Op de 1e verdieping gelegen te moderniseren 2-kamerappartement met balkon op het westen om heerlijk van de avondzon te kunnen genieten. Inpandige berging voorzien van elektra op de begane grond. Vrije parkeergelegenheid in de nabijheid van het complex. Energielabel A.
Ligging centrale ligging ten op zichten van sportvelden, winkels, (winkelcentrum Hessenweg/Looydijk met diversiteit aan winkels en restaurants), het Houdringe bos en het van Boetzelaer Park om heerlijk te recreëren.
Nabij uitvalswegen (A2, A12, A27 en A28), Utrechts Science Park, Universiteit, UMC, Prinses Maxima Ziekenhuis en openbaar vervoer. Het centrum van Bilthoven (met NS-station) en Utrecht is op ca. 15 minuten fietsafstand bereikbaar.
Kadastraal bekend: Gemeente De Bilt, sectie D, nummer 7827, A-8.
Woonoppervlakte ca.: 55m², externe bergruimte: ca. 10m² (berging), gebouw gebonden buitenruimte ca.: 6m (balkon). Inhoud: ca. 178m³.
Conform branche brede meetinstructie gebaseerd BBMI/NEN 2580.
Indeling appartement:
Entree, hal met garderobe, meterkast, woonkamer met deur naar ruim balkon, open keuken, klein halletje met afzonderlijk toilet, berging en cv-opstelling. Aan voorzijde is de slaapkamer en toegang tot de badkamer met douche, wastafel en aansluiting voor de wasmachine/droger.
Berging: Inpandige berging voorzien van elektra.
Oplevering: in overleg
Bijzonderheden:
-De servicekosten bedragen € 221,76 per maand (incl. waterverbruik, opstalverzekering, schoonmaken algemene ruimten en reservering voor onderhoud)
-Energielabel A
-In 2025 is platte dak van het complex vervangen en voorzien van dakisolatie
-Eenvoudig keukenblok
-Warm water en verwarming via cv-gas combiketel (Intergas Kompakt HR 2024)
-Elektra: 4 groepen + 1 aardlek
-Het appartement is grotendeels voorzien van isolatieglas (m.u.v. de 3 kleine raampjes en de voordeur)
-Glasvezel aansluiting aanwezig
-Bouwjaar 1978
-Ouderdomsclausule (nalatenschap)