Verkocht
Belgradostraat 533541 EN UtrechtLeeuwesteyn
€ 700.000 k.k.
- 126 m²wonen
- 3slaapkamers
- A++++energielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 9 september 2025
- Verkoopdatum
- 25 september 2025
- Looptijd
- 2 weken
Omschrijving
In de leuke en levendige wijk Leidsche Rijn Centrum in Utrecht staat deze ruime, moderne en duurzame woning (bouwjaar 2023) met vier verdiepingen. De woning is volledig gasloos, uitstekend geïsoleerd, voorzien van zonnepanelen en uitgerust met vloerverwarming in het hele huis. Door de speelse en slimme indeling in combinatie met de grote raampartijen is elke verdieping heerlijk licht. Een instapklaar huis in een kindvriendelijke omgeving.
De woning biedt verrassend veel leefruimte en maakt deel uit van een goed onderhouden complex met een actieve Vereniging van Eigenaren. In de gezamenlijke, groene binnentuin kunnen kinderen veilig spelen en buren elkaar ontmoeten. De woning beschikt over een eigen parkeerplaats in de afgesloten parkeergarage (met mogelijkheid tot eigen laadpaal), inclusief privéberging voor fietsen en/of opslag.
Alle denkbare voorzieningen bevinden zich op loopafstand: diverse winkels, supermarkten, gezellige horecagelegenheden, een bioscoop en sportscholen. Station Utrecht Leidsche Rijn ligt op slechts enkele minuten lopen, waardoor je in een mum van tijd in het centrum van Utrecht staat. Op de fiets bereik je Utrecht centrum in circa 10-15 minuten. Voor sport en ontspanning zijn er meerdere parken in de buurt, zoals Park Leeuwesteyn en het uitgestrekte Máximapark. Met de auto bereik je binnen enkele minuten snelwegen A2, A27 en A12.
Indeling
Begane grond
Bij binnenkomst valt meteen de indrukwekkende hoogte (ruim 5 meter) van de begane grond op. Een leuke ruimte met hoge ramen en plek voor een gezellige eettafel. Tevens bevindt zich er een technische ruimte met berging en een separaat toilet met fontein. De vaste trap naar de eerste verdieping brengt je naar de keuken.
Eerste verdieping
De moderne, open keuken is van alle gemakken voorzien en uitgerust met diverse inbouwapparatuur, Quooker en een schiereiland met bar. Via de openslaande deuren stap je zo het terras op, dat op het zonnige zuiden ligt en uitkijkt over de groene binnentuin. Daarnaast is er een ruime trapkast met volop opbergruimte voor voorraad en keukenspullen. Op de entresol is plek voor bijvoorbeeld een gezellig zitje, een leeshoek of een werkplek.
Tweede verdieping
Hier bevinden zich twee fijne (slaap)kamers. Eén aan de achterzijde en één aan de voorzijde met openslaande deuren naar een balkon. De ruime overloop biedt toegang tot een royale, inpandige kastruimte met aansluitingen voor wasmachine en droger- ideaal als praktische wasruimte of extra bergruimte. Daarnaast is er een separaat toilet met fontein.
Derde verdieping
De bovenste verdieping telt nog twee slaapkamers, waarvan er één door de huidige eigenaren gebruikt wordt als kastenkamer. De moderne badkamer is voorzien van een ruime inloopdouche en dubbele wastafel. De ruime overloop heeft een vaste kastenwand en een technische ruimte.
Bijzonderheden
• Sfeervolle en lichte woning (bouwjaar 2023) met maar liefst vier verdiepingen
• Goed geïsoleerd en energiezuinige woning; energielabel A++++
• Bodemwarmtepompinstallatie, balansventilatie, 21 stuks zonnepanelen
• Volledig gasloos, geheel voorzien van vloerverwarming en vloerkoeling via warmtepomp
• De indeling is verrassend, speels, modern en prachtig afgewerkt
• Woonkamer op begane grond met indrukwekkende plafondhoogte van ruim 5 meter
• Verdiepingen hebben PVC vloeren
• Vier slaapkamers op de verdiepingen, ook te gebruiken als thuiswerkplek of woonkamer
• Moderne open keuken met aangrenzend leuk terras op het zuiden
• Grote gezamenlijke binnentuin – groen, veilig en kindvriendelijk
• Vanuit de binnentuin is de gemeenschappelijk garage bereikbaar met gezamenlijke fietsenstalling, privé parkeerplaats en eigen berging
• Vereniging van Eigenaren met maandelijkse servicekosten € 106,-
• Centrale, levendige en kindvriendelijke woonomgeving in het centrum van Leidsche Rijn
Kenmerken
• Woonoppervlakte: ca. 126 m²
• Inhoud woning: 473 m³
• Bouwjaar: 2023
• Energielabel A++++
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Servicekosten
- € 136 per maand
- Laatste vraagprijs
- € 700.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.556
- Bouwjaar
- 2023
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 126 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 17 m²
- Externe bergruimte
- 20 m²
- Inhoud
- 473 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, inloopdouche, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 4 woonlagen
- Voorzieningen
- Balansventilatie, frans balkon, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- A++++
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Aardwarmte, gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp
- Warm water
- Aardwarmte
Kadastrale gegevens
- CATHARIJNE F 3755
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk
- Tuin
- Zonneterras
- Zonneterras
- 13 m² (3,50 meter diep en 3,70 meter breed)
Populariteit
5.784x
Bekeken
81x
Bewaard
8-9-2025
Op Funda
Buurt

Leeuwesteyn
Utrecht- Inwoners
- 3.290
- Gezin met kinderen
- 35%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 5.843
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?