Verkocht
- 171 m²wonen
- 642 m²perceel
- 6slaapkamers
- Benergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 7 augustus 2025
- Verkoopdatum
- 24 december 2025
- Looptijd
- 4½ maand
Omschrijving
Karakteristieke en ruime vrijstaande woning met 6 slaapkamers en veel bergruimte in Wjelsryp.
Welkom aan de Lytse Buorren 25 in Wjelsryp – een markante vrijstaande woning boordevol karakter en ruimte, gelegen in een sfeervol dorp onder de rook van Franeker. Deze voormalige directeurswoning biedt maar liefst 6 slaapkamers, een royale woonkeuken, een ruime garage met meerdere schuren en een zonnige tuin rondom. Een unieke kans voor wie op zoek is naar ruimte, sfeer en rust op het Friese platteland.
INDELING
Begane grond:
Entree met trapopgang naar de verdieping. Lichte woonkamer met sfeervolle houtkachel en schuifdeuren. De aangrenzende woonkeuken is zeer ruim en voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een 6-pits gasfornuis, afzuigkap, oven, vaatwasser en koelkast. Op de begane grond is tevens een slaapkamer aanwezig en een aparte werkkamer naast de keuken. De ruime berging is voorzien van wasmachine-aansluiting, vaste kasten, toilet en een vliering. Ook is er vanuit de gang toegang tot een praktische kelder.
Eerste verdieping:
Overloop met drie slaapkamers (ca. 12 m², 8 m² en 5 m²), een badkamer (ca. 8 m²) met ligbad, inloopdouche en dubbele wastafel, een separaat toilet en nog twee extra slaapkamers (ca. 11 m² en 10 m²), waarvan één met vaste kast. In de gang bevinden zich twee extra bergkasten en de toegang tot de 2de zolder middels vlizo trap.
Tweede verdieping:
De zolder is bereikbaar via een vaste trap en kan gebruikt worden als extra kamer of bergruimte.
Buitenruimte en bijgebouwen:
De woning beschikt over een ruime garage met garagedeur, loopdeur en vliering. Daarnaast zijn er meerdere schuren aanwezig met een totaaloppervlakte van circa 106 m², ideaal voor hobby, opslag of werk aan huis. De fraai aangelegde tuin rondom biedt volop zon, privacy en verschillende terrassen. Er is een ruime oprit met parkeergelegenheid op eigen terrein. Diverse overkappingen maken het buitenleven compleet.
Bijzonderheden:
-Bouwjaar: 1948
-Woonoppervlakte: ca. 171 m²
-Perceelgrootte: 642 m²
-Energielabel B
-Volledig geïsoleerd
-17 zonnepanelen
-Kelder van ca. 7 m²
-Kenmerkende bouwstijl met authentieke details
-Uitstekend onderhouden en recent geschilderd
Over Wjelsryp:
Wjelsryp is een gezellig en gemoedelijk dorp in de gemeente Waadhoeke, gelegen in het Friese landschap net ten zuiden van Franeker. Het dorp telt iets meer dan 555 inwoners en heeft een actief dorpsleven met betrokken bewoners. In de directe omgeving vind je weidse vergezichten, waterlopen en rust, ideaal voor wie houdt van wandelen, fietsen en buitenleven.
Dankzij de gunstige ligging zijn voorzieningen zoals winkels, scholen en sportverenigingen binnen enkele autominuten bereikbaar in Franeker. Ook Leeuwarden en Harlingen zijn goed te bereiken, evenals de uitvalswegen richting de A31. Wjelsryp combineert de rust van het platteland met de nabijheid van stadse voorzieningen – een ideale plek voor gezinnen en liefhebbers van ruimte en karakter.
Zoekt u een unieke woning met karakter, ruimte en veel mogelijkheden in een rustige en landelijke omgeving? Dan is Lytse Buorren 25 in Wjelsryp zeker een bezichtiging waard!
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Oorspronkelijke vraagprijs
- € 595.000 kosten koper
- Laatste vraagprijs
- € 569.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.327
- Bouwjaar
- 1948
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 171 m²
- Overige inpandige ruimte
- 19 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 7 m²
- Externe bergruimte
- 106 m²
- Perceel
- 642 m²
- Inhoud
- 703 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 10 kamers (6 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, inloopdouche, en ligbad
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen, een zolder, en een kelder
- Voorzieningen
- Dakraam, natuurlijke ventilatie, rookkanaal, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- B
- Isolatie
- Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom
Kadastrale gegevens
- BAARD A 3338
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 642 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, beschutte ligging en in centrum
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
6.677x
Bekeken
23x
Bewaard
7-8-2025