Verkocht
Laan op Zuid 6683071 AB RotterdamKop van Zuid - Entrepot
€ 425.000 k.k.
- 97 m²wonen
- 2slaapkamers
- Benergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 23 oktober 2024
- Verkoopdatum
- 14 november 2024
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
Deze woning is onder voorbehoud verkocht. Indien u desondanks interesse heeft, dan verzoeken wij u vriendelijk contact met ons op te nemen. Mocht de woning onverhoopt niet definitief verkocht worden, dan zullen wij u direct benaderen om alsnog een afspraak te maken voor een vrijblijvende bezichtiging.
Vraagprijs woning: € 425.000,- k.k.
TOP APPARTEMENT! Dit heerlijke, ruime 3-kamer appartement, gelegen op de 1e verdieping van het appartementencomplex Brigantijn I, staat in de startblokken om bezichtigd te worden. Deze goed onderhouden woning heeft een energielabel B, een hoog wooncomfort en een zonnige serre. Én dat allemaal op steenworp afstand van hartje Rotterdam! Wordt de Laan op Zuid 668 binnenkort jouw nieuwe thuisadres?
Welkom! Startend in de royale woonkamer van maar liefst ± 32 m². Een heerlijke ruimte waar warmte en eenheid perfect worden gecombineerd. Door de royale oppervlakte kan hier met gemak een lekkere zit- en eethoek gerealiseerd worden. Vanuit de woonkamer heb je middels een grote glazen schuifpui, die zorgt voor een mooi lichtinval, toegang tot de zonnige serre. Hier kun je in alle rust genieten van het stadsleven. De nette keuken beschikt over diverse inbouwapparatuur en lekker veel opbergruimte. Hier hoef je dus niet opzoek naar een apart plekje voor al je pannen en kruiden!
Het appartement heeft twee riante slaapkamers, welke geheel naar eigen wens zijn in te delen. Een werkkamer, hobbykamer, slaapkamer óf walk-in closet? Het kan hier allemaal! De badkamer heeft een heerlijk oppervlakte en is o.a. voorzien van een ligbad. Verder heeft de woning een ruime berging. Ideaal, zo staan de wasmachine en droger niet in het zicht.
Aan opbergruimte geen gebrek, want bij het appartement hoort ook nog een externe berging. Handig voor de fietsen of spullen welke je niet dagelijks gebruikt!
Kortom; een fijne woning met alle voorzieningen binnen handbereik! Kun jij niet wachten om deze woning te bezichtigen? Bel dan snel naar ons kantoor en wij plannen graag een bezichtiging met jou in!
Indeling:
1e verdieping: ruime entree en toiletruimte
Woonkamer: ± 32 m² met toegang tot de serre ± 12 m²
Keuken: ± 7 m² voorzien van diverse inbouwapparatuur t.w. 4-pits Siemens keramische kookplaat, afzuigkap, koelkast, vaatwasser, combi-oven en veel kastruimte
Slaapkamer I: ± 14 m²
Slaapkamer II: ± 7 m²
Badkamer: ± 4 m², voorzien van een ligbad met douchefunctie, enkele wastafel met meubel en designradiator
Inpandige berging met wasmachine- en drogeraansluiting
Kenmerken en bijzonderheden:
Bouwjaar: 2000
Woonoppervlakte: ± 97 m²
Inhoud: ± 290 m³
Erfpacht afgekocht tot 30 maart 2049
VvE bijdrage woning 2024: ± € 164,- per maand
Verwarming en warm water: stadsverwarming
Energielabel: B
Eigen berging in de onderbouw: ± 3 m²
Oplevering: in overleg, kan snel
In de koopakte zal een niet-zelfbewoningsclausule worden opgenomen.
Persoonlijke noot verkoper:
Heerlijk gewoond in dit lichte ruime appartement, dicht bij allerlei faciliteiten!
De wijk:
Vroeger een echte havenarbeidersplek en nu kun je er fantastisch wonen met een overweldigend uitzicht. De Kop van Zuid is een levendige en vooral centraal gelegen wijk met alle voorzieningen binnen handbereik. Voor de deur de ingang van de metro, met 2 haltes ben je in de stad. Het Luxor theater bevindt zich ook op korte loopafstand.
Diverse winkels, grote supermarkten als Albert Heijn en de Jumbo en restaurants tref je op loop- en fietsafstand. Zo kun je in het Entrepotgebouw of bij Vuurplaat langs voor de dagelijkse boodschappen, geniet je van cultuur en horeca op de Wilhelminapier en ben je met enkele minuten in het bruisende stadscentrum om te winkelen. En het wordt alleen maar leuker. De komende jaren komen er maar liefst drie grote stadsparken in de buurt bij, namelijk het Rijnhavenpark, het Nelson Mandelapark aan de Maashaven en het getijdenpark Feyenoord. De laatste loopt van het Malletgatpark tot aan het Eiland van Brienenoord. Hier wordt één groot Getijdenpark aangelegd, waardoor er een nieuw recreatief en ecologisch gebied ontstaat langs de oevers van de Nieuwe Maas. Kortom, de Kop van Zuid bruist van leven en variëteit, een plek waar architectuur een verhaal van diversiteit en innovatie verteld.
Openbaar vervoer voorzieningen:
Alle voorzieningen zoals het openbaar vervoer (tram, metro, NS-station, watertaxi en bus) zijn op korte afstand. Zo kun je bij metro- en tramhalte Rijnhaven/Wilhelminaplein opstappen op diverse lijnen. Je kunt zelfs met de Randstadrail vanaf hier helemaal naar Den Haag en treinstation Zuid ligt op nog geen vijf minuten fietsafstand. Eens op een andere manier jezelf laten vervoeren? Dan kun je met de watertaxi ook een heel eind komen in Rotterdam! De woninglocatie voorziet in goede uitvalswegen met een snelle bereikbaarheid naar de A16 en A15.
Restaurants en uitgaansgelegenheden:
Je kunt bijvoorbeeld winkelen of op één van de gezellige terrassen genieten in de nabijgelegen Entrepothaven. Om de hoek vind je het Nieuwe Luxor Theater, Hotel New York of filmtheater LantarenVenster op de Wilhelminapier, maar ook het bruisende centrum van Rotterdam en het hippe Katendrecht zijn binnen enkele minuten te bereiken. Ook zijn het Feyenoord stadion en naastgelegen Pathé bioscoop met diverse bouwmarkten en winkels op korte afstand gelegen.
Ons advies bij het kopen van jouw nieuwe woning? Neem jouw eigen NVM-makelaar mee!
Toelichtingsclausule maatvoering
De branchebrede meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Indien bepaalde maten of oppervlaktes voor u van wezenlijk belang zijn, dan adviseren wij u deze na te meten.
Deze informatie is met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Hierbij zijn wij deels afhankelijk van informatie die wij van derden ontvangen. Indien bepaalde informatie voor u van wezenlijk belang is dan adviseren wij u deze op juistheid te controleren. Onzerzijds wordt geen aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 425.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.381
- Status
- Verkocht
- Bijdrage VvE
- € 164,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Portiekflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2000
- Soort dak
- Plat dak
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 97 m²
- Externe bergruimte
- 3 m²
- Inhoud
- 290 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, ligbad, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Lift, mechanische ventilatie, en TV kabel
- Gelegen op
- 2e woonlaag
Energie
- Energielabel
- B
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Stadsverwarming
- Warm water
- Stadsverwarming
Kadastrale gegevens
- ROTTERDAM Q 5973
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Gemeentelijke erfpacht (einddatum erfpacht: 30-03-2098)
- Lasten
- Afgekocht tot 30-03-2049
Buitenruimte
- Ligging
- In woonwijk
Bergruimte
- Schuur/berging
- Inpandig
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 164,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
2.037x
Bekeken
32x
Bewaard
23-10-2024
Op Funda
Buurt
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




