In een fijn, kleinschalig appartementencomplex waar je vanaf 55+ welkom bent, ligt op de 3e verdieping dit 3 kamer appartement met Frans balkon op het westen. Het appartement is lekker ruim, comfortabel en heeft een woonoppervlakte van ca. 106 m2. Het bestaat uit een woonkamer, een keuken, 2 slaapkamers, een ruime walk-in en een badkamer. Zowel vanuit de woonkamer als vanuit een slaapkamer heb je een leuk en groen uitzicht. Op de parterre beschik je over een royale eigen berging en kun je gebruik maken van een gemeenschappelijke fietsenberging. Het gebouw genaamd "Overduin" is in 1993 gebouwd onder architectuur van Cees Dam en is voorzien van een zeer licht atrium, 2 afgesloten entrees waarvan 1 met een videofooninstallatie en een lift.
Ook de auto is makkelijk te parkeren, op eigen terrein is genoeg parkeergelegenheid te vinden. En ook zeker noemenswaardig is de rondom liggende tuin. Deze verzorgde tuin is gemeenschappelijk en hier vind je diverse zitjes waar het heerlijk vertoeven is.
Nagenoeg om de hoek ligt zowel de winkelstraat van Overveen als de dorpskern van Bloemendaal en het gezellige stadshart van Haarlem, deze zijn zeer goed per fiets bereikbaar. Tevens vind je in de directe woonomgeving het NS-Station, het strand van Zandvoort/Bloemendaal, diverse natuur-/wandelgebieden w.o. Nationaal Park Kennemerduinen alsmede sportfaciliteiten en diverse uitvalswegen.
Indeling:
Parterre: entree met brievenbussen, bellentableau en videofooninstallatie, afgesloten hal met lift en trappenhuis en toegang naar berging en gemeenschappelijke fietsenberging
3e Verdieping: entree appartement, hal met bergkast met cv-ketel, garderobenis en toilet met fontein, ruime woonkamer met openslaande deuren naar Frans balkon op het westen, moderne nette keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur, slaapkamer met walkin, 2e slaapkamer, nette badkamer voorzien van inloopdouche, wastafel en wasmachine/droger aansluiting
Bijzonderheden:
* Woonoppervlakte ca. 106 m² en inhoud ca. 327 m³
* Goed geïsoleerd, energielabel A
* Videofooninstallatie en lift aanwezig
* Voorzien van zonwering
* Leuk uitzicht
* Royale berging
* Servicekosten thans € 387,66 per maand
* Goede parkeergelegenheid op eigen terrein
* Welkom vanaf 55+
* Fraai aangelegde gemeenschappelijke tuin
* Voor indeling en maatvoering zie plattegronden
* Oplevering in overleg
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
Laatste vraagprijs
€ 450.000 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 4.245
Status
Verkocht
Bijdrage VvE
€ 387,66 per maand
Bouw
Soort appartement
Portiekflat (appartement)
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1993
Toegankelijkheid
Toegankelijk voor mensen met een beperking en toegankelijk voor ouderen
Oppervlakten en inhoud
Gebruiksoppervlakten
Wonen
106 m²
Externe bergruimte
12 m²
Inhoud
327 m³
Indeling
Aantal kamers
3 kamers (2 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Badkamervoorzieningen
Douche, dubbele wastafel, en toilet
Aantal woonlagen
1 woonlaag
Voorzieningen
Buitenzonwering, lift, en TV kabel
Gelegen op
3e woonlaag
Energie
Energielabel
A
Isolatie
Volledig geïsoleerd
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel en elektrische boiler
Cv-ketel
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom)