Geen foto beschikbaar
Verkocht
- 100 m²wonen
- 2slaapkamers
- Cenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 30 april 2025
- Verkoopdatum
- 23 mei 2025
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
Mercatorweg 5 in Hoek van Holland heeft het allemaal. Dit charmante appartement uit 1972 biedt niet alleen een prachtige locatie, maar ook een verrassend hoog niveau van wooncomfort. Denk aan een riant zonnig dakterras, een sfeervolle en lichte woonkamer, twee ruime slaapkamers, een handige vliering en volop opbergruimte. Daarnaast ligt dit huis vlak bij bos, strand, speeltuinen én het metrostation. Ideaal voor iedereen die het beste van stad en natuur wil combineren!
Groot dakterras en veel natuurlijk licht
Via de galerij op de 1e verdieping kom je via de hal binnen.
Een open en lichte woonkamer, dat is het hart van dit huis. Dankzij de ligging op het zuiden profiteert de ruimte van veel licht.
Het zitgedeelte biedt genoeg ruimte voor een comfortabele bank, met een fraaie opstelling richting het terras. Aan de voorzijde van de woning is er plek voor een royale eethoek – perfect voor gezellige diners of spelletjesavonden. De eyecatcher van dit huis is de stijlvolle wenteltrap. Deze biedt toegang tot de slaap verdieping.
Via een kleine hal bereik je een separaat toilet en een handige inpandige berging met aansluitingen voor de wasmachine en droger.
Een extra ruimte ligt aan de achterzijde van het appartement. Voordat de dakopbouw geplaatst werd was hier een praktische slaapkamer. De muur is eruit gehaald waardoor er ruimte is ontstaan voor een thuis kantoor, een extra slaapkamer of een fijne plek om te lezen.
Zonnig dakterras
Grenzend aan de woonkamer bevindt zich een zonnig dakterras op het zuiden. Hier kun je al vanaf februari genieten van de zon, zonder hinder van druk verkeer of wind. Met meer dan 24M² het dakterras ruim genoeg voor een loungehoek, een eettafel én planten of bloemen. Buiten leven wordt hier een dagelijkse vakantie.
De slaapverdieping
Op deze verdieping vind je twee sfeervolle slaapkamers met handige inbouwkasten. Dankzij de twee dakkapellen zijn deze kamers licht en ruimtelijk.
De badkamer is netjes onderhouden en volledig uitgerust met een ligbad, een inloopdouche, een wastafel en een tweede toilet – praktisch, ruim en comfortabel.
Opbergruimte
De vliering bied je extra opslagruimte. Ideaal voor koffers, kerstpullen en andere items. Van het schuine dak wordt goed gebruik gemaakt met de handige inbouwkasten in de 2 slaapkamers. Op de begane grond bevindt zich een extra berging. De ideale plek voor de stalling van fietsen en opbergen van gereedschap.
Dicht bij het strand en toch rustig wonen
Mercatorweg 5 bevindt zich in een rustige, groene omgeving in Hoek van Holland. Binnen enkele minuten ben je op de Hoeksebaan richting de A20, en het metrostation ligt op slechts vijf minuten fietsen. Voor ontspanning kun je terecht in het nabijgelegen Staelduinse Bos, of maak een korte trip naar het strand voor een frisse duik of een ontspannen wandeling. Daarnaast is er een nieuwe speeltuin om de hoek, ideaal voor gezinnen.
Kortom, hier wonen betekent genieten van een perfecte balans tussen rust, natuur en bereikbaarheid!
Kenmerken/bijzonderheden:
- Bouwjaar 1972;
- Energielabel C;
- Woonoppervlakte ca. 100 M²;
- Dakterras van maar liefst 24 M²;
- Groot zonnig dakterras op het zuiden;
- Sfeervolle woonkamer met royale eethoek en open keuken;
- Ruime vliering met veel opbergmogelijkheden;
- Inpandige berging met aansluitingen voor wasmachine en droger;
- Extra berging op de begane grond;
- Rustige ligging vlak bij bos, strand en speeltuinen;
- Goede bereikbaarheid richting A20 en metrostation;
- Oplevering in overleg;
- Notariskeuze koper, doch regio Westland.
In de koopovereenkomst worden standaard een ouderdomsclausule en een materialenclausule opgenomen, omdat deze woning ouder is dan 20 jaar. Omdat de woning voor 1990 is gebouwd, wordt eveneens standaard een asbestclausule opgenomen.
De gegeven informatie is met zorgvuldigheid opgesteld, aan de juistheid kunnen echter geen rechten worden ontleend. Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een aanbod of om in onderhandeling te treden.
De verkoopcondities en basis verkoopovereenkomst van Helm & Heus Makelaars zijn bij deze verkoop van toepassing. Bekijk de documenten op onze website.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Huurprijs
- Prijs op aanvraag
- Laatste vraagprijs
- Prijs op aanvraag
- Status
- Verkocht
- Bijdrage VvE
- € 100,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Maisonnette
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1972
- Specifiek
- Gestoffeerd
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 100 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 28 m²
- Externe bergruimte
- 5 m²
- Inhoud
- 345 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een vliering
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, glasvezelkabel, natuurlijke ventilatie, rolluiken, rookkanaal, en TV kabel
- Gelegen op
- 1e woonlaag
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Dakisolatie en dubbel glas
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Vaillant (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom)
Kadastrale gegevens
- HOEK VAN HOLLAND B 3235
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In centrum
- Tuin
- Zonneterras
- Zonneterras
- 28 m² (4,41 meter diep en 6,25 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuiden
Bergruimte
- Schuur/berging
- Inpandig
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 100,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Nee
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
4.579x
Bekeken
59x
Bewaard
30-4-2025
Op Funda
Buurt

Dorp
Hoek van Holland- Inwoners
- 5.880
- Gezin met kinderen
- 31%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.939
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.