Verkocht
- 131 m²wonen
- 108 m²perceel
- 5slaapkamers
- Aenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 27 maart 2026
- Verkoopdatum
- 7 april 2026
- Looptijd
- 11 dagen
Omschrijving
Ruim, modern en zeer energiezuinig woonhuis met een achtertuin op het zuiden en maar liefst 5 slaapkamers in een sfeervol en kindvriendelijk hofje in de populaire wijk De Polder!
Dit compleet instapklare woonhuis heeft een perfecte ligging aan een groen hofje, een heerlijke tuin op het zuiden en een fijne indeling. Het is een heel licht huis, strakke afwerking en nagenoeg gasloos!
De ligging is heel fijn. Op loopafstand zijn de scholen, kinderdagverblijf, het winkelcentrum Castellum met NS Station en binnen 10 minuten fietsen ben je op het gezellige Oude Dorp van Houten met diverse restaurants en gezellige terrassen. Uitvalswegen A12 en A27 zijn makkelijk bereikbaar en niet te vergeten park Schoneveld is een super plek voor kinderen om te spelen.
Een huis naar je hart? We laten het graag aan je zien!
Indeling:
Begane grond:
Entree, hangend toilet met fonteintje, meterkast, gezellige en lichte tuingerichte woonkamer met praktische trapkast, er ligt een mooie pvc vloer met vloerverwarming. Vanuit de woonkamer kan je via de openslaande deuren naar de tuin (zuid), waar je hoogzomer een groot deel van de dag heerlijk de zon hebt in de tuin. Er is een houten berging met achterom én een fijn elektrisch zonnescherm. Aan de voorzijde is de moderne keuken met diverse inbouwapparatuur vaatwasser, kokendwaterkraan, oven, combi-oven, grote koelkast en één grote vriezer, veel bergruimte en inductiekookplaat met afzuigkap. Het keukenraam en de openslaande deuren zijn voorzien van horren.
1e Verdieping:
Overloop, drie ruime slaapkamers, over de gehele verdieping ligt een mooie laminaatvloer en zijn er moderne nieuwe deuren geplaatst. Luxe badkamer met ruime inloopdouche, hangend toilet, ligbad en wastafelmeubel. Alle ramen zijn voorzien van elektrische rolluiken en horren bij de te openen ramen.
2e Verdieping:
Ruime overloop met een fijne plek voor de wasmachine en wasdroger, een aparte ruimte voor de nieuwe CV ketel met hybride warmtepomp en de ruime continue temperatuur boiler. Ook hier zijn alle ramen voorzien van elektrische rolluiken en horren bij de te openen ramen. Daarnaast zijn er twee ruime slaapkamers met twee dakkapellen, deze kamers worden verwarmd en gekoeld via de moderne airco.
3e Verdieping:
Vlizotrap naar de ruime bergvliering, ideaal voor alle spullen die je niet dagelijks nodig hebt!
Bijzonderheden:
- Bouwjaar 2010
- Gebruiksoppervlakte wonen 131 m2, inhoud 445 m3, perceeloppervlakte 108 m2
- 12 zonnepanelen (2020), nieuwe CV ketel en hybride warmtepomp met boiler (2022)
- Energielabel A (door de toevoeging van o.a. zonnepanelen, nieuwe cv-ketel en hybride warmtepomp met boiler is deze naar verwachting inmiddels hoger)
- Rolluiken op 1e en 2e verdieping
- Airco 2021 (onderhouden in 2025)
- Buitenschilderwerk van 2024
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 665.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.076
- Bouwjaar
- 2010
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 131 m²
- Externe bergruimte
- 7 m²
- Perceel
- 108 m²
- Inhoud
- 445 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 4 woonlagen
- Voorzieningen
- Airconditioning, buitenzonwering, glasvezelkabel, natuurlijke ventilatie, rolluiken, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- HR-glas en vloerisolatie
Kadastrale gegevens
- HOUTEN H 2349
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 108 m²
- Achtertuin
- 40 m² (8,00 meter diep en 5,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Populariteit
2.850x
Bekeken
40x
Bewaard
27-3-2026
Op Funda
Buurt

Polders
Houten- Inwoners
- 1.160
- Gezin met kinderen
- 55%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 5.194
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.