Verkocht
Hoge Duin en Daalseweg 31-APP22061 AE BloemendaalBloemendaal
€ 575.000 k.k.
- 137 m²wonen
- 2slaapkamers
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 19 februari 2025
- Verkoopdatum
- 14 maart 2025
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
*** LET OP! In verband met de vele aanvragen worden er momenteel geen nieuwe bezichtigingen meer gepland en werken we met een reservelijst. Indien u op de reservelijst geplaatst wenst te worden, dan verzoeken we u vriendelijk een e-mail te sturen of via Funda te reageren.***
*** ATTENTION! Due to the many requests, no new viewings are currently planned and we are working with a reserve list. If you wish to be placed on the reserve list, we kindly request you to send an e-mail or respond via Funda.***
UNIEK BEGANE GROND APPARTEMENT (137m2) GELEGEN MIDDEN IN HET GROEN EN DIRECT AAN DE RAND VAN DE DUINEN!
Dit bijzondere begane grond appartement met zelfstandige entree maakt deel uit van het historische landhuis 'Die Clinghe'.
Het landhuis bestaat uit 6 unieke appartementen en heeft rondom een prachtige bostuin van ca. 5000m2 voor gemeenschappelijk gebruik.
'Die Clinghe' is in de rationalistische architectuurstijl ontworpen door architect Eduard Cuypers en in 1915 gebouwd als zomer- en gastenverblijf voor Mr Gerard Vissering, de eerste president van de Nederlandse Bank.
Het op de begane grond gelegen ruime en lichte appartement dient volledig gerenoveerd te worden maar biedt tevens de kans tot het creëren van een naar eigen inzicht in te delen, geweldige 3/4-kamerwoning met fantastisch uitzicht over de gemeenschappelijke tuin en Nationaal Park Zuid-Kennemerland.
Het uitzicht op de groene natuur is fantastisch: dieren zoals herten, reeën, fazanten, uilen, spechten en eekhoorns bezoeken regelmatig de tuin.
De ligging nabij het prachtige natuurgebied Caprera met openluchttheater en de duinen van het Nationaal Park Zuid-Kennemerland maken de locatie zeer bijzonder. Daarbij zijn de gezellige dorpskernen van Bloemendaal en Overveen in de directe woonomgeving. Station Overveen met een directe verbinding naar Amsterdam is op korte afstand gelegen, station Haarlem en de belangrijkste uitvalswegen richting Amsterdam, Schiphol en Den Haag zijn eveneens eenvoudig en snel te bereiken.
* In verband met de privacy van de bewoners van het landhuis wordt het niet op prijs gesteld zonder afspraak met de makelaar het terrein te betreden of de woning te bezichtigen *
Huidige indeling:
Begane grond:
Privé entree naar ruime hal met toilet; was/bergruimte; kleine badkamer met douche en wastafel; brede lichte keuken aan de voorzijde; kamer aan de voorzijde met doorloop naar een grote kamer met hoge raampartijen aan de voor- en zijzijde, met geweldig uitzicht over de tuin en het duingebied; grote woonkamer met zijruimte en doorloop naar naast gelegen kamer, open haard en openslaande deuren naar het zonneterras.
Via een inpandige trap is er toegang tot het souterrain.
Souterrain:
Gemeenschappelijke fietsenberging en privé berging (17m2).
Bijzonderheden:
- Gebruiksoppervlakte 137m2
- Volledig te renoveren en te moderniseren
- Naar eigen inzicht en wensen in te delen
- Licht en ruim met hoge plafonds en grote raampartijen
- Gemeentelijk Monument
- Gemeenschappelijke (bos)tuin van ca. 5000m2
- Gemeenschappelijke fietsenberging en een inpandig bereikbare eigen berging (17m2)
- Dak geheel vernieuwd, geïsoleerd in 2015
- Actieve en gezonde VvE
- Servicekosten € 370,- per maand incl. opstalverzekering, groot onderhoud, exploitatiekosten gebouw,
tuinonderhoud en water
- De VvE beschikt over 20 zonnepanelen voor collectief gebruik
- Transport, notaris verkoper
- Oplevering in overleg
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Servicekosten
- € 370 per maand
- Laatste vraagprijs
- € 575.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.197
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort appartement
- Benedenwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1915
- Specifiek
- Beschermd stads- of dorpsgezicht, kluswoning en monumentaal pand
- Soort dak
- Samengesteld dak
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 137 m²
- Overige inpandige ruimte
- 17 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 20 m²
- Inhoud
- 720 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche en wastafel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag en een kelder
- Voorzieningen
- Zonnepanelen
- Gelegen op
- Begane grond
Energie
- Energielabel
- Niet beschikbaar
- Isolatie
- Geen isolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Geiser
- Cv-ketel
- Gas gestookt, eigendom
Kadastrale gegevens
- BLOEMENDAAL A 11359
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan bosrand, aan rustige weg, beschutte ligging, in bosrijke omgeving en vrij uitzicht
- Tuin
- Tuin rondom en zonneterras
Bergruimte
- Schuur/berging
- Inpandig
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Nee
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
15.258x
Bekeken
292x
Bewaard
19-2-2025
Op Funda
Buurt

Bloemendaal
Bloemendaal- Inwoners
- 10.065
- Gezin met kinderen
- 27%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 7.303
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




