Verkocht
Diepenbrocklaan 56711 GK EdeKomponistenbuurt
€ 475.000 k.k.
- 138 m²wonen
- 138 m²perceel
- 5slaapkamers
- Cenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 18 november 2025
- Verkoopdatum
- 9 december 2025
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
Vijf (mogelijk zes) slaapkamers, een ruime woonkamer en veel luxe
Bewoners: "Als starters 20 jaar geleden hier komen wonen op het mooiste plekje van Ede, op loopafstand van het centrum, bos/heide en kindvriendelijke omgeving.
Drie volwassen kinderen verder is het tijd voor ons om kleiner te gaan wonen. De woning is klaar voor een nieuwe eigenaar die, net zoals wij, mooie herinneringen mag gaan maken op deze mooie zonnige plek."
In een van de mooiste lanen van Ede staat deze instapklare woning met een aanbouw, dakopbouw en maar liefst vijf slaapkamers. Een zesde slaapkamer is mogelijk, waardoor het huis zeer geschikt is voor een groot gezin en om vanuit huis te werken. De badkamer is fraai, net als de toiletruimte en de royale keuken met kookeiland. Als je deze woning hebt gezien, ben je op slag verliefd!
Je woont op een prachtige plek in Ede met het centrum, de heide en het bos op een loopafstand van vijf minuten. Voorzieningen als scholen, sportfaciliteiten, cultuur en kinderopvang bevinden zich op fietsafstand. Dit geldt ook voor Intercitystation Ede-Wageningen en het gezellige centrum, met winkels en restaurants. De nabijgelegen N224 zorgt voor een goede verbinding met de A12 en A30.
De indeling is als volgt:
Begane grond:
Het huisnummer is duidelijk te zien op de voordeur. Dit is het huis waar je moet zijn! Achter deze deur is de ruime hal met de meterkast, de trapopgang en een bergkast. Ook de in 2021 vernieuwde toiletruimte, met stuc- en tegelwerk, is vanuit de hal te bereiken.
Met een lengte van maar liefst 10.31 meter heeft dit sfeervolle huis een leefruimte van formaat. Je ziet stucwerk op de wanden en het plafond, een houten vloer en een moderne gashaard bij het zitgedeelte. Een grote pui met openslaande deuren zorgt voor een mooie verbinding met de tuin.
In de open keuken ligt dezelfde vloer als in de hal, met heerlijke vloerverwarming. De kleur van de vloertegels zorgt voor een stoere look en past goed bij de keuken in wandopstelling, met een kookeiland en een fraaie afwerking met hardsteen. Alle benodigde apparatuur is ingebouwd: een inductie kookplaat met afzuiging, een vaatwasser, Quooker, oven, combimagnetron, koel-/vriescombinatie en een wijnklimaatkast. Dit is een keuken in de categorie ‘van kookliefhebbers, voor kookliefhebbers’!
Eerste verdieping:
De eerste verdieping is ingedeeld met maar liefst vier slaapkamers; twee aan de voorzijde en twee aan de achterzijde. Er ligt laminaat op de vloer en twee slaapkamers zijn groot genoeg om in te richten met een tweepersoonsbed. Zo is er genoeg plek voor een werkkamer/hobbyruimte en kan een van de kamers als kleedruimte worden gebruikt. Kom je een kamer tekort? Op de tweede verdieping is nog een slaapkamer.
In 2021 is de badkamer vernieuwd, met een fraai resultaat. Grote, grijze wand- en vloertegels zijn gecombineerd met mooie kranen en sanitair. De ruimte is ingedeeld met een ruime inloopdouche, een nis met toilet en een badmeubel met prachtige wastafel.
Tweede verdieping:
Wat vroeger een zolder was, is verbouwd tot een volwaardige verdieping. Op de overloop, onder het blad met gootsteen, is plek voor de wasmachine en de houten trap geeft toegang tot een bergzolder.
De vijfde slaapkamer is niet alleen ruim, maar ook heel licht. Er ligt laminaat op de vloer en er zijn twee deuren naar de overloop, wat de mogelijkheid biedt voor nog een (slaap)kamer. Aan ruimte geen gebrek!
Exterieur:
Vanuit de woonkamer en keuken is de achtertuin te bereiken, geheel betegeld en met veel privacy. De ligging is op het noorden, waardoor er vooral zon in de ochtend en vanaf het einde van de middag is. In de zomer, als de zon hoog staat, vind je de hele dag een plekje in de zon. Ook de mooi aangelegde voortuin is een fijne, zonnige buitenruimte waar je even kunt zitten.
Bijzonderheden:
- Dak- en gevelisolatie;
- Uitbouw en een nokverhogende dakkapel;
- Houten kozijnen met isolerende beglazing;
- Verwarming en warm water via een HR-ketel (Intergas Kombi, 2017, huur);
- Vloerverwarming in de hal, keuken, toiletruimte begane grond en in de badkamer;
- Vijf (mogelijk zes) slaapkamers;
- Energielabel C.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 475.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.442
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, tussenwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1966
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 138 m²
- Externe bergruimte
- 8 m²
- Perceel
- 138 m²
- Inhoud
- 463 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 7 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen en een vliering
- Voorzieningen
- Mechanische ventilatie en TV kabel
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel, gashaard en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Gas gestookt combiketel, huur
Kadastrale gegevens
- EDE C 2116
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 129 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- EDE C 2104
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 9 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 35 m² (6,07 meter diep en 6,11 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande stenen berging
- Voorzieningen
- Elektra
- Isolatie
- Geen isolatie
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Populariteit
3.010x
Bekeken
67x
Bewaard
18-11-2025
Op Funda
Buurt
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




