Verkocht
- 230 m²wonen
- 2.000 m²perceel
- 5slaapkamers
- Aenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 14 maart 2026
- Verkoopdatum
- 12 april 2026
- Looptijd
- 4 weken
Omschrijving
Op een prachtige, rustige locatie nabij de dorpskern van het sfeervolle Betuwse Beusichem staat deze RIANTE HALFVRIJSTAANDE VILLA (230 m²) met grote garage (40 m²) en een schitterende tuin van circa 2000 m².
Een unieke plek, volledig omgeven door groen, volwassen bomen en aan de achterzijde een vrij en weids uitzicht over de weilanden. Een oase van rust en ruimte.
Deze royale familievilla biedt alles wat je je kunt wensen: een zeer ruime en lichte woonkamer met sfeervolle open haard, een prachtige tuinkamer die voelt als een verlengstuk van de tuin, een gezellige woonkeuken, een praktische bijkeuken en een grote kelder. Op de eerste verdieping bevinden zich maar liefst vijf slaapkamers en twee badkamers. Een grote bergvliering biedt extra bergruimte. De fraai aangelegde tuin is een droom voor liefhebbers van privacy, groen en buitenleven. Gelegen op het zuiden, dus altijd een plekje in de zon. Geniet van het grote terras, het gazon, de vijverpartij, sfeervolle overkapping en de moestuin.
Beusichem, vlakbij Culemborg, is een levendig en charmant dorp met uitstekende voorzieningen: supermarkt, bakker, slager, tuincentrum, theater en diverse horecagelegenheden. Er zijn meerdere sportvoorzieningen, een basisschool op loopafstand en snelle verbindingen richting de A2 en A15. Ook de treinverbinding vanaf Culemborg brengt je vlot naar de grote steden. Het historische marktplein vormt het hart van het dorp, met twee keer per week een gezellige markt.
Bouwjaar: 1983
Woonoppervlakte: ca. 230 m² plus 33 m² overige inpandige ruimte
Perceeloppervlakte: ca. 2000 m²
Inhoud: ca. 1.018 m³
De indeling van deze villa is als volgt:
Begane grond:
Ruime entree met hal, meterkast en toegang tot de royale kelder met veel opslagruimte en opstelling van de cv-installatie. Via openslaande deuren bereik je de riante woonkamer, voorzien van een prachtige travertinvloer met vloerverwarming en een sfeervolle open haard. Aansluitend vind je de lichte tuinkamer met een fraai uitzicht over de achtertuin en met openslaande deuren naar het zonnige terras.
De moderne Bulthaup woonkeuken is uitgerust met o.a. een 1,5 spoelbak, inductiekookplaat, vaatwasser, koelkast, combi-oven, oven en een stijlvol rvs-werkblad. De tussenhal/bijkeuken beschikt over een toiletruimte, een grote kastenwand en een extra keukenblok.
1e verdieping:
Overloop met toegang tot vijf ruime slaapkamers, allen voorzien van een keurige laminaatvloer. De ouderslaapkamer heeft directe toegang tot een heerlijk dakterras met weids uitzicht over de weilanden. De aangrenzende badkamer beschikt over een ligbad, douche, dubbele wastafel en designradiator. Daarnaast is er een separate toiletruimte en een tweede badkamer met douche en wastafel.
Bergvliering:
Via een vlizotrap bereikbare zeer ruime bergzolder met volop opslagmogelijkheden.
Buitensituatie:
De tuin rondom het huis is werkelijk fantastisch. De diepe achtertuin op het zuiden is voorzien van een groot terras, gazon, fraaie borders, bomen en een vijverpartij. Aan de voorzijde vind je een moestuin, een grote notenboom en een sfeervolle overkapping die uitnodigt tot ontspannen in volledige privacy. Parkeren kan op eigen terrein, waar ruimte is voor meerdere auto's. Daarnaast is er een vrijstaande stenen garage aanwezig.
Algemeen:
Energielabel A; woning is grotendeels voorzien van dubbele beglazing, dakisolatie, vloerisolatie en deels muurisolatie
Voorzien van zonnepanelen (5800 wp)
Travertinvloer met vloerverwarming op de begane grond
Verwarming en warm water middels Nefit cv-ketel (2018)
Oplevering: in overleg
Vraagprijs: € 950.000,- k.k.
Eventueel is de woning ook te koop met de aangebouwde praktijkruimte van ca. 85 m² plus een extra achtertuin.
De grote praktijk-/kantoorruimte heeft een royale hal, drie ruime werk- of kantoorvertrekken, berging, bijkeuken, wasruimte en toilet. Ideaal voor kantoor of praktijk aan huis, salon, atelier, hobbyruimte of andere doeleinden.
De gehele woning heeft dan een woonoppervlakte van 296 m² plus 59 m² overige inpandige ruimte. De inhoud bedraagt dan 1379 m3.
Het totale perceelsoppervlakte wordt dan 3.110 m².
Middels een wijzigingsbevoegdheid in het bestemmingsplan kan onder voorwaarden een vergunning worden aangevraagd voor een vrijstaande woning op het perceel.
De praktijkruimte zal dan moeten worden verbouwd naar een betaalbare woning.
De vraagprijs voor het geheel bedraagt € 1.400.000,- k.k.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 950.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.130
- Bouwjaar
- 1983
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 230 m²
- Overige inpandige ruimte
- 33 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 34 m²
- Externe bergruimte
- 54 m²
- Perceel
- 2.000 m²
- Inhoud
- 1.018 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- 2 douches, 2 dubbele wastafels, en ligbad
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen, een vliering, en een kelder
- Voorzieningen
- Balansventilatie, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, rookkanaal, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel, open haard en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Calenta Combi (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Kadastrale gegevens
- BUREN M 1756
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 2.000 m² (deelperceel)
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, open ligging en vrij uitzicht
- Capaciteit
- 2 auto's
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
13.068x
Bekeken
244x
Bewaard
14-3-2026
Op Funda
Buurt

Beusichem
Beusichem- Inwoners
- 2.710
- Gezin met kinderen
- 38%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.569
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.