Verkocht
Spoorstraat 147091 ZV DinxperloDinxperlo Noord
€ 315.000 k.k.
- 95 m²wonen
- 295 m²perceel
- 4slaapkamers
- Denergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 16 april 2025
- Verkoopdatum
- 16 mei 2025
- Looptijd
- 4 weken
Omschrijving
ONDERHOUDSVRIENDELIJK – TERRASOVERKAPPING – RUIME SLAAPKAMERS – ROYALE GARAGE – VRIJSTAANDE BERGING
Bent u op zoek naar een ruime gezinswoning in een rustige en geliefde buurt? Dan is deze verrassende tweekapper precies wat u zoekt!
De woning kent een prettige indeling en beschikt over drie royale slaapkamers. Vanuit de woonkamer geniet u van een rustig uitzicht op de voorgelegen straat. Daarnaast biedt het huis een ruime garage met eigen oprit en een extra vrijstaande berging/schuur, waardoor er volop opbergruimte is. Buiten vindt u een gevelbrede terrasoverkapping en een besloten achtertuin met veel privacy en een eigen achterom. Bovendien is de woning grotendeels onderhoudsvriendelijk dankzij de toepassing van kunststof kozijnen en Keralite gevelbekleding. Dit fijne woonhuis ligt aan een breed opgezette straat met groenstroken en meerdere parkeerhavens. Kortom, een ideale woning voor wie op zoek is naar rust, ruimte en comfort! Maak snel een afspraak voor een bezichtiging en ervaar zelf de unieke sfeer van deze woning.
Indeling
Begane grond: entree/hal met garderobe en provisiekast, toiletruimte, meterkast, woonkamer, gesloten keuken, aangebouwde garage en vrijstaande schuur/berging. Verdieping: overloop, drie slaapkamers, badkamer. 2de verdieping: middels vaste trap bereikbare bergzolder en vierde slaapkamer.
Nadere omschrijving van het woonhuis
De hal is ruim opgezet en biedt naast de garderobe onder de trapopgang plaats voor proviand door de aanwezigheid van een ruime inbouwkast. De toiletruimte is geheel betegeld en neutraal uitgevoerd. De gesloten keuken beschikt over een verzorgd keukenblok uitgevoerd met navolgende inbouwapparatuur: keramische kookplaat, afzuigkap, koelkast, combi-magnetron en een vaatwasser. Vervolgens hebben we een prettige doorzonwoonkamer die zowel straat- als tuin gericht is. De aangebouwde garage heeft een diepte van bijna 8 meter en beschikt over een klein keukenblokje met boiler als ook over de aansluitingen voor het witgoed. Tevens is er voldoende plek voor een extra koelkast en/of diepvries. Dankzij de terrasoverkapping is de garage altijd droog te bereiken. In de achtertuin bevindt zich een tweede ruime schuur (ca. 16m2) Beide bijgebouwen zijn dan ook ideaal voor ZZP’ers dan wel kandidaten die een opslagruimte aan huis zoeken, maar ook ideaal voor kandidaten met een oldtimer, motor of aanhangwagen.
Op de verdieping bevinden zich drie royale slaapkamers en een verzorgde badkamer. De slaapkamers kennen allen een prettig oppervlak en zijn dankzij de rechte wanden praktisch in te delen. Leuk detail is dat alle slaapkamers voorzien zijn van ingebouwde rolluiken. Ook zijn er meerdere horren aanwezig. De badkamer (2001) is logisch ingedeeld, geheel betegeld en uitgevoerd met een wastafelmeubel, ligbad, douchecel en een wandtoilet. Vanuit de overloop bereikt men middels een vaste trap de 2de verdieping. Hier bevindt zich een praktische bergzolder met cv-ketel alsmede een vierde slaap-/zolderkamer.
Tuin
De achtertuin heeft een prettige zonligging op het zuid-westen en is uitgevoerd met een betegeld terras voorzien van een gevelbrede terrasoverkapping (17m2). Onder de terrasoverkapping kunt u heerlijk ontspannen, ongeacht het seizoen. Daarnaast is er in deze tuin altijd wel een zonnig zitplekje dan wel lekker schaduw plekje op te zoeken. De aanwezige beplantingen zorgen voor rust en privacy. De achtertuin als ook de vrijstaande berging zijn bereikbaar dankzij een eigen achterom welke naast de garage ligt. Voor het woonhuis ligt een ruime oprit waar de personenauto geparkeerd kan worden. Daarnaast zijn er in de buurt meerdere openbare parkeermogelijkheden.
Locatie
De woning is gesitueerd aan een sfeervolle straat welke enkele jaren geleden geheel opnieuw ingericht is. De omliggende bebouwingen bestaan uit vrijstaande en halfvrijstaande woonhuizen allen in de koopsector. Dinxperlo is een gezellige grensplaats met een dorps karakter waar alle nodige voorzieningen binnen handbereik zijn. Zo bevinden zich het dorpscentrum, de winkelvoorzieningen en de supermarkten zich allen op loop-/fietsafstand. Daarnaast bevinden zich in Dinxperlo twee goede basisscholen, kinderdagopvang, meerdere sportclubs en fitnessvoorzieningen, manege, maar beschikt het ook over leuke groenparken, zoals: “het Welinkbos en ‘t Brinkje”. Op fietsafstand ligt tevens het prachtige buitengebied met haar fraaie coulisselandschap als ook het Breedenbroekse bos.
Bereikbaarheid
Dinxperlo is uitstekend bereikbaar via de A18 en N317. Bovendien ligt de Duitse grens letterlijk op steenworp afstand, waardoor u profiteert van zowel Nederlandse als Duitse voorzieningen. Via Isselburg en de oprit naar de Duitse snelweg A3/A12 (Arnhem–Oberhausen) bent u goed verbonden. Er zijn treinstations in Terborg, Varsseveld en Aalten, allen op ongeveer 10 minuten rijden met de auto. Vanuit Dinxperlo loopt ook een buslijn naar Terborg/Doetinchem en Bocholt.
Algemeen:
Bouwjaar 1971
Perceeloppervlak 295 m2
Woonoppervlak 108 m2
Overig inpandige bergruimte 24 m2
Externe bergruimte 15 m2
Gebouwgebonden buitenruimte 20 m2
Inhoud 469 m3
Woning grotendeels kunststof kozijnen
Zonwering: Begane grond deels v.v. rolluiken en verdieping geheel v.v. rolluiken
Verwarming: Radiatoren (Atag HR cv-ketel uit 2016);
Warmwatervoorziening: Via cv-ketel
Isolatie: Gedeeltelijke glas & gevelisolatie (HR++ en dubbel glas)
Glasvezel: Aanwezig
Bezonning: Zuid-West
Energielabel: D
Aanvaarding in overleg
In de koopovereenkomst zal door verkoper een aantal bekendheidsclausules worden opgenomen, o.a. asbestclausule en nimmer door verkoper zelf bewoond clausule. Tevens behoudt verkoper zich het recht van gunning.
Interesse in dit huis? Schakel uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belangen en bespaart u tijd en zorgen. Adressen van collega NVM-makelaars in de regio vindt u op Funda
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 315.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.316
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1971
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 95 m²
- Overige inpandige ruimte
- 38 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 20 m²
- Externe bergruimte
- 15 m²
- Perceel
- 295 m²
- Inhoud
- 469 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een zolder
- Voorzieningen
- Glasvezelkabel, mechanische ventilatie, en rolluiken
Energie
- Energielabel
- D
- Isolatie
- HR-glas en muurisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Atag (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom)
Kadastrale gegevens
- DINXPERLO A 5188
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 295 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 121 m² (11,00 meter diep en 11,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande stenen berging
- Voorzieningen
- Elektra
Garage
- Soort garage
- Aangebouwde stenen garage
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra en stromend water
- Isolatie
- Dakisolatie en gedeeltelijk dubbel glas
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
4.632x
Bekeken
42x
Bewaard
16-4-2025
Op Funda
Buurt
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




