Verkocht
Minnepoortstraat 44515 BC IJzendijkeIJzendijke
€ 155.000 k.k.
- 66 m²wonen
- 82 m²perceel
- 2slaapkamers
- Fenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 6 februari 2025
- Verkoopdatum
- 13 mei 2025
- Looptijd
- 3 maanden
Omschrijving
Het schattigste huisje van IJzendijke staat te koop! Deze woning leent zich ideaal voor een starter. Het is voorzien van een moderne keuken uit 2020, een gezellige woon- en voorkamer, twee slaapkamers en een ruime badkamer. Pak deze kans en plan snel een bezichtiging in met Ready Vastgoed!
Het pittoreske ‘Petit Paris’ is feitelijk een stad en staat bekend om zijn gezellige markt met diverse cafés, waar je in juli terug in de tijd gaat tijdens de folkloristische dag. Zeker een aanrader om eens te bezoeken. Op zaterdagochtend tref je hier de weekmarkt aan met diverse plaatselijke producten. De supermarkt en de basisschool zijn op loopafstand van de woning te vinden. Verder heeft IJzendijke een centrale ligging voor de bereikbaarheid naar de kust, Terneuzen en de grotere Belgische steden.
Indeling
We betreden de woning middels de voordeur om in de gang uit te komen. Deze gang biedt een handige hoek voor de garderobe en biedt nog plaats voor de meterkast. Allereerst betreden we de voorkamer. Deze kan gebruikt worden als eetkamer of kantoor. De volgende ruimte is de woonkamer. Hier heb je genoeg ruimte voor een gezellige loungehoek en het wordt fijn verlicht met de spots. Aansluitend vinden we dan de keuken. Deze is in 2020 modern vernieuwd en afgewerkt met inbouwspots en voorzien van apparaten als een 4-pits gastoestel met afzuigkap, een vaatwasser, een combioven, een koelkast en een vrieskast. Tevens is het voorzien van een boiler voor warm water. Vervolgens betreden we de aanbouw met een extra spoelbak en een toilet.
Eerste verdieping
Middels de vaste trap in de woonkamer wordt de eerste verdieping betreden. Hier kom je direct uit in de ruimte die gebruikt kan worden als slaapkamer. Het is groot genoeg voor een tweepersoonsbed en een kledingkast. Je kan eventueel een wandje plaatsen om een overloop te creëren. Aansluitend is ook gelijk de badkamer te vinden. Hier is meer ruimte dan je zou denken en vindt je een wastafel met meubel, een douche, het toilet en de CV-ketel uit 2011.
Tweede verdieping
De vaste trap vanuit de slaapkamer komt uit op de open zolder van de tweede verdieping. Deze ruimte is ook goed te gebruiken als slaapkamer, is voorzien van bergruimte onder de schuine kap en krijgt licht binnen dankzij het dakraam.
Tuin
De achtertuin heeft een ligging op het westen, waardoor de zon achter je tuin onder gaat. Hierdoor heb je tot laat in de avond zon in je tuin.
Bijzonderheden
- Moderne keuken uit 2020.
- Twee slaapkamers.
- Ruime badkamer.
- Achtertuin op het westen.
Ben je nieuwsgierig geworden en wil je meer weten over deze woning? Neem dan contact op met Ready Vastgoed of plan een bezoek met ons in!
Via de rode knop ‘breng een bod uit’ op de website van Ready Vastgoed komt u terecht in ons eerlijk bieden platform. Hier kunt u eerst alle aanvullende documentatie inzien en heeft u interesse, dan kunt u ook hier eenvoudig en op een eerlijke manier een bod uitbrengen.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Oorspronkelijke vraagprijs
- € 169.000 kosten koper
- Laatste vraagprijs
- € 155.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 2.348
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, hoekwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1901
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 66 m²
- Perceel
- 82 m²
- Inhoud
- 225 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Rolluiken
Energie
- Energielabel
- F
- Isolatie
- Gedeeltelijk dubbel glas
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom
Kadastrale gegevens
- OOSTBURG EY 496
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 82 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In centrum
- Tuin
- Achtertuin
- Achtertuin
- 20 m² (10,00 meter diep en 2,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het westen
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Populariteit
12.474x
Bekeken
125x
Bewaard
6-2-2025
Op Funda
Buurt
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




