Verkocht
Speelheuvel 14-A6129 PW UrmondUrmond ten oosten van Julianakanaal
€ 525.000 k.k.
- 162 m²wonen
- 900 m²perceel
- 3slaapkamers
- Benergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 26 maart 2026
- Verkoopdatum
- 17 april 2026
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
Rustig en vrij wonen aan de rand van Urmond in een goed onderhouden, levensloopbestendige woning met een sfeervolle open leefruimte, drie slaapkamers en een prachtig aangelegde zonnige tuin op een ruim perceel van ca. 900 m². Een fijne combinatie van comfort, privacy en bereikbaarheid.
Algemeen
• Bouwjaar 1991
• Nette levensloopbestendige woning voorzien van extra brede deuren
• Op de begane grond een mooie open leefruimte
• Gezellig en goed onderhouden met liefde bewoond huis, met originele details
• Goed onderhouden en afgewerkt
• Totale woonoppervlakte ca. 162 m²
• Totaal perceeloppervlakte ca. 900 m²
• Inhoud ca. 667 m³
• Isolatie: dak-, muur- en vloerisolatie
• Hardhouten kozijnen met dubbel glas
• Met 3 slaapkamers; een fijn gezinshuis
• Energielabel B
• CV-installatie Nefit, bouwjaar 2013, eigendom
• Woonkamer en keuken voorzien van vloerverwarming
Ligging
• Gelegen in een rustige woonwijk
• Op loopafstand van o.a. basisschool, supermarkt en openbaar vervoer
• Met de auto binnen ca, 5 minuten op de autosnelweg richting Maastricht/Heerlen/Eindhoven
• Centraal station op ca. 20 minuten fietsafstand
Indeling
Begane grond
• Hal met tegelvloer, toiletruimte met toilet en fonteintje en meterkast
• Gezellige L-vormige woonkamer met tegelvloer en schuifpui naar het overdekte terras en de tuin
• Open keuken in hoekopstelling, voorzien van keramische kookplaat (1 pit defect), afzuigkap, koelkast en combi-oven
• Slaapkamer met laminaatvloer, ensuite badkamer en toegang tot de tuin
• Ruime badkamer met ligbad, inloopdouche, vaste wastafel en wandcloset
• Ruime bijkeuken met spoelbak, wasmachineaansluiting en toegang tot terras en tuin
1e verdieping
• Houten trap naar de verdieping
• Overloop met toegang tot 2 ruime slaapkamers en een badkamer
• Gehele verdieping voorzien van laminaatvloer
• Hoofdslaapkamer met mooi uitzicht op de achtertuin
• Derde slaapkamer aan de voorzijde met toegang tot een bergruimte
• Separate ruime berging bereikbaar vanaf de overloop
• Badkamer met douchecabine, toilet en wastafel
Tuin
• Gezellige en fraai aangelegde achtertuin met gunstige zonligging op het zuiden
• Voorzien van overdekt terras, gazon, borders en veel privacy
• Met praktische zij-ingang
• Toegang tot een ruim gemetseld tuinhuis
Garage
• Ruime geïsoleerde garage met openslaande poort, verwarming en watervoorziening
KORTOM: Een goed onderhouden vrijstaande woning op een prachtige locatie waar rust, ruimte en bereikbaarheid samenkomen
Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (“schriftelijkheidsvereiste”).
De termijn die wordt opgenomen voor eventuele (overeengekomen) ontbindende voorwaarden (bv. Financiering) is in de regel 4 tot 6 weken na het sluiten van de mondelinge wilsovereenkomst.
De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze 2 weken ná het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren.
Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat van onderhoud.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 525.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.241
- Bouwjaar
- 1991
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 162 m²
- Overige inpandige ruimte
- 19 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 15 m²
- Externe bergruimte
- 11 m²
- Perceel
- 900 m²
- Inhoud
- 667 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 7 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, ligbad, 2 toiletten, 2 wastafels, en douche
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Schuifpui en TV kabel
Energie
- Energielabel
- B
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit (gas gestookt combiketel uit 2013, eigendom)
Kadastrale gegevens
- STEIN L 249
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 900 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 540 m² (27,00 meter diep en 20,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
- Capaciteit
- 1 auto
Populariteit
6.318x
Bekeken
77x
Bewaard
26-3-2026
Op Funda
Buurt

Urmond ten oosten van Julianakanaal
Urmond- Inwoners
- 2.600
- Gezin met kinderen
- 31%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.071
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?