bouwjaar
- 1955
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 84 m²
- Externe bergruimte
- 4 m²
- Perceel
- 86 m²
- Inhoud
- 308 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, mechanische ventilatie, TV kabel, en zonnepanelen
- Cv-ketel
- Intergas Combi Kompakt HR CW4 28/24 (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Kadastrale gegevens
- SLOTEN (N.H) D 3033
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 86 m²
- Achtertuin
- 36 m² (7,64 meter diep en 4,76 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren en parkeervergunningen
Populariteit
5.001x
Bekeken
134x
Bewaard
15-8-2025
Op Funda
Buurt

Arondeusbuurt
Amsterdam- Inwoners
- 2.840
- Gezin met kinderen
- 38%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 5.348
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.