Verkocht
Boekweitveld 187885 BL Nieuw-DordrechtNieuw-Dordrecht-Centrum
€ 239.000 k.k.
- 88 m²wonen
- 243 m²perceel
- 3slaapkamers
- Denergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 1 april 2026
- Verkoopdatum
- 25 april 2026
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
NETTE 2/1 KAPWONING MET AANBOUW, HOBBYRUIMTE, KUNSTSTOF KOZIJNEN EN FRAAIE EN KINDVRIENDELIJKE LIGGING AAN EEN RUSTIG HOFJE!
Het is fijn wonen aan het Boekweitveld. Een leuke woonbuurt en het openbaar groen en bestemmingsverkeer maken het tot een gewilde plek om prettig en rustig te wonen. Deze gemoderniseerde gezins-/starterswoning op nummer 18, is oorspronkelijk gebouwd rond 1954 en is door de jaren vergroot en vernieuwd. Zo is de woning v.v. een aanbouw (met de woonkeuken) aan de achterzijde en is een afsluitbare overkapping gerealiseerd, alsook een multifunctionele ruimte (hobbyruimte/recreatieruimte/man-cave). Een woning met meerdere mogelijkheden dus en uitstekend geschikt voor starters en "kleine" gezinnen!
Buitenom: aan de voorzijde is een bescheiden voortuin aanwezig en de achtertuin is gelegen op het noordoosten, is eenvoudig in onderhoud en omsloten met vernieuwde schuttingen. In de achtertuin bevindt zich schuurruimte voor opslag van tuingereedschap e.d. en kun je je tuinset onder de overkapping plaatsen.
Kortom: zowel de woning als de omgeving staan garant voor optimaal woongenot met een ontspannen en gemoedelijke sfeer! Krijg jij bij deze woning ook het gevoel van "thuiskomen"? Maak een afspraak met ons voor een bezichtiging, kom een kijkje nemen en proef de sfeer!
De indeling is als volgt:
Begane grond:
entree via de zijkant met de afsluitbare overkapping, achterhal met hangtoilet en fontein en wasmachine-ruimte, woonkeuken met schuifpui en inbouwkeuken (2010 en v.v. oven, 5-pits kooktoestel (gas), koelast, vriezer, vaatwasser), woonkamer met laminaat, hal met de meterkast en de opgang naar de verdieping. Via de overkapping bereik je ook de hobbyruimte aan de achterzijde. De airco op de begane grond is in 2025 geplaatst.
Verdieping:
Overloop, 3 slaapkamers met laminaatvloer (slaapkamer aan de voorzijde is v.v. kastenwand en rolluik (handmatig)), badkamer (ca. 2011 en v.v. badmeubel, hangtoilet en douche). Op de verdieping is airco (2021) aanwezig.
Om een beter beeld te krijgen van de indeling en de maatvoeringen, verwijzen wij je graag naar de interactieve plattegronden.
Kenmerken:
- Type woning: 2/1 kapwoning
- Bouwjaar: 1954
- Energielabel: D
- Woonoppervlakte: 88 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte: 31 m2
- Externe buitenruimte (schuur): 30 m2
- Inhoud: 334 m³
- Perceeloppervlakte: 243 m² eigen grond
- Aantal kamers: 4 (3 slaapkamers)
Extra info:
- De aanbouw is in 2010 gerealiseerd en geheel geïsoleerd;
- De woning is v.v. muur-(na)isolatie (ca. 2010), de dakbedekking van de woning is ca. 15 jaar oud;
- Kunststof kozijnen voorzien van dubbele beglazing (woonhuis) en HR++ glas (aanbouw);
- Oprit met klinkerbestrating en parkeermogelijkheid voor meerdere auto's;
- Gelegen aan een gezellig hofje met openbaar groen met speelgelegenheden;
- Remeha CV-combiketel (bouwjaar 2009, eigendom), verwarming via radiatoren.
DORP/OMGEVING:
Nieuw-Dordrecht (Nij-Dordt) is een ontginningsdorp en ligt in de gemeente Emmen, op een zandrug (een uitloper van de Hondsrug), ten zuidoosten van Emmen en ten Noordwesten van Klazienaveen. Het dorp telt ongeveer 2.100 inwoners en kenmerkt zich met name door het open, landelijke karakter met deels veenontginningen in combinatie met een schitterende, bosrijke omgeving.
In het dorp zijn diverse voorzieningen; een supermarkt met slijterij en vakslagerij, openbare basisschool de Dordtse Til, huisartsenpraktijk, dorpshuis, dagopvang voor ouderen, Museum Collectie Brands (een omvangrijke privéverzameling van Jans Brands over de Drentse geschiedenis), de witte Hervormde Kerk uit 1874 (een prachtige bezienswaardigheid), cafetaria, café, dagopvang voor ouderen en een actief verenigingsleven (o.a. voetbal,- volleybal,- gymnastiek,- biljart- en toneelvereniging).
Voor alle overige voorzieningen zijn Klazienaveen en Emmen het dichtstbij; respectievelijk 5 en 10 minuten met de auto. Wanneer je verder wilt, rijd je binnen enkele minuten naar de N862 (verbindingsweg Emmen-Klazienaveen) met aansluiting op de A37 richting Duitsland, Hoogeveen/Zwolle en de N391 die aansluit op onder andere de N34.
De bewoners in deze omgeving zijn ‘open minded’ en bestaan uit een gevarieerde inslag en samenstelling die zowel vanuit een wijde regionale omgeving komen als uit andere delen van Nederland.
Disclaimer:
Deze tekst is samengesteld om u een indruk te geven van het object. De informatie die opgenomen is in deze tekst en de brochure is afkomstig van de verkoper en/of derden. Hoewel wij bij het samenstellen hiervan zorgvuldig te werk gaan, kunnen geen rechten worden ontleend aan onjuistheden, et cetera. Deze informatie moet in combinatie met een bezichtiging van de woning worden beschouwd als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 239.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 2.716
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1954
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 88 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 31 m²
- Externe bergruimte
- 30 m²
- Perceel
- 243 m²
- Inhoud
- 334 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Airconditioning, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, rolluiken, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- D
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Remeha (gas gestookt combiketel uit 2009, eigendom)
Kadastrale gegevens
- EMMEN O 608
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 243 m²
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin, voortuin en zijtuin
- Achtertuin
- 72 m² (9,00 meter diep en 8,00 meter breed)
Populariteit
2.612x
Bekeken
60x
Bewaard
1-4-2026
Op Funda
Buurt

Nieuw-Dordrecht-Centrum
Nieuw-Dordrecht- Inwoners
- 1.360
- Gezin met kinderen
- 41%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 2.572
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.