Verkocht
- 152 m²wonen
- 730 m²perceel
- 4slaapkamers
- Cenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 10 september 2025
- Verkoopdatum
- 5 januari 2026
- Looptijd
- 3½ maand
Omschrijving
Stijlvol en statig herenhuis op toplocatie in het centrum aan het water
Op een prachtige plek, direct aan vaarwater én op slechts een paar minuten lopen van het bruisende centrum, staat dit karaktervolle herenhuis. Een woning die grandeur en comfort perfect weet te combineren, gelegen in de charmante grensregio van Drenthe.
Aan de voorzijde heb je de luxe van eigen ligplaatsen voor de boot (dit zijn geen 'eigen' ligplaatsen): stap aan boord en vaar rechtstreeks richting de mooiste plekken van Nederland en zelfs Duitsland. Achter het huis wacht een diepe, fraai aangelegde tuin met eigen achterom – een oase van rust, vrijheid en privacy.
De woning zelf is door de jaren heen met liefde gemoderniseerd en verduurzaamd, mét behoud van authentieke details. De rood geglazuurde dakpannen en de statige gevel zorgen voor een unieke uitstraling. Dankzij de recente aanpassingen is er op de begane grond een volwaardige slaap- en badkamer gerealiseerd, waardoor de woning levensloopbestendig is. Op de verdieping vind je nog drie ruime slaapkamers en een tweede badkamer.
De eetkamer met openslaande tuindeuren biedt direct toegang tot de lichte tuinkamer, waar het zicht op de diepe tuin je elke dag opnieuw een vakantiegevoel geeft. De tuin is rijk ingericht met bloemrijke borders, een groot gazon, sierbestrating en een verzorgde erfafscheiding.
En dan is er nog de riante vrijstaande garage/werkplaats met royale carport, bereikbaar via de achterzijde met een elektronisch hek. Ideaal voor werk, hobby’s of extra bergruimte.
Perceeloppervlakte 730 m².
Globale indeling woning:
Begane grond:
Mooie entree met garderobe en meterkast; toilet; woonkamer; eetkamer met tuindeuren naar overdekte tuinkamer; smaakvolle keuken; gang; slaapkamer I; luxe badkamer.
Verdieping:
Overloop met bergruimte; slaapkamer II; slaapkamer III; badkamer II incl. toilet; slaapkamer IV.
Keuken:
Landelijke keuken voorzien van ingebouwde gas kookplaat, afzuigkap, vaatwasmachine, oven en koelkast. Daarnaast ook veel bergruimte aanwezig.
Sanitair:
• Luxe badkamer begane grond met ligbad (whirlpool), grote douchehoek, wandcloset en grote wastafelmeubel met twee kranen. Voorzien van vloer- en wandbetegeling in moderne kleurstellingen. Voorzien van vloerverwarming.
• Toilet begane grond met wandcloset en fontein. Voorzien van natuurstenen vloer.
• Tweede badkamer (gelegen op de verdieping) met douchehoek, wandcloset en wastafelmeubel, dubbele wastafel en toilet. Geheel is modern afgewerkt en ingericht met vloer- en wandbetegeling.
Installatie woning:
• Verwarming door middel van hete luchtverwarming, daarnaast is de woning gedeeltelijk voorzien van vloerverwarming en is er een houtkachel aanwezig.
• Warm water door middel van c.v.-ketel en elektrische boiler. (energieklasse A)
• Tuinkamer is voorzien van elektrische screens.
• Elektrisch hek aan de achterzijde voor toegang tot het perceel.
• Voorzien van 13 zonnepanelen voor de opwekking van elektriciteit.
Schuur:
Traditioneel gebouwde schuur, gemetselde gevels en houten rabatdelen. De schuur is onderverdeeld in meerdere compartimenten, die momenteel worden gebruikt als twee garage-ruimtes, een carport en een houtopslag.
De garage is onder andere voorzien van twee onderhoudsvrije, kunststof garagedeuren. Het dak bestaat deels uit een zadeldak met dakpannen en deels uit een plat dak, dat is afgewerkt met bitumen en voorzien van zonnepanelen.
De ruime carport biedt plaats aan minimaal drie auto's
Algemeen:
• Totale inhoud woning ca. 697 m³; woonoppervlakte ca. 152 m²; overige inpandige ruimte ca. 13 m², externe bergruimte ca. 54 m².
• Oorspronkelijk bouwjaar woning 1909.
‘Kortom, een prachtige woning op een ideale ligging. Bel voor meer informatie of maak een afspraak voor een bezichtiging.’
Uitgebreide documentatie beschikbaar.
Aanvaarding in overleg.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 649.500 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.273
- Bouwjaar
- 1909
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 152 m²
- Overige inpandige ruimte
- 13 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 15 m²
- Externe bergruimte
- 54 m²
- Perceel
- 730 m²
- Inhoud
- 697 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- 2 dubbele wastafels, inloopdouche, ligbad, douche, en toilet
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een kelder
- Voorzieningen
- Glasvezelkabel, rookkanaal, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie
- Verwarming
- Heteluchtverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel en elektrische boiler
Kadastrale gegevens
- ONSTWEDDE N 994
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 730 m²
- Capaciteit
- 5 auto's
Populariteit
8.395x
Bekeken
61x
Bewaard
10-9-2025
Op Funda
Buurt

Parkwijk
Stadskanaal- Inwoners
- 2.600
- Gezin met kinderen
- 28%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 2.967