Verkocht
Henri Dunantlaan 867006 EE DoetinchemDe Huet - fase 1 + 3
€ 330.000 k.k.
- 107 m²wonen
- 180 m²perceel
- 3slaapkamers
- Benergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 3 februari 2026
- Verkoopdatum
- 24 februari 2026
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
Soms kom je een huis tegen waar je niet lang over hoeft na te denken. Waar de ruimte prettig aanvoelt, de tuin precies goed ligt en waar al nét die stappen zijn gezet die het dagelijks leven makkelijker maken. Henri Dunantlaan 86 is zo’n huis.
Deze ruime tussenwoning beschikt over een eigen oprit, een aangebouwde berging, een zonnige tuin op het zuiden en tien zonnepanelen op het dak. Binnen zijn recent mooie updates gedaan, waaronder een nieuwe vloer in de woonkamer en nieuw beklede trappen.
De wijk is ruim opgezet en groen, met brede groenstroken en veel voorzieningen in de directe omgeving. Een buurtwinkelcentrum, openbaar vervoer, basisscholen, sportaccommodaties en zelfs een kinderboerderij liggen op korte afstand. Ook voor kinderen is dit een fijne plek: speelvelden en speeltuinen zijn dichtbij en parkeren kan gewoon in de buurt.
Indeling
Begane grond
Je komt binnen in de hal met toilet, toegang tot de aangebouwde berging en doorgang naar de woonkamer en keuken. In de woonkamer ligt een nieuwe vloer, die direct zorgt voor een frisse en eigentijdse uitstraling. De tuingerichte woonkamer is heerlijk breed en geeft dan ook zeker een ruimtelijk gevoel en veel opties voor een grote zithoek. De keukenopstelling maakt het huis verre van doorsnee, er is een grote apparatenwand, veel bergruimte en een opstelling met een granieten werkblad. Uiteraard is de keuken compleet uitgerust met een koelkast, vriezer, vaatwasser, combimagnetron en gaskookplaat. Aan de voorzijde openen dubbele tuindeuren naar een terras en aan de achterzijde loop je vanuit de woonkamer zo de achtertuin in.
Tuin
Het terras direct bij de achtergevel is een fijne plek voor een tuinset. Dankzij de ligging op het zuiden geniet je hier volop van de zon. De tuin is extra diep doordat er in het verleden een stuk grond is bijgekocht, dat voel je meteen in de ruimte.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers en een badkamer met inloopdouche, ligbad, wastafel en toilet. De trap naar deze verdieping is recent opnieuw bekleed, wat bijdraagt aan de verzorgde uitstraling van het huis.
Zolder
Via een vaste trap bereik je de zolder. Deze ruimte wordt nu gebruikt als was- en bergruimte. Ook hier is de trap in dezelfde stijl bekleed.
Wist-je-datjes
- Rustige ligging in een groene woonomgeving
- Eigen oprit aan een prettig en rustig plein
- Grotendeels voorzien van dubbel glas
- 10 zonnepanelen aanwezig (2020)
- Nieuwe vloer in de woonkamer
- Trappen zijn recent opnieuw bekleed
Zie je jezelf hier al thuiskomen? De auto op de oprit, de tuindeuren open op een zonnige dag en een heerlijke ruimte woonkamer. Dit is zo’n plek waar je niet hoeft te zoeken naar excuses, maar vooral naar verhuisdozen. Nieuwsgierig geworden? Dan laten wij van Vredegoor Lanting Makelaars je dit huis graag in het echt ervaren. De bieden VANAF prijs is € 330.000,- k.k.
De verkoper geeft de voorkeur aan een overdrachtsdatum per april / mei 2026.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 330.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.084
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, tussenwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1983
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
- Keurmerken
- Energie Prestatie Advies
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 107 m²
- Overige inpandige ruimte
- 6 m²
- Externe bergruimte
- 2 m²
- Perceel
- 180 m²
- Inhoud
- 350 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een zolder
- Voorzieningen
- Dakraam, glasvezelkabel, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- B
- Isolatie
- Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en muurisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit HR (gas gestookt combiketel uit 2009, eigendom)
Kadastrale gegevens
- AMBT-DOETINCHEM A 3001
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 151 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- AMBT-DOETINCHEM A 3653
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 29 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 87 m² (15,00 meter diep en 5,80 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuiden
Bergruimte
- Schuur/berging
- Aangebouwde stenen berging
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
4.454x
Bekeken
59x
Bewaard
3-2-2026
Op Funda
Buurt

De Huet - fase 1 + 3
Doetinchem- Inwoners
- 1.870
- Gezin met kinderen
- 30%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.004
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




