Verkocht
- 167 m²wonen
- 623 m²perceel
- 4slaapkamers
- Cenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 25 oktober 2025
- Verkoopdatum
- 18 november 2025
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
Wonen nabij het centrum, op zoek naar charme, een 30-er jaren woning, een grote tuin, voldoende parkeergelegenheid, 3 slaapkamers, een werkkamer en een echt grote (42 m²) garage (werk-/hobby-/atelierruimte)?
Plan de afspraak voor deze goed onderhouden vrijstaande woning op een perceel van 623 m² met een prachtige grote garage (ca. 42 m²) met krachtstroom en zolderruimte, sfeervolle woonkamer en suite, ruime tuinkamer, 3 slaapkamers, werkkamer, vaste trap, authentieke details en energielabel C.
Deze charmante woning is gelegen op loopafstand van het centrum, nabij de Jumbo supermarkt en het kasteelpark Genbroek.
Het pand is tevens centraal gelegen ten opzichte van uitvals- en snelwegen en het buitengebied.
De woning is gelegen op ca. 15 autominuten van Maastricht.
Indeling
Souterrain: provisiekelder (ca. 5.00 x 2.88/1.88);
Parterre: hal/entree met plavuizenvloer, glas-in-lood, trapopgang, garderobe, toegang kelder, meterkast (8 automaten) en volledig betegelde toiletruimte met wandcloset en fontein, woonkamer en suite (ca. 3.63 x 3.98) met originele schuifdeuren, wandkasten, schouw en plankenvloer, eetkamer (ca. 3.93 x 3.99) met dubbele deuren naar de tuinkamer, open keuken (ca. 4.12 x 2.63) met plavuizenvloer en aanbouwcombinatie in U-opstelling (voorzien van granieten werkblad, inductie kookplaat, afzuigkap, oven, koelkast en vaatwasser), aansluitend bijkeuken (ca. 3.27 x 3.18) met keukenblok met spoelbak alwaar aansluitpunten wasmachine en droger en de standplaats van de geiser, ruime en sfeervolle tuinkamer (4.55 x 3.90) met plavuizenvloer met vloerverwarming en optimaal tuincontact middels dubbele deuren naar terras en tuin, glazen dak (HR++) met dakraam, prachtige geheel omsloten en ruime achtertuin met privacy, en achterom, grote garage (ca. 11.40 x 3.69) in spouw met krachtstroom, veel daglicht, betonnen verdiepingsvloer, eigen zolderruimte en elektrische poort, buitenberging;
1e verdieping: overloop met vaste trap naar 2e verdieping, kasten-/werkkamer (ca. 2.07 x 2.06), slaapkamer I (ca. 3.05 x 3.98) met muurkast, slaapkamer II (ca. 4.08 x 3.99) met 2 muurkasten, badkamer (ca. 2.83 X 2.71) met inloopdouche dubbele wastafel en 2e toilet;
2e verdieping: via vaste trap naar 2e verdieping, royale 3e slaapkamer (ca. 3.05 x 5.04 en 3.64 x 2.94) met 3 dakvensters, cv-ruimte alwaar standplaats cv-ketel (Remeha 2015).
Bijzonderheden
Authentieke details (o.a paneeldeuren, glas-in-lood, schuifdeuren, schouw en vloer woonkamer, bordestrap)
Energielabel C
Dakisolatie
Glasisolatie
Spouwmuur isolatie 2018
CV-ketel Remeha Calenta 2015
Grote garage 42 m² (werk-/hobbyruimte, atelier)
Grote oprit
Centrumligging
Royaal perceel 623 m²
Koppelverkoop
Wij maken ons niet schuldig aan in de huidige markt veel voorkomende selectie van koper op basis van 'koppelverkoop'. Bij een koppelverkoop zoekt de makelaar naar een kandidaat-koper, waar hij of zij nogmaals aan kan verdienen. Dit is een vorm van 'economisch machtsmisbruik'. Er zijn hier verschillende manieren voor. Zo kan een makelaar expliciet eisen dat jij als kandidaat alleen de nieuwe woning krijgt, wanneer jij jouw eigen woning door hem of haar laat verkopen. Hierdoor zouden potentiële kopers zonder eigen woning zoals starters kansloos zijn. Vergelijkbare situatie kan plaatsvinden met bijvoorbeeld hypotheken, doordat je uitsluitend de woning mag kopen als je de hypotheek afsluit bij een gelieerd kantoor. Ons kantoor respecteert de NVM-erecode en zal hier niet van afwijken.
Ons ADVIES
Schakel je eigen NVM-aankoopmakelaar in! Een NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang, geeft jou advies inzake de waarde en de bouwkundige staat en neemt de onderhandeling van jou over. Hij bespaart je veel tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vind je op Funda.
Algemeen
Een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak komt eerst dan tot stand, zodra koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend ('schriftelijkheidsvereiste').
De termijn die wordt opgenomen voor eventuele (overeengekomen) ontbindende voorwaarden (bv. Financiering) is in de regel 4 tot 6 weken na het sluiten van de mondelinge wilsovereenkomst.
De koper dient gelijktijdig met het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris een waarborgsom/bankgarantie van 10% van de koopsom te voldoen.
Koper wordt gelegenheid gegeven een bouwkundige keuring te (laten) verrichten om een goed inzicht te verkrijgen aangaande het object.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 495.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 2.964
- Bouwjaar
- 1932
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 167 m²
- Overige inpandige ruimte
- 10 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 2 m²
- Externe bergruimte
- 59 m²
- Perceel
- 623 m²
- Inhoud
- 656 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 7 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 apart toilet
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen en een kelder
- Voorzieningen
- Dakraam en glasvezelkabel
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Geiser
- Cv-ketel
- Remeha Calenta (gas gestookt uit 2015, eigendom)
Kadastrale gegevens
- BEEK F 4848
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 623 m²
- Capaciteit
- 2 auto's
- Voorzieningen
- Elektrische deur, vliering, elektra en stromend water
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Populariteit
6.454x
Bekeken
42x
Bewaard
24-10-2025
Op Funda
Buurt

Beek
Beek (LI)- Inwoners
- 3.605
- Gezin met kinderen
- 29%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 2.924
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.