Makelaardij Exclusief
Luxe, comfort, gemak en een fantastische sfeer.
Optimaal wonen binnen de Utrechtse singels. Het oude stadscentrum is zo leuk.
Onze opdrachtgever kocht recentelijk het historische pand, Lange Lauwerstraat hoek Predikherenkerkhof.
Hij nam vervolgens de creatieve mensen van Asnova Architects in de arm en liet naar hun ideeën, op deze aantrekkelijke plek, drie luxueuze appartementen realiseren. Hoogstaande kwaliteit, zoals iedereen het graag ziet.
De woningen waren bedoeld voor de verwende huurder, voor mensen die iets meer wensen dan slechts een dak boven het hoofd.
De bedoeling van de huidige eigenaar, was de woningen waar hij overigens nog steeds trots op is, nimmer van de hand te doen.
Echter, het loopt iets anders. De uitspraak “aan alles komt een eind”, geldt ook in dit geval. Met dank aan onze overheid, kwam dit moment helaas wel heel snel.
Het besluit is genomen, de verkoop is een feit. Ons is gevraagd om nieuwe mensen te zoeken voor de drie, in nieuwstaat verkerende stadsappartementen.
Deze woning, bereikbaar via een gemeenschappelijke entree en - trapopgang, bevindt zich op de eerste verdieping.
De entree/hal van het privé gedeelte met toilet en c.v.-ruimte biedt aan de voorzijde via een complete keuken toegang tot de woonkamer. De twee hoge ramen in de voorgevel zorgen voor volop daglicht in de leefruimte en daarnaast voor vriendelijk contact met de Lange Lauwer.
Aan de achterzijde bevindt zich het slaapgedeelte dat bestaat uit een slaapkamer met volop kastruimte en aangrenzend een luxueuze badkamer met een wastafelmeubel, een ruime inloopdouche en plek voor de wasmachine en droger.
Van het daarachter gelegen terras zul enorm veel plezier hebben. Op mooie dagen waan je je in Zuid-Italie. Wat is dit goed gedaan zeg.
Alle vloeren, wanden en plafonds zijn prachtig afgewerkt en de installatie allen vernieuwd. Daarnaast was duurzaamheid een belangrijk item bij deze herontwikkeling (label A). Voor de toekomstig eigenaar betekent dit, comfortabel, zorgeloos en uiterst voordelig wonen.
Nog iets over de mogelijkheden in de buurt en - omgeving.
Als koper van deze woning koop je niet alleen een andere woning, maar eigenlijk een ander leven. Stel je eens voor; alles voor in de keuken koop je vers in buurt, die dagen dat je geen zin hebt om zelf iets te bereiden, kun je uiterst gevarieerd in het centrum terecht, prachtige winkels in het vernieuwde Hoog Catharijne en het daarachter gelegen CS loop je in vijf minuutjes. Terrassen in de zomer, theater, musea en ouderwets gezellige kroegjes, het is teveel om op te noemen.
Werkelijk al hetgeen je leven compleet maakt op loop- en fietsafstand. Met de auto ben je overigens ook in een mum van tijd, in - en uit de stad.
Kortom: maak jezelf blij. Pak deze kans.
Bel of mail bij interesse ons kantoor gerust voor meer informatie of misschien wel om direct een afspraak te maken voor een exclusieve bezichtiging.
Hoe dan ook, we kijken uit naar je reactie.
Graag tot ziens.