Verkocht
- 194 m²wonen
- 144 m²perceel
- 6slaapkamers
- Benergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 15 oktober 2025
- Verkoopdatum
- 6 november 2025
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
Kom Thuis in dit romantisch en ruim tussengelegen herenhuis.
Het huis heeft een uitstekende sfeer, omarmt je en biedt aan alle bewoners veel woongenot. Met maar liefst zes slaapkamers, twee badkamers en de westelijk gelegen, bescheiden achtertuin kun je hier werkelijk riant en comfortabel wonen.
Pluspunten:
Mooi aanzien, met nieuwe knipvoeg en schitterende voordeur
Jonge cv-ketel en zonnepanelen
Al veel geïsoleerd
Veel authentieke elementen
Hoge plafonds
Zes slaapkamers
Twee badkamers
Gebruiksoppervlakte wonen: ca. 194,8 m²
Gebruiksoppervlakte overige inpandige ruimte: ca. 37,5 m²
Gebruiksoppervlakte gebouwgebonden buitenruimte(n): ca. 16,7 m²
Inhoud: ca. 869 m³
Perceelsoppervlakte: 144 m²
Bouwjaar: ca. 1906
Energielabel: B
INDELING:
We starten bij de voortuin en bij binnenkomst zijn we direct verrast door de grandeur van het bouwjaar. Met de paneeldeuren en het hoge trappenhuis is de toon gezet. Onder de trap zit de deur naar de bergkelder, met grote opening naar de kruipruimte. Hier zie je ook het meterpaneel. Vervolgens zie je het toilet. We slaan linksaf en komen in de woonkamer en suite. Hier vallen de volgende elementen direct op: de gashaard in moderne schouw, de erker, de semi-suite, en de gezellige serre-aanbouw met glazen dak. De serre is in het begin van deze eeuw aangebouwd. Dit is dé plek waar overdag geleefd wordt. De driedelige deur naar de achtertuin kan helemaal open, en zo zit je bij warm en druilerig weer lekker “binnen-buiten”. Er is een doorloop naar de luxe en praktische Bulthaup keuken, voorzien van allerlei apparatuur, een vijf-pits-gaskookplaat, twee ovens, een vaatwasser, een Quooker en een afzuigkap.
Hier komen we terug in de gang en gaan meteen door naar de eerste verdieping.
Op de overloop is een separaat toilet met bidetfunctie. Aan de achterzijde ligt de badkamer, met ligbad, wastafel en inloopdouche. Daarnaast zie je een riante slaapkamer met terras en vaste kastenwand. Aan de voorzijde zie je een kleine slaapkamer, die thans in gebruik is als kastenkamer en nog een grote slaapkamer met inbouw-vitrinekast en balkon.
Op de tweede verdieping zie je op de lichte overloop een cv-kast. Aan de achterzijde ligt een badkamer, met witgoedaansluiting, wastafel, douchecabine en urinoir. Ook hier kun je naar buiten, want er is een dakterras. Een uitstekende plek om te genieten van de laatste zonnestralen. Vervolgens ligt er aan de achterzijde een grote slaapkamer met brede nis. Aan de voorzijde zie je wederom een kleinere slaapkamer en een grotere slaapkamer met vaste kast.
ALGEMEEN:
Deze romantische woning ligt werkelijk midden in Hartje Oost. Even naar de bakker, een boodschap vergeten, een hapje eten buiten de deur, dit alles kan lopend, want we praten hier over “om de hoek”.
Het pand ligt aan de voorzijde aan een ontsluitingsweg naar het winkelhart van Oost. Aan de achterzijde is het heerlijk rustig. In de westelijk gelegen besloten tuin is het goed vertoeven.
De voor- en achtertuin zijn onlangs opnieuw aangelegd. Er is rekening gehouden met een goed afwatering. De afwatering van de achtertuin is via een drainagesysteem aangesloten op een grindbak. De voortuin is aangesloten op het riool.
De badkamer op de eerste verdieping is vijf jaar geleden opgeknapt. De luxe keuken, van het mooie merk Bulthaup, is in 2008 geplaatst en voorzien van allerlei apparatuur en een futuristische afzuigkap.
De sfeer in dit huis is optimaal dankzij veel behouden authentieke elementen. De geornamenteerde, hoge plafonds geven een weldadig gevoel van ruimte. In de hal en de serre liggen rijk versierde, nieuwe plavuisjes die het bouwjaar eer aan doen.
De woning heeft een mooie breedte. De suite in de woonkamer is op creatieve wijze verbouwd tot semi-suite. Er is bijzonder mooi glas-in-lood in de ramen van de erker. Dankzij onder andere het glazen dak van de serre en het raampje op de overloop van de tweede verdieping speelt het licht prettig door het huis.
Aan de buitenzijde heeft de woning een statige uitstraling met de erker, de elegante voordeur en de hernieuwde knipvoeg. Dat is thuiskomen met groot plezier.
Het pand is grotendeels voorzien van isolerende beglazing. Er liggen 15 zonnepanelen (2014) op het geïsoleerde dak (2004). De cv-HR-combiketel is in 2025 geplaatst. Er wordt verwarmd middels radiatoren en een convectorput in de living. De vloer van de begane grond is geïsoleerd. In 2025 is het volledige buitenschilderwerk uitgevoerd.
Aan de straat kun je óf betaald, óf met een vergunning parkeren.
WIJKTEKST
Nijmegen Oost heeft een uitstekend leefklimaat, dankzij de vele eetcafétjes, scholen en winkels. Alles in een groene omgeving, op de stuwwal ligt het bos, lager ligt de Ooijpolder. Voor fietsers en wandelaars is Oost een paradijs nabij het stadscentrum.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 785.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.046
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Herenhuis, tussenwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1906
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 194 m²
- Overige inpandige ruimte
- 37 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 16 m²
- Perceel
- 144 m²
- Inhoud
- 869 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 8 kamers (6 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- 2 douches, ligbad, wastafelmeubel, urinoir, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen en een kelder
- Voorzieningen
- Rookkanaal en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- B
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel en gashaard
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom
Kadastrale gegevens
- HATERT A 5366
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 144 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 35 m² (5,70 meter diep en 6,20 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het westen
- Balkon/dakterras
- Dakterras aanwezig en balkon aanwezig
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen
Populariteit
8.777x
Bekeken
125x
Bewaard
15-10-2025
Op Funda
Buurt

Altrade
Nijmegen- Inwoners
- 6.470
- Gezin met kinderen
- 13%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 5.022
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




