Verkocht
Landvoogdstraat 656411 XA HeerlenEikenderveld
€ 165.000 k.k.
- 73 m²wonen
- 70 m²perceel
- 2slaapkamers
- Cenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 7 april 2026
- Verkoopdatum
- 30 april 2026
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
Deze verzorgde en recent gemoderniseerde starterswoning is gelegen in de wijk “Eikenderveld” nabij het centrum van Heerlen (met o.a. treinstation, gezellige horeca, scholen, winkelaanbod) en de autosnelweg A76 en de N281.
Begane grond:
Entree. Hal met meterkast.
Ruime woonkamer met open keuken (ca. 30m2). Verder beschikt de woonkamer over een trapkast.
De keuken is voorzien van een 4-pitsgasfornuis, afzuigkap, oven, koelkast en een vaatwasser.
De begane grond is voorzien van een laminaatvloer.
Aanpandige berging (ca. 6m2) met achteringang.
Verdieping:
Overloop.
Slaapkamer 1 (ca. 14m2) met dakraam.
Slaapkamer 2 (ca. 8m2) met dakraam.
De geheel betegelde badkamer is voorzien van een inloopdouche en een wastafel. Separate toiletruimte.
Berging met opstelplaats CV-installatie (eigendom / Remeha HR / 2021).
De verdieping is voorzien van vloerbedekking.
Tuin:
De woning beschikt over een geheel omheinde voortuin, gelegen op het Noord-Oosten.
Bijzonderheden:
- Leuke starterswoning
- Keuken en sanitair vernieuwd in 2021
- Voorzien van houten kozijnen met dubbele beglazing
- Plat dak vernieuwd voorjaar 2026
- Energielabel C
Wil je een bieding doen op deze woning?
Maak dan gebruik van 'Move'. Heb je nog geen toegang tot Move; laat dat even aan de makelaar weten.
Schriftelijkheidsvereiste:
Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben ondertekend ("schriftelijkheidsvereiste"). De termijn die wordt opgenomen voor eventuele (overeengekomen) ontbindende voorwaarden (bv. financiering) is in de regel 4 tot 6 weken na overeenstemming.
Waarborgsom of bankgarantie:
De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze binnen één week na het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren.
Bouwkundige keuring:
Een koper heeft een onderzoeksplicht en is gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen om een goed inzicht te verkrijgen over de staat van onderhoud, het gebruik en eventuele andere aspecten van de onroerende zaak.
WWFT:
De makelaar is verplicht om cliëntenonderzoek te doen om het risico van witwassen en financiering van terrorisme te voorkomen. Bij inbreng van grotere sommen eigen middelen is de makelaar tevens verplicht u te vragen een eigen verklaring te geven waar de gelden vandaan komen. Bij twijfel of onjuiste informatie zullen wij melding doen bij FIU.
Verkoopinformatie:
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. In het Move-dossier zijn de lijst van zaken en de vragenlijst deel B opgenomen. De hierin opgenomen informatie prevaleert boven de in de beschrijving opgegeven informatie en is onderdeel van de koopovereenkomst. Wij adviseren om informatie die voor u van wezenlijk belang is te (laten) controleren.
Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Overdrachtsbelasting:
Bij de eigendomsoverdracht van een registergoed is de koper overdrachtsbelasting verschuldigd. Deze overdrachtsbelasting maakt onderdeel uit van de zogenaamde ‘kosten koper’ (k.k.).
De tarieven voor de overdrachtsbelasting worden door de overheid vastgesteld en kunnen in sommige gevallen een combinatie van verschillende tarieven zijn. Kijk voor meer informatie op de website van de Belastingdienst
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 165.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 2.260
- Bouwjaar
- 1985
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 73 m²
- Externe bergruimte
- 5 m²
- Perceel
- 70 m²
- Inhoud
- 243 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche en wastafel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Cv-ketel
- Remeha HR (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Kadastrale gegevens
- HEERLEN L 976
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 70 m²
- Voortuin
- 24 m² (6,00 meter diep en 4,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het noordoosten
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Populariteit
3.286x
Bekeken
74x
Bewaard
7-4-2026
Op Funda
Buurt

Eikenderveld
Heerlen- Inwoners
- 2.535
- Gezin met kinderen
- 23%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 2.331
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.