Verkocht
Slûsleane 28408 CB LippenhuizenLippenhuizen-Buitengebied
€ 595.000 k.k.
- 208 m²wonen
- 5.145 m²perceel
- 4slaapkamers
- Denergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 1 april 2026
- Verkoopdatum
- 22 april 2026
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
Vanwege de grote belangstelling kunnen wij helaas geen bezichtigingen meer inplannen. Wij horen graag via de mail indien u op de reservelijst geplaatst wil worden.
Is het geen plaatje? Deze sfeervolle vrijstaande woning is prachtig gelegen en heeft vrij uitzicht over de weilanden. De ondergaande zon bewonderen vanuit je eigen tuin? Dat kan hier!
De woning is oorspronkelijk rond 1950 gebouwd en in de jaren 90 gemoderniseerd en voorzien van een ruime uitbouw met etage. Daardoor heeft de woning niet alleen een slaap- en badkamer op de begane grond maar ook nog 3 slaapkamers en 2 badkamers op beide etages.
Het originele bintwerk is in de woonkamer nog volop aanwezig en zorgt samen met de open haard voor een gezellige en warme uitstraling. Ook vanuit de in 1996 aangebouwde tuinkamer kunt u heerlijk genieten van het vrije uitzicht.
Gelegen op een kavel van maar liefst 5.145 m² aan de weilanden in het buitengebied van Lippenhuizen nabij Jubbega.
Indeling:
Begane grond: hal met trapopgang, tuinkamer met meerdere openslaande deuren naar de tuin, hal met toilet en meterkast, woonkeuken, slaapkamer, badkamer en aan de achterkant de sfeervolle woonkamer met openslaande deuren.
Verdieping boven tuinkamer met slaapkamer, vaste kast en complete badkamer.
Verdieping boven oorspronkelijke woonhuis met 2 slaapkamer, badkamer en toilet.
Op het perceel staat nog een stenen garage van ca. 17 m² met elektrische deur en een houten schuur van ca. 45 m² welke is voorzien van krachtstroom.
Voor een nog beter idee van de indeling verwijzen wij naar de plattegronden, de foto’s én de unieke mogelijkheid van een virtuele rondleiding. Deze 3D rondleiding is zowel via onze website als Funda te bewonderen en geeft u al een prachtig en waarheidsgetrouw beeld. U kunt namelijk op een ‘Google-street-view-achtige manier’ door de gehele woning wandelen.
Lippenhuizen is een gezellig dorp met basis voorzieningen waaronder een basisschool, kleuterschool en kinderopvang. Het nabij gelegen dorp Jubbega heeft een rijk verenigingsleven en veel voorzieningen zoals een huisarts, winkels, sportverenigingen, een openlucht zwembad, basisschool en een multifunctioneel centrum met voorzieningen voor jong en oud. Gelegen in een schitterende omgeving in de nabijheid van bos, heide en landerijen.
We nodigen u van harte uit om de woning met eigen ogen te bewonderen. Neem desgewenst uw eigen NVM Makelaar mee!
Bijzonderheden:
- Verwarming en warm water middels 2 Nefit CV-ketels, bouwjaar ca. 2018
- Vloerverwarming op de begane grond
- Keuken (1996) voorzien van een inductie kookplaat, afzuigkap, combi magnetron, vaatwasser, koelkast en vriezer
- Badkamer begane grond met bubbelbad, douchecabine en wastafel
- Badkamer (etage woonhuis) met douche en wastafel
- Badkamer (etage tuinkamer) met toilet, douche en wastafel
- Energielabel D
- Fraai aangelegde tuin met vijver en fruitbomen
- Vrij uitzicht over de weilanden
- Vrijstaande stenen garage met elektrische deur
- Vrijstaande houten schuur met krachtstroom
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 595.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 2.861
- Bouwperiode
- 1945-1959
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 208 m²
- Overige inpandige ruimte
- 1 m²
- Externe bergruimte
- 62 m²
- Perceel
- 5.145 m²
- Inhoud
- 680 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 3 badkamers en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- 3 douches, ligbad, 3 wastafels, en toilet
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, dakraam, mechanische ventilatie, en rookkanaal
Energie
- Energielabel
- D
- Isolatie
- Dakisolatie en gedeeltelijk dubbel glas
- Verwarming
- Cv-ketel, open haard en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Kadastrale gegevens
- LIPPENHUIZEN H 185
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 5.145 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Buiten bebouwde kom, landelijk gelegen, open ligging en vrij uitzicht
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektrische deur, vliering en elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
17.298x
Bekeken
478x
Bewaard
1-4-2026
Op Funda
Buurt

Lippenhuizen-Buitengebied
Lippenhuizen- Inwoners
- 365
- Gezin met kinderen
- 34%
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.