Verkocht
Steenstraat 91-16828 CH ArnhemHommelstraat
€ 265.000 k.k.
- 65 m²wonen
- 2slaapkamers
- Cenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 25 maart 2025
- Verkoopdatum
- 24 april 2025
- Looptijd
- 4 weken
Omschrijving
Dit bijzondere 3-kamer-appartement, gelegen in een karakteristiek pand in de levendige Steenstraat, bevindt zich op de eerste verdieping. Het appartement is uitgerust met 2 ruime slaapkamers en is slechts twee jaar geleden volledig opgeknapt met een nieuwe keuken met inbouwapparatuur, badkamer en toiletruimte. Er is een ruim balkon aanwezig gelegen op noordwesten.
Steenstraat 91-1 is perfect gelegen voor iedereen die houdt van het stadsleven, met al haar gemakken binnen handbereik. Levendige winkels, gezellige cafés, restaurants en alle andere stedelijke voorzieningen zijn slechts een wandeling verwijderd. Het 'Velperpoortstation' en 'Sonsbeekpark' bevinden zich op loopafstand.
Het appartement maakt deel uit van een kleinschalige VvE welke is ingeschreven bij de KvK en er is een gezamenlijke opstalverzekering.
Indeling:
Het appartement
Via de ruime entree kom je binnen en kun je aan weerszijden de woning betreden via een hal. Rechtsom bereik je de woonkamer met prachtige, grote raampartijen, waardoor het een fijne, lichte leefruimte is. Tevens bereik je hier één van de slaapkamers. Direct bij binnenkomst tref je de badkamer aan, recht tegenover de entree. Aan je linkerhand leidt een gang u naar een afzonderlijke toiletruimte, de keuken en een riante slaapkamer, gekoppeld aan een ruim en uitnodigend balkon. Dit balkon geniet van toegankelijkheid vanuit zowel de keuken als de slaapkamer.
De twee slaapkamers zijn uitgerust met een laminaatvloer en veel lichtinval. . De slaapkamer aan de rechterzijde is verrijkt met een ingebouwde wastafel en een handige kast. De linkerslaapkamer, eveneens ruim en licht, verleent privacy en comfort. De moderne en stijlvolle badkamer, uitgevoerd in een frisse, lichte kleur, beschikt over een inloopdouche en een verfijnd wastafelmeubel met daarop een wastafel die het comfort compleet maakt.
Bijzonderheden
Verwarming: C.V.-ketel (bouwjaar 2023)
Warm water: C.V.-ketel (bouwjaar 2023)
Isolatie: dubbel en triple glas
Bouwjaar: 1945- 1950
Balkonligging: noord-west
Aanvaarding: in overleg
Kenmerken
+ 3-kamer appartement gelegen op de eerste verdieping;
+ Voorzien van 2 ruime slaapkamers;
+ Keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur;
+ Voorzien van een heerlijk ruim balkon;
+ Gelegen midden in het centrum, alle voorzieningen op loopafstand;
+ Veel lichtinval;
+ Niet bewoningclausule.
Koopovereenkomst:
Bij de verkoop zal er een standaard NVM koopovereenkomst worden gehanteerd. Bij woningen welke ouder zijn dan 20 jaar, worden de volgende clausules opgenomen in de koopovereenkomst:
- Asbestclausule;
- Ouderdomsclausule.
Koopt u de woning zonder voorbehoud van financiering? Dan zullen wij een termijn hanteren van 14 dagen na het opstellen van de koopovereenkomst voor het storten van de bankgarantie/waarborgsom.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 265.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.077
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort appartement
- Portiekflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwperiode
- 1945-1959
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 65 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 6 m²
- Inhoud
- 220 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche en wastafel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Glasvezelkabel, natuurlijke ventilatie, en TV kabel
- Gelegen op
- 1e woonlaag
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Driedubbel glas en dubbel glas
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Tzerra Ace (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom)
Kadastrale gegevens
- ARNHEM R 7750
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- ARNHEM R 7750
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan drukke weg en in centrum
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren en parkeervergunningen
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Nee
- Periodieke bijdrage
- Nee
- Reservefonds aanwezig
- Nee
- Onderhoudsplan
- Nee
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
2.743x
Bekeken
69x
Bewaard
25-3-2025
Op Funda
Buurt
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




