Verkocht
Alexander Numankade 23-A3572 KP UtrechtZeeheldenbuurt, Hengeveldstraat en omgeving
€ 449.000 k.k.
- 66 m²wonen
- 1slaapkamer
- Eenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 26 mei 2025
- Verkoopdatum
- 17 juni 2025
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
Dit is jouw huis! Waarom?
Aan de statige Alexander Numankade 23 A staat nu namelijk dit heerlijk en charmant (souterrain) appartement te koop. Met verrassend ruime woonkamer, heerlijke keuken, fijne slaapkamer mét ruimte voor een werkplek, én een moderne badkamer. Als je dan óók nog de beschikking krijgt over zowel een fantastische achtertuin als voortuin én de mogelijkheid om op eigen terrein (!) te parkeren, dan is het plaatje helemaal compleet! Kom je snel kijken?
Gelegen op de grens van Wittevrouwen ligt de Alexander Numankade. Hier kom je te wonen in de statige en charmante Zeeheldenbuurt. Een buurt geliefd door jong en oud. Waarom? Je woont aan de rand van het water langs een prachtig groen park, Roberto Gelato een van de bekendste ijssalons van Utrecht ligt om de hoek en je kan heerlijk borrelen en eten bij Goesting. Eigenlijk heb je hier alles wat je nodig hebt. Supermarkten, winkels, restaurants, parken, water: noem maar op! Daarnaast ligt de Binnenstad op steenworp afstand, waardoor je binnen 5 minuten het centrum in fietst. Toch de stad uit? De wijk wordt perfect ontsloten via de Ring Utrecht en OV.
Kortom: een appartement met bijzonder veel charme en comfort, gelegen op een heerlijke plek nabij het Utrechtse centrum.
Indeling
Begane grond: entree naar diepe hal met berging, kast met cv-ketel en wasmachineaansluiting, separaat toilet en toegang tot de compacte en moderne badkamer, voorzien van inloopdouche en wastafel met meubel. Aan de achterzijde is de keuken gelegen, met inbouwapparatuur zoals een gasfornuis, koelkast, combioven en vaatwasser. De slaapkamer is aan de voorzijde gelegen, met voldoende ruimte voor een werkplek. De woonkamer is verassend diep, en biedt meer dan voldoende ruimte voor én een goede eethoek én royale zithoek. Via openslaande deuren kom je in de ruime en verzorgd aangelegde tuin mét achterom. Hier is tevens een parkeerplaats op eigen terrein (!) gelegen.
Bijzonderheden:
- Houten kozijnen, voorzien van isolerende beglazing;
- Verwarming en warm water door middel van een cv-ketel (bouwjaar: 2009);
- Parkeren mogelijk op eigen terrein;
- De Vereniging van Eigenaren is compact (3 appartementen) en actief, waarvoor de maandelijkse servicekosten € 79,50 per maand bedragen;
- Er is vloerverwarming door de hele woning aanwezig;
- Oplevering in overleg.
Aankoopmakelaar inschakelen:
Je NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Utrecht vind je op nvmaankoopmakelaarinutrecht.nl.
Website:
Meer zien? Via alexandernumankade23a.nl kom je op de website van deze woning. Bij het inplannen van de bezichtiging, krijg je toegang tot het Move account waar de documentatie in te zien is.
Belangrijk om te weten:
- Alle moeite is genomen om de informatie in de aanmelding zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij de aankoop van deze woning de zaken die je beslissing zouden kunnen beïnvloeden;
- Verkoper behoudt zich te allen tijde nadrukkelijk het recht van gunning voor;
- We gebruiken voor de koopovereenkomst de NVM-koopakte. Daarin staan soms ook extra clausules zoals: meetinstructie, energielabel, nutsbedrijven, voorbehoud financiering en notariskosten. De tekst van de NVM-koopakte en het document met de extra clausules kun je opvragen bij ons.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 449.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 6.803
- Status
- Verkocht
- Bijdrage VvE
- € 79,50 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Benedenwoning (souterrain)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1895
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 66 m²
- Inhoud
- 232 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 2 kamers (1 slaapkamer)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- TV kabel
- Gelegen op
- Begane grond
Energie
- Energielabel
- E
- Isolatie
- Dubbel glas
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Gas gestookt combiketel, eigendom
Kadastrale gegevens
- ABSTEDE C 7844
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 51 m² (8,50 meter diep en 6,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 79,50 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
5.823x
Bekeken
139x
Bewaard
26-5-2025
Op Funda
Buurt
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




