Verkocht
Eric Kropstraat 1443071 AE RotterdamKop van Zuid - Entrepot
€ 475.000 k.k.
- 89 m²wonen
- 2slaapkamers
- Benergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 6 augustus 2025
- Verkoopdatum
- 29 augustus 2025
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
Vraagprijs woning: € 475.000,- k.k.
INSTAPKLAAR! In dit fijne 3-kamer appartement op de 2e verdieping van complex ‘De Statendam’ zit je helemaal goed. Met 89 m² woonoppervlakte, energielabel B, een heerlijk balkon en gelegen op EIGEN GROND hoef je nergens meer over na te denken. Alles is in 2018 verbouwd en altijd zeer goed onderhouden, dus koffers uitpakken en genieten maar!
Welkom, zodra je binnenkomt valt de nette afwerking direct op. De woonkamer is heerlijk licht en de open keuken met bar is een echte eyecatcher. Vanuit zowel de woonkamer als de twee slaapkamers stap je zo het balkon op, gelegen aan de rustige binnenzijde van het complex. De lichte laminaatvloer en strak gestucte wanden en plafonds maken het geheel af.
Beide slaapkamers geven toegang tot het balkon, waarvan de masterbedroom extra ruim is en beschikt over een zeer uitvoerige, luxe kast. De tweede kamer is perfect in te richten als kinder-, werk- of logeerkamer. De badkamer is modern en sfeervol, precies zoals je het hebben wilt. Extra spullen kwijt? Die berg je makkelijk op in de inpandige én externe berging.
Kan jij niet wachten om deze prachtige woning te bekijken? Dat snappen wij helemaal! Bel snel naar ons kantoor en wij plannen graag een bezichtiging met je in.
Indeling:
2e verdieping: entree en toiletruimte
Woonkamer met open keuken: ± 40 m²
Keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur t.w. 4-pits inductiekookplaat, afzuigkap (2025), oven, combi oven, vaatwasser en voldoende kastruimte
Slaapkamer I: ± 12 m²
Slaapkamer II: ± 9 m²
Badkamer: ± 6 m², voorzien van inloopdouche, wastafel met meubel en designradiator
Balkon: ± 15 m²
Inpandige berging: ± 4 m² voorzien van wasmachineaansluiting
Kenmerken en bijzonderheden:
Bouwjaar: 1995
Woonoppervlakte: ± 89 m²
In 2018 is de woning volledig verbouwd
Eigen grond
VvE bijdrage woning 2025: ± € 216,- per maand
Verwarming en warm water: stadsverwarming
Energielabel: B
Eigen berging in de onderbouw van het complex: ± 4 m²
Oplevering: in overleg, kan snel
In de koopakte zal een niet-zelfbewoningsclausule worden opgenomen, omdat de verkoper er de laatste jaren niet heeft gewoond.
De wijk:
Vroeger een echte havenarbeidersplek en nu kun je er fantastisch wonen met een overweldigende uitzichten. De Kop van Zuid is een levendige, centraal gelegen wijk met alle voorzieningen binnen handbereik. Op loopafstand zijn tramhaltes, waarmee je met een paar haltes in de stad bent. Het Luxor theater bevindt zich op slechts 5 minuten lopen. Diverse winkels, grote supermarkten als Albert Heijn en de Jumbo en restaurants tref je op loop- en fietsafstand. Zo kun je in het Entrepotgebouw of bij de Vuurplaat langs voor de dagelijkse boodschappen, geniet je van cultuur en horeca op de Wilhelminapier en ben je in korte tijd in het bruisende stadscentrum. En het wordt alleen maar leuker. Aan de Laan op Zuid is recent een nieuw zwembad geopend. Ook komen er in de buurt maar nog drie grote stadsparken bij.
Openbaar vervoer voorzieningen:
Het openbaar vervoer tref je in de directe omgeving van de woning. Tram, metro, trein, watertaxi en bus zijn op loopafstand. Je kunt zelfs met de Randstadrail vanaf de Kop van Zuid helemaal naar Den Haag en treinstation Zuid ligt op korte fietsafstand Dan heb je nog NS station Blaak en station Rotterdam Zuid binnen 10 minuten fietsafstand; opties genoeg. De woninglocatie voorziet in goede uitvalswegen met een snelle bereikbaarheid naar de A16 en A15.
Restaurants en uitgaansgelegenheden:
Je kunt bijvoorbeeld winkelen of op één van de gezellige terrassen genieten in de nabijgelegen Entrepothaven. Om de hoek vind je het Nieuwe Luxor Theater, Hotel New York of filmtheater LantarenVenster op de Wilhelminapier, maar ook het bruisende centrum van Rotterdam en het hippe Katendrecht zijn binnen enkele minuten te bereiken. Ook zijn het Feyenoord stadion en naastgelegen Pathé bioscoop met diverse bouwmarkten en winkels op korte afstand gelegen.
Ons advies bij het kopen van jouw nieuwe woning? Neem jouw eigen NVM makelaar mee!
Toelichtingsclausule maatvoering De branchebrede meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Indien bepaalde maten of oppervlaktes voor u van wezenlijk belang zijn, dan adviseren wij u deze na te meten.
Deze informatie is met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Hierbij zijn wij deels afhankelijk van informatie die wij van derden ontvangen. Indien bepaalde informatie voor u van wezenlijk belang is dan adviseren wij u deze op juistheid te controleren. Onzerzijds wordt geen aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 475.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.337
- Status
- Verkocht
- Bijdrage VvE
- € 216,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Portiekflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1995
- Soort dak
- Plat dak
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 89 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 15 m²
- Externe bergruimte
- 4 m²
- Inhoud
- 263 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Lift, mechanische ventilatie, en TV kabel
- Gelegen op
- 2e woonlaag
Energie
- Energielabel
- B
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Stadsverwarming
- Warm water
- Stadsverwarming
Kadastrale gegevens
- ROTTERDAM Q 5803
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In woonwijk
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Bergruimte
- Schuur/berging
- Inpandig
- Voorzieningen
- Elektra
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 216,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
3.015x
Bekeken
102x
Bewaard
5-8-2025
Op Funda
Buurt

Kop van Zuid - Entrepot
Rotterdam- Inwoners
- 8.945
- Gezin met kinderen
- 32%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.628
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




