Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 8 februari 2025
- Verkoopdatum
- 19 februari 2025
- Looptijd
- 11 dagen
Omschrijving
Perfect gelegen aan de rand van het centrum van Veldhoven! Levensloopbestendig appartement met een ruime woonkamer, fijn balkon/loggia (zuidwest), 2 slaapkamers, badkamer en een eigen parkeerplaats in de parkeerkelder. Gelegen op een prominente maar rustige locatie. Er is voldoende parkeerruimte voor de deur (vergunninghouders en dagkaarten voor gasten).
Ligging:
Het appartement is gelegen op de eerste verdieping in “Villa Livorno” wat aan de ene zijde direct grenst aan het City centrum en de andere zijde aan een parkje. Dit alles op loopafstand van winkels, theater, bioscoop en alle denkbare voorzieningen. Het appartementencomplex is gelegen nabij openbaar vervoer en uitvalswegen.
Algemeen:
- Bouwjaar ca. 1995.
- Aan de buitenzijde bij de entree bevindt zich een lift voor mindervalide personen.
- De centrale entree is voorzien van automatische deuren.
- In de parkeerkelder bevindt zich een berging en een parkeerplaats geschikt voor 1 auto.
- Het appartement beschikt over 2 slaapkamers.
- Optimaal geïsoleerd en voorzien van hardhouten kozijnen met HR beglazing.
- Energielabel A.
- Het appartement is voorzien van een c.v.-combiketel (Nefit 2012) en mechanische ventilatie.
- Kosten VvE per maand € 213,=
- Gelegen nabij het City-Centrum met alle denkbare voorzieningen, openbare voorzieningen, openbaar vervoer en uitvalswegen.
Indeling:
Entree appartementencomplex:
Via een rustige groene straat bereikt u het appartementencomplex. Het appartementen complex is een halve verdieping verhoogd gelegen. Het appartementencomplex is te bereiken via een trap en er is tevens een mindervalide lift aanwezig. De centrale hal/entree is voorzien van brievenbussen en een bellentableau.
Parkeerkelder:
In de parkeerkelder (voorzien van een automatische deur) is een eigen parkeerplaats en een eigen berging te vinden.
1e Woonlaag:
Via de lift of via de trappenhal bereik je de gemeenschappelijke hal welke voor 4 appartementen dient. Hier bevindt zich ook de meterkast.
De entree van het appartement heeft een pvc laminaatvloer en grenzend aan deze gang liggen twee slaapkamers, het toilet, de badkamer en de woonkamer.
De woonkamer, de keuken en een slaapkamer zijn voorzien van diezelfde pvc laminaatvloer.
Door de raampartij is er veel lichtinval in de woonkamer, bovendien grenst de woonkamer aan het balkon/loggia met uitzicht over de brede straat met aan de overkant het City-Centrum. Een zonnescherm zorgt voor de nodige schaduw. Er is een open doorgang naar de keuken.
Het keukenblok in een hoekopstelling beschikt over een inductiekookplaat met afzuigkap, koelkast en vaatwasser. Vanuit de keuken is de praktische berging/bijkeuken bereikbaar. Hier vind je de aansluiting voor je wasapparatuur, mechanische ventilator en de opstelling van de c.v.-installatie (Nefit 2012).
Het separate toilet heeft een tegelvloer en is voorzien van een fonteintje.
De badkamer heeft een ruime inloopdouche met thermostaatkraan, ligbad en een wastafel in een praktisch meubel.
De grootste slaapkamer is voorzien van tapijt, de tweede slaapkamer beschikt over een schuifkastenwand. Beide slaapkamers zijn voorzien van een elektrisch bedienbaar rolluik.
Interesse gewekt? Bel voor een vrijblijvende bezichtiging voor een echte goede indruk van het appartement!
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Servicekosten
- € 213 per maand
- Laatste vraagprijs
- € 485.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.449
- Status
- Verkocht
- Bijdrage VvE
- € 213,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Portiekflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1995
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 89 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 13 m²
- Externe bergruimte
- 21 m²
- Inhoud
- 295 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, ligbad, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, glasvezelkabel, lift, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, rolluiken, schuifpui, en TV kabel
- Gelegen op
- 1e woonlaag
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom)
Kadastrale gegevens
- VELDHOVEN D 4339
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- VELDHOVEN D 4339
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- VELDHOVEN D 4339
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In woonwijk
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Bergruimte
- Schuur/berging
- Inpandig
- Voorzieningen
- Elektra
Garage
- Soort garage
- Parkeerkelder en parkeerplaats
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en parkeervergunningen
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 213,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
1.714x
Bekeken
12x
Bewaard
8-2-2025
Op Funda
Buurt
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




