Een keurig huis, label A en een fijne woonwijk. Kom jij kijken?
Verkoopgeschiedenis
Aangeboden sinds
17 juni 2026
Verkoopdatum
6 juli 2026
Looptijd
2 weken
Omschrijving
Zoek je een nette 2-onder-1-kap woning, in de fijne woonwijk “Hoogvonderen” in Roermond? En liefst ook nog eentje met een garage, een uitstekend niveau van afwerking en energielabel A? Dat komt goed uit, dan is dit nette woonhuis aan Arendhorst 18 echt iets voor jou!
Deze keurig onderhouden 2-onder-1-kap woning is gebouwd omstreeks 1984 en beschikt over 3 slaapkamers, een nette badkamer en een mooie keuken. Verder heeft dit huis een serre/aanbouw aan de achterzijde, een omsloten achtertuin en maar liefst 12 zonnepanelen uit 2021. Ideaal toch?
De belangrijkste kenmerken:
• 2-onder-1-kap woning
• Inpandige garage
• Goede ligging in Hoogvonderen
• 12 Zonnepanelen uit 2021
• Energielabel A
• Serre /aanbouw aan de achterzijde
• Nette keuken
• Airco’s uit 2024
• 3 Slaapkamers
• Ruime zolder, mogelijkheden voor vaste trap
• Bijna de gehele woning is v.v. kunststof kozijnen en rolluiken
De indeling is als volgt:
Begane grond
Via de entreehal, waar tevens het gastentoilet met fonteintje en de meterkast zijn gelegen, kom je in de woonkamer. Deze L-vormige woonkamer heeft de zithoek aan de voorzijde en de eethoek aan de achterzijde. Tevens is de woonkamer voorzien van een airco die kan koelen en verwarmen. Aan de achterzijde ligt ook de nette keuken, welke beschikt over een keukenblok in hoekopstelling. Verder beschikt deze keuken over de volgende inbouwapparatuur: een 4-pits gasfornuis met afzuigkap, magnetron, oven, koelkast, vriezer en vaatwasser. Voorts is vanuit de eethoek ook de serre/aanbouw te bereiken. Deze heerlijk wintertuin is een prettige extra kamer, met veel lichtinval en nog meer leefruimte. Deze aanbouw heeft een schuifpui aan de achterzijde en het dak is geïsoleerd. Tenslotte is vanuit de ruimte ook nog de garage inpandig te bereiken, welke beschikt over een tegelvloer en elektrische sectionaalpoort.
Eerste verdieping
Via de overloop op de 1e verdieping zijn de badkamer en 3 slaapkamers bereikbaar. Alle 3 deze kamers hebben een keurig niveau van afwerking en beschikken over kunststof kozijnen met rolluiken. Verder heeft de hoofdslaapkamer, net als de woonkamer, ook een airco. De badkamer is voorzien van een bad/douche combinatie, een wastafelmeubel, een 2e toilet en een designradiator.
Tweede verdieping / zolder
Deze fijne gezinswoning beschikt ook nog over een riante zolderverdieping. Deze is momenteel bereikbaar middels een vlizotrap, maar het is mogelijk om een vaste trap te realiseren, zodat hier een extra (slaap)kamer kan worden gemaakt. Momenteel herbergt de zolder de aansluitpunten voor de wasmachine en hangt hier de CV combiketel (Nefit, eigendom, 2016) en de omvormer van de zonnepanelen.
Tuin
De achtertuin van dit fijne woonhuis is onderhoudsvriendelijk aangelegd met terrassen en siergrind. De tuin is geheel omsloten en gunstig gelegen. Tenslotte ligt aan de voorzijde nog een ruime oprit, waar je makkelijk 2 auto’s kunt parkeren.
Heb jij interesse in dit mooie woonhuis? Bel ons op 0475 252 111 of stuur ons een mailtje. Onze makelaar Menno staat je graag te woord!
Dit huis in het kort
AI-gegenereerd uit de omschrijving
Lichte woonkamer met serre
L-vormige woonkamer met airco en serre met schuifpui.
Energielabel A met zonnepanelen
12 zonnepanelen uit 2021, energielabel A en airco’s.
Inpandige garage en oprit
Garage met elektrische poort en oprit voor 2 auto’s.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
Laatste vraagprijs
€ 350.000 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 3.646
Status
Verkocht
Bouw
Soort woonhuis
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1984
Soort dak
Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
Gebruiksoppervlakten
Wonen
96 m²
Overige inpandige ruimte
32 m²
Perceel
192 m²
Inhoud
400 m³
Indeling
Aantal kamers
4 kamers (3 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Badkamervoorzieningen
Douche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel
Aantal woonlagen
3 woonlagen
Voorzieningen
Airconditioning, mechanische ventilatie, rolluiken, schuifpui, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
Energielabel
A
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie