Verkocht
Prinses Beatrixweg 184191 ZC GeldermalsenGeldermalsen Oost
€ 415.000 k.k.
- 76 m²wonen
- 403 m²perceel
- 2slaapkamers
- Cenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 11 februari 2026
- Verkoopdatum
- 5 maart 2026
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
Zo’n plek waar je denkt: oh… dit is écht fijn wonen. Met een eigen oprit, een tuin die maar blijft doorgaan, 10 zonnepanelen op het dak, airco voor de warme dagen, een geweldige serre waar je vanzelf blijft zitten, drie slaapkamers en twee enorme bergingen.
En dat allemaal op loopafstand van het dorpscentrum, scholen en een grote Albert Heijn. Hier combineer je ruimte, comfort en een fijne ligging in één.
Het huis, gebouwd rond 1955, ademt charme en degelijkheid. Met een woonoppervlakte van ca. 76 m², een inhoud van ca. 280 m³ en een perceel van 403 m² is er volop plek om te wonen, te genieten en te groeien.
Dankzij de centrale ligging wandel je zo naar de bakker, supermarkt, scholen en het dorpscentrum. Ook het NS-station is vlot per fiets bereikbaar. En via de nabijgelegen snelwegen A2 en A15 sta je binnen ca. 30 minuten in Utrecht, Gorinchem of ’s-Hertogenbosch.
Begane grond
Via de entree aan de voorzijde stap je binnen in een verzorgde hal met meterkast, toiletruimte, trapopgang, garderobe én een handige trapkast voor al je voorraad. Een warm welkom dat meteen praktisch aanvoelt.
De woonkamer is een echte sfeermaker. Het sierlijke balkenplafond geeft karakter, terwijl de ruimte op natuurlijke wijze is verdeeld in een gezellige zithoek aan de voorzijde (met zonnescherm) en een fijne eethoek aan de achterzijde. Dankzij de airco en de schuifpui naar de serre is het hier het hele jaar door comfortabel genieten. De serre voelt als een tweede woonkamer, met glazen schuifpui is dit een plek waar je vanzelf neerstrijkt met een kop koffie of een goed boek of juist om een potje voetbal te kijken.
De halfopen keuken is netjes onderhouden en van alle gemakken voorzien: een inductiekookplaat, koelkast-vriescombinatie en oven. Extra prettig is de buitendeur, ideaal voor zomerse dagen of wanneer je met boodschappen direct naar binnen wilt.
Eerste verdieping
De overloop geeft toegang tot twee ruime slaapkamers. De ouderslaapkamer beschikt over dubbele vaste kasten, een laminaatvloer, airco en een hor. Ook de slaapkamer aan de achterzijde heeft dubbele vaste kasten en een laminaatvloer. De voorheen derde slaapkamer is slim omgetoverd tot een royale badkamer met ligbad, inloopdouche, wastafel, designradiator, spotjes en een raam voor daglicht en ventilatie. De voormalige doucheruimte is nu een praktische wasruimte met toilet.
Tweede verdieping
Op de voorzolder vind je de opstelplaats van de CV-ketel (2023) en twee dakramen die zorgen voor prettig licht. De zolder zelf heeft eveneens een dakraam met rolluik en biedt volop bergruimte. Bovendien is er potentie om deze verdieping te verhogen en extra woonruimte te creëren.
Tuin
De diepe achtertuin is een heerlijke plek om te ontspannen en volledig naar eigen wens in te richten. De serre vormt hier echt het verlengstuk van de woning: een favoriete plek van de huidige bewoners. Achterin de tuin staan een stenen berging en een half-stenen berging met bergzolder, ideaal voor fietsen, gereedschap en hobby’s.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 415.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.461
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, hoekwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1955
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 76 m²
- Overige inpandige ruimte
- 5 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 15 m²
- Externe bergruimte
- 25 m²
- Perceel
- 403 m²
- Inhoud
- 280 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- Douche, ligbad, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Dakraam, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, schuifpui, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Dubbel glas en muurisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom)
Kadastrale gegevens
- GELDERMALSEN G 1830
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 403 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin, voortuin en zijtuin
- Achtertuin
- 247 m² (22,70 meter diep en 10,90 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het noorden
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande stenen berging
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
Populariteit
5.571x
Bekeken
74x
Bewaard
11-2-2026
Op Funda
Buurt

Geldermalsen Oost
Geldermalsen- Inwoners
- 2.045
- Gezin met kinderen
- 41%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.625
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




