Verkocht
- 128 m²wonen
- 291 m²perceel
- 3slaapkamers
- Benergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 10 oktober 2025
- Verkoopdatum
- 5 november 2025
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
In een van de mooiste straten van ‘de Kleis’ staat deze prachtige hoekwoning met een grote uitbouw, oprit, garage, drie ruime slaapkamers en een grote zolder waar ook kamers mogelijk zijn én een fantastische tuin op het zonnige zuidwesten. De woning is in 2000 gebouwd aan een rustig pleintje waar kinderen kunnen spelen. Je kunt altijd twee auto’s op eigen terrein parkeren. Wil je nog meer ruimte? Het is mogelijk om de zolder te vergroten met dakkapellen en extra kamer(s) te realiseren. Nog meer ruimte nodig? Er zijn woningen in de straat die ook een verdieping op de garage hebben gebouwd.
Woonwijk ‘de Kleis’ is een populaire wijk met een grote variatie aan woningen en appartementen, waardoor je hier inwoners van alle leeftijden vindt. Het is circa 8 minuten lopen naar het treinstation en de supermarkt. Uitgeest heeft een gunstige ligging ten opzichte van de N8 en de snelweg A9 richting Haarlem, Alkmaar, Amsterdam en Schiphol. Het dorp heeft meerdere jachthavens, uitstekend waterportmogelijkheden en aan de westkant van de wijk ligt een prachtig buitengebied met akkers en weilanden.
INDELING (maatvoering, zie plattegronden):
Begane grond:
Aan het einde van de oprit is de overdekte entree van deze geweldige woning. Rechts in de hal zie je de trap naar de eerste verdieping en de toiletruimte met wandcloset. Op de vloer ligt een mooie en praktische PVC vloer. De woonkamer met aansluitende woonkeuken is een heerlijk ruime leefruimte met fraai uitzicht en met openslaande deuren naar de achtertuin. Aan de voorzijde bevindt zich de luxe en complete (woon-)keuken en aan de achterzijde bevindt zich de heerlijk ruime zitkamer met een grote pui met openslaande deuren naar de tuin. De aangebouwde garage/berging is erg geschikt voor de stalling van de (race)fiets, brommer, scooter en een vriezer.
Eerste verdieping:
Op de eerste verdieping zijn de overloop, drie slaapkamers en de badkamer. Aan de voorzijde zie je de twee grootste slaapkamers met mooi uitzicht naar het parkje. Aan de achterzijde zijn de derde slaapkamer en badkamer gesitueerd. De grote ramen zorgen, ook op de overloop, voor veel lichtinval. De moderne badkamer lijkt zo uit een magazine te komen. De prachtige tegels en het luxe sanitair zorgen voor een badkamer die nog lang in jouw herinnering zal blijven. Verder is de badkamer ingedeeld met een fraaie inloopdouche, een wastafelmeubel en tweede toilet.
Tweede verdieping:
Een vaste trap leidt naar de overloop op de tweede verdieping. Hier zie je een dakraam, de opstelling van de cv-ketel en veel bergruimte. Deze verdieping is nu in gebruik als bergzolder maar is indien gewenst door middel van dakkapel(len) nog in te delen naar één of twee slaapkamer(s).
Exterieur:
De woning staat op een perceel van 291m2 waarbij de achtertuin op het zuidwesten is gesitueerd. Vanaf de straat zie je de goed onderhouden voortuin en een oprit waar twee auto’s kunnen staan. In de brede achtertuin, gesitueerd op het zuidwesten, is het volop genieten. Het grote terras is een geweldige plek om in de zon te zitten en buiten te eten. Het grote gazon is een fijne speelplek voor de kinderen en in de hoek van de tuin staat een berging. De tuin verkeert, net als de woning, in een zeer goede staat.
BIJZONDERHEDEN:
- Fraaie ligging aan een groen parkje met speelgelegenheid;
- Oprit voor twee auto’s en een ruime garage;
- Ruime mogelijkheden voor uitbreiding;
- De woning heeft dak-, spouwmuur- en vloerisolatie;
- CV ketel: Intergas HR (2022);
- De zolder beschikt nu over een klein dakvenster. Daarom mag de m2 woonoppervlakte van de zolder normaal gesproken niet worden meegeteld. Maar omdat een kleine investering van een iets groter dakraam een 18 m2 grotere woonoppervlakte oplevert, zijn deze m2 meegeteld en opgenomen in deze aanbieding.
- Energielabel B.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 675.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.273
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, hoekwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2000
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Schilddak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 128 m²
- Overige inpandige ruimte
- 17 m²
- Perceel
- 291 m²
- Inhoud
- 500 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, mechanische ventilatie, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- B
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas HRE (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom)
Kadastrale gegevens
- UITGEEST HA 1173
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 291 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan park, aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
- Tuin
- Achtertuin, voortuin en zijtuin
- Achtertuin
- 100 m² (10,00 meter diep en 10,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Inpandig
Garage
- Soort garage
- Aangebouwde stenen garage
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
Populariteit
5.949x
Bekeken
57x
Bewaard
10-10-2025
Op Funda
Buurt
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




