Verkocht
Veersemeer 111447 JA PurmerendPurmer-Zuid/Noord
€ 650.000 k.k.
- 154 m²wonen
- 2slaapkamers
- Aenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 28 juli 2025
- Verkoopdatum
- 7 november 2025
- Looptijd
- 3 maanden
Omschrijving
Welkom Thuis aan het Veersemeer 11!
Luxueus appartement in het prestigieuze appartementencomplex “Het Bastion”. Dit bijzondere appartementencomplex straalt rust, exclusiviteit en grandeur uit.
Het zéér riante appartement is perfect onderhouden en bovendien heerlijk licht. Er is een riant terras aanwezig en het uitzicht over een schitterende waterpartij is adembenemend.
Het appartement is gelegen op de eerste verdieping van het complex, heeft een woonoppervlak van maar liefst 154 m² en het terras is circa 25 m². De ligging in op het zuiden. Eventueel is er een garage bij aan te kopen, zie onderstaand.
Het appartement is op diverse manieren in te delen. Momenteel is er gekozen voor twee zitgedeeltes, eetgedeelte een kantoor, slaapkamer met walk-in closet, open keuken en riante badkamer. Met een aanpassing van de indeling kunnen meer slaapkamers gecreëerd worden.
Het appartement is aangesloten op stadsverwarming dus reeds gasloos. Het energielabel is A!
Ligging:
De woning ligt in het zeer geliefde Purmer-Zuid. Een zeer fraaie wijk in de gemeente Purmerend. Een goede verbinding naar zowel de A7 als de Jaagweg zorgen voor snelle uitvalsmogelijkheden naar Amsterdam. De OV-reiziger pakt de bus, want de halte ligt op nog geen twee minuten loopafstand. Boodschappen doen gaat hier wel heel gemakkelijk en snel want Winkelcentrum Meerland ligt om de hoek. Hier heeft u de beschikking over twee supermarkten en een scala aan winkels waaronder een bakker en visboer. Binnen 10 minuten fietsen is de gezellige en historische binnenstad van Purmerend bereikt voor een avond op het terras of een hapje eten in één van de vele restaurants. De buurt zelf is erg netjes en ruim opgezet, waardoor het een genot is om hier te wonen!
Entree/ hal
Op de begane grond bevindt zich de centrale entree met de brievenbussen, video intercomsysteem en de toegang tot het trappenhuis en de lift. Met de lift bereikt u de eerste verdieping.
De schoenen mogen uit, de jas mag aan de kapstok en je zorgen laat je bij de deur achter; hier ben je thuis! Deze entree zet eigenlijk direct de toon voor wat u kunt verwachten in het appartement zelf en is tevens de ingang naar de leefgedeeltes. Na de entree volgt de hal van waaruit de badkamer en slaapkamer te bereiken zijn. Hier is ook het separate toilet en een handige kast te vinden.
Leefgedeelte
Het leefgedeelte is méér dan riant te noemen en bestaat momenteel uit twee zitgedeeltes en een eetgedeelte. U komt eerst binnen in het eerste zitgedeelte, dan volgt het kantoor, het eetgedeelte en de twee zitkamer. De glazen kamerhoge puien geven, los van het fantastische uitzicht, ook een enorm gevoel van ruimte. De luxueuze wand-, plafond- en vloerafwerking geven een extra gevoel van exclusiviteit.
Via de openslaande deuren is het fraaie terras te bereiken welke een schitterend uitzicht biedt over water en groen.
Keuken
Vanuit de woonkamer komen we in de open keuken in L-opstelling. Deze biedt u veel praktische opbergmogelijkheden en heeft daarnaast inbouwapparatuur. Na de keuken volgt de handige bijkeuken
Slapen
De slaapkamer is een oase van rust en heeft de beschikking over een grote walk-inn closet. Een goede nachtrust is hier bijna gegarandeerd.
Badkamer
De luxe badkamer is geheel betegeld en voorzien van een ruime inloopdouche en fraai wastafelmeubel.
Garage
Er is een mogelijkheid om een garage aan te kopen van circa 21 m². Deze bevindt zich onder het complex. De vraagprijs is € 42.500,- k.k.
Algemeen:
- woonoppervlak: 154.2 m²;
- groot terras op het zuiden;
- eigen garage;
- VvE bijdrage € 268,- per maand (incl. de servicekosten van de garage);
- oplevering in overleg.
Kortom, bedenkt u maar eens een reden waarom u hier niet zou willen wonen. Zelf zien en ervaren? Neem snel contact met ons op voor het plannen van een afspraak en laat u verrassen.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 650.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.221
- Status
- Verkocht
- Bijdrage VvE
- € 268,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Galerijflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1989
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
- Toegankelijkheid
- Toegankelijk voor mensen met een beperking en toegankelijk voor ouderen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 154 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 25 m²
- Externe bergruimte
- 21 m²
- Inhoud
- 509 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, lift, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Stadsverwarming
- Warm water
- Stadsverwarming
Kadastrale gegevens
- PURMEREND A 2456
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Gemeentelijk eigendom belast met erfpacht
- Lasten
- Eeuwigdurend afgekocht
- PURMEREND A 2456
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Gemeentelijke erfpacht
- Lasten
- Eeuwigdurend afgekocht
Buitenruimte
- Ligging
- Aan water en vrij uitzicht
- Balkon/dakterras
- Dakterras aanwezig
Garage
- Soort garage
- Aangebouwde stenen garage
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 268,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
5.903x
Bekeken
23x
Bewaard
28-7-2025
Op Funda
Buurt

Purmer-Zuid/Noord
Purmerend- Inwoners
- 5.120
- Gezin met kinderen
- 37%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.378
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




