Aan de Rijksweg in Reuver staat deze karaktervolle vrijstaande jaren ’30 woning. Een woning met authentieke uitstraling die volop mogelijkheden biedt om deze geheel naar eigen wensen te moderniseren. De woning beschikt over diverse karakteristieke elementen die passen bij de bouwperiode en vormt een uitstekende basis om comfortabel wonen te combineren met de charme van vroeger. Het centrum van Reuver met alle openbare voorzieningen, winkels, bioscoop en diverse eetgelegenheden is op korte afstand gelegen. Ook scholen en het station bevinden zich op loopafstand. Reuver ligt aan de A73 die zorgt voor een goede ontsluiting richting de steden Roermond en Venlo.
Souterrain:
Vanuit de hal is de ruime, van een tegelvloer voorziene, kelder bereikbaar. Deze is groot ca. 1,92 x 6,90 mtr. en heeft een stahoogte van ca. 1,85 mtr.
Begane grond:
Via een ruime hal, met terrazzo vloer, van ca. 1,96 x 6,90 mtr. is de woonkamer en de keuken toegankelijk. De woonkamer heeft een afmeting van ca. 3,97 x 7,29 mtr. en is uitgerust met een tegelvloer en houtkachel aansluiting. Zowel vanuit de woonkamer als vanuit de hal is de keuken van ca. 3,76 x 3,55 mtr. bereikbaar. Ook de keuken is van een tegelvloer voorzien en in L-opstelling is hier een keuken geplaatst. Achter de keuken is een hal met bijkeuken en toilet gelegen. De bijkeuken van ca. 1,27 x 2,66 mtr. was van oorsprong de badkamer. Thans staat hier de Nefit Ecomline HR Excellent combiketel (1999/eigendom) opgesteld en zijn in deze ruimte de witgoedaansluitingen gerealiseerd. De toiletruimte is voorzien van een staand closet met fonteintje. Achter deze ruimtes bevindt zich de royale badkamer van ca.3,76 x 6,05 mtr. Deze is uitgerust met een ligbad, douche, en wastafel. Een trapopgang vanuit de badkamer leidt naar een bergzolder van ca. 3,85 x 9,23 mtr. op de eerste verdieping. Ophoging van deze zolderruimte zou tot aanzienlijke ruimte groei van de woning leiden.
Eerste verdieping:
De authentieke houten trapopgang leidt naar de eerste verdieping. Via de overloop van ca. 1,90 x 3,58 mtr. zijn de drie slaapkamers bereikbaar. Linksvoor ligt de eerste slaapkamer, met muurkast, van ca. 2,88 x 3,22 mtr. De tweede slaapkamer van ca. 3,05 x 3,57 mtr. is rechtsvoor gelegen. Rechtsachter is de derde slaapkamer gelegen van ca. 4,03 x 3,47 mtr. Op de overloop is een toilet gerealiseerd met inbouwcloset en fonteintje.
Tweede verdieping:
Een vlizotrap verschaft toegang tot de tweede verdieping met een afmeting van ca. 6,00 x 7,15 mtr. Deze ruimte beschikt over verwarming en een wateraansluiting. Lichtinval middels een groot Velux dakraam aan de achterzijde.
Tuin:
Middels een oprit aan de rechterzijde van de woning is de achterom ingang bereikbaar. Een oversteek aan de zijkant van het dak maakt de binnenplaats tot een comfortabel zitgedeelte waar het in de zomermaanden heerlijk vertoeven is. Aan de achterzijde van de woning ligt nog een stenen berging van ca. 2,50 x 2,05 mtr. met daarachter een tuin, met veel privacy, bestaande uit gazon en vaste beplanting. Achter in de tuin is een houten tuinhuis geplaatst.
Algemeen:
Karakteristieke vrijstaande jaren ’30 woning.
Authentieke details zoals glas in lood ramen.
Woning voorzien van houten kozijnen met nagenoeg allemaal enkele beglazing.
Gresbuis riool in 2025 vervangen door kunststof rioolbuizen.
Goten in 1999 en 2025 vernieuwd.
Geen stoffen bedrading meer aanwezig.
Bouwjaar ca. 1937.
Perceel 483 m².
Woonoppervlakte ca. 134 m².
Overige inpandige ruimte ca. 54 m².
Gebouw gebonden buitenruimte ca. 12 m².
Externe bergruimte ca. 10 m².
Inhoud ca. 678 m³.
Aanvaarding in overleg.
Dit huis in het kort
AI-gegenereerd uit de omschrijving
Karaktervolle jaren 30 woning
Vrijstaande jaren 30 woning met glas in lood ramen.
Ruime indeling met zolders
Meerdere verdiepingen, bergzolder en verwarmde tweede verdieping.
Privacyrijke tuin met zitplek
Tuin met gazon, beplanting, tuinhuis en overdekte zitplaats.