Verkocht
Kerkstraat 262377 AS Oude WeteringOude Wetering
€ 595.000 k.k.
- 120 m²wonen
- 190 m²perceel
- 4slaapkamers
- Cenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 17 oktober 2025
- Verkoopdatum
- 31 oktober 2025
- Looptijd
- 14 dagen
Omschrijving
Wat een verrassing, deze woning aan de Kerkstraat in Oude Wetering! Achter de charmante gevel schuilt een verrassend ruime eengezinswoning met uitzicht op het vaarwater. Met onder andere vier slaapkamers, een royale zolder, een kelder én een heerlijke achtertuin is dit een huis dat je echt zelf moet beleven. Zodra je binnenstapt, voel je het: hier is met liefde en plezier gewoond. Het karakter van het huis, de ruimte, het uitzicht… het klopt gewoon allemaal. En geloof ons: van buitenaf zie je niet hoeveel deze woning te bieden heeft. Kom dus vooral zelf een kijkje nemen – wie weet word jij net zo enthousiast als wij.
Nieuwsgierig? Lees snel verder, we vertellen je graag meer!
Indeling
Begane grond
Je bereikt de woning via een overdekte poort, middels een recht van overpad. Onder de overkapping loop je richting de entree, een boerendeur – zo’n authentiek tweedelig exemplaar waarvan de boven- en onderkant afzonderlijk geopend kunnen worden. Karaktervol én praktisch!
Er is ook een voordeur aan de voorzijde van de woning. Kom je via deze ingang binnen, dan beland je in de hal met de meterkast en het toilet. Het toilet is netjes betegeld met grijze vloertegels, witte wandtegels en voorzien van een fonteintje.
Vanuit de hal stap je de ruime woonkamer in. Een fijne plek met genoeg ruimte voor een comfortabele zithoek én een prachtig uitzicht op de Oude Wetering. De sfeervolle glas-in-loodramen geven het geheel extra karakter. Vanuit de woonkamer loop je door naar de keuken in L-opstelling, uitgevoerd in landelijke stijl met crèmekleurige kastjes, een houten werkblad en sierlijke handgreepjes. De keuken is van alle gemakken voorzien: een gasfornuis, combi-oven, afzuigkap, vaatwasser (2024), koelkast (2023) en een Quooker. Handig is ook de extra inpandige kast in de keuken – ideaal voor je voorraad of schoonmaakspullen. Daarnaast heb je vanuit de keuken toegang tot de verrassend ruime kelder (ca. 5 m²), voorzien van planken én ruimte voor bijvoorbeeld een extra koelkast. Ook de trap naar de eerste verdieping vind je in de keuken.
Achter de keuken bevindt zich de sfeervolle eetkamer, een heerlijke ruimte die meteen opvalt. Deze is later aangebouwd en voorzien van een serre (2024), wat zorgt voor een zee aan licht. In deze ruimte tref je de boerendeur, waardoor je de woning ook via deze ruimte kunt betreden. De eetkamer is niet alleen ruim, maar ook praktisch: er is vloerverwarming en een inpandige kast met de CV-opstelling (2023). Zet de deuren naar de tuin open en je geniet hier optimaal van binnen-buitenleven!
De woonkamer is afgewerkt met een houten vloer, in de keuken ligt zeil en in de serre plavuizen – met een fraaie houtlook. Aan de achterzijde is de woning voorzien van zonwering.
Eerste verdieping
Via de trap komen we op de eerste verdieping, waar vanaf de overloop alle vertrekken toegankelijk zijn: vier slaapkamers en de badkamer. We beginnen aan de rechterzijde van de woning. Hier vind je een klein gangetje dat leidt naar twee slaapkamers van elk ca. 7 m². Beide kamers hebben een raam met uitzicht op de achtertuin en zijn goed te ventileren. We vervolgen onze weg over de overloop en komen langs de derde slaapkamer, ook ca. 7 m² groot. Deze wordt momenteel gebruikt als thuiswerkplek, maar doet uiteraard ook prima dienst als slaapkamer. Tegenover deze kamer ligt de badkamer van ca. 5 m², volledig betegeld en voorzien van alles wat je nodig hebt: een ligbad, douchecabine, toilet, wastafelmeubel met spiegel én een designradiator. Dankzij het kiepraam is de ruimte goed te ventileren – ideaal na een warme douche of uitgebreid bad. Tot slot de master bedroom: een royale slaapkamer van ca. 15 m² met een vaste kastenwand en een prachtig uitzicht over de Oude Wetering.
De slaapkamers zijn afgewerkt met een nette laminaatvloer, de overloop is voorzien van een sfeervolle houten vloer.
Zolder
Een groot pluspunt van deze woning is de verrassend ruime zolder. Via een luik op de overloop, bereikbaar met een vlizotrap, kom je in deze riante bergzolder die zich uitstrekt over de volledige lengte van de woning – maar liefst ca. 44 m²! Perfect om al je seizoensspullen, koffers, kerstdecoratie of andere items netjes en uit het zicht op te bergen.
Tuin
En dan het beste van alles: de heerlijke achtertuin! Deze is verrassend diep en biedt volop ruimte om te genieten. De tuin is grotendeels betegeld, met aan de ene zijde groene beplanting en aan de andere kant borders vol groen. De tuin is voorzien van achterom, dus je kan de tuin zowel van buiten- als binnenuit bereiken. Achterin de tuin vind je een gezellige overkapping, dé plek om lekker te zitten, ongeacht het weer. Schijnt de zon fel of valt er een buitje? Hier zit je altijd goed. Ideaal voor een diner in de buitenlucht, een spelletjesavond of een borrel met vrienden. Achter de overkapping bevinden zich nog twee ruime bergingen (ca. 9 en 12 m²), perfect voor het opbergen van tuinkussens, gereedschap of fietsen.
Zie jij jezelf hier al zitten? Laat het ons weten – we plannen graag een bezichtiging met je in!
Ligging & omgeving
De woning is gelegen aan de Kerkstraat, aan doorgaand vaarwater het kanaal 'Oude Wetering'. Oude Wetering beschikt samen met Roelofarendsveen over vele voorzieningen op het gebied van onderwijs, sportaccommodaties, horeca en winkelmogelijkheden.
Bereikbaarheid
De woning is zeer centraal in de Randstad gelegen en beschikt in de nabijheid over uitstekende ontsluitingen op de rijkswegen A4 en A44. Via deze wegen zijn de steden Amsterdam en Den Haag, maar ook de kustplaatsen binnen 30 minuten bereikbaar. In 10 á 15 minuten sta je op luchthaven Schiphol. Op korte afstand vind je een bushalte met een directe verbinding naar Schiphol en Leiden Centraal.
Bijzonderheden
- Bouwjaar 1935
- Woonoppervlakte ca. 120 m²
- Inhoud ca. 425 m³
- Vier slaapkamers
- Tuin op het westen
- Openbaar parkeren
- Met uitzicht op het vaarwater van de Oude Wetering
- In 2024 is de buitenzijde van de woning volledig geschilderd
- Dankzij het aanwezige rookkanaal en de schoorsteen is het mogelijk om een houtkachel te plaatsen
- De tuin is zowel vanuit de woning als via een achterom bereikbaar
- Voorzien van grotendeels hardhout kozijnen en tweemaal kunststof kozijnen
- Voorzien van 12 zonnepanelen
- Voorzien van (deels) vloerverwarming in de eetkamer/serre
- Energielabel C
Aanvaarding in overleg.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 595.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.958
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Herenhuis, vrijstaande woning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1935
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Mansarde dak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 120 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 25 m²
- Externe bergruimte
- 22 m²
- Perceel
- 190 m²
- Inhoud
- 425 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, ligbad, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen, een zolder, en een kelder
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, dakraam, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, rookkanaal, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas en HR-glas
- Verwarming
- Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit Trendline ll HRC25 CW4 (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom)
Kadastrale gegevens
- ALKEMADE B 4697
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 143 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- ALKEMADE B 5816
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 47 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, aan vaarwater, aan water en vrij uitzicht
- Tuin
- Achtertuin
- Achtertuin
- 90 m² (17,88 meter diep en 5,50 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Populariteit
1.558x
Bekeken
14x
Bewaard
17-10-2025
Op Funda
Buurt

Oude Wetering
Oude Wetering- Inwoners
- 2.830
- Gezin met kinderen
- 36%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.258
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




