Verkocht
- 145 m²wonen
- 634 m²perceel
- 3slaapkamers
- Eenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 25 maart 2026
- Verkoopdatum
- 30 april 2026
- Looptijd
- 5 weken
Omschrijving
Wonen op misschien wel de mooiste plek van Wormer!
Soms komt er een woning op de markt waarvan je direct voelt: dit is bijzonder. Deze vrijstaande bungalow aan het Zwet is zo’n plek. Hier woont u gelijkvloers, met volop ruimte, rust en een uitzicht dat iedere dag opnieuw indruk maakt.
Met een woonoppervlakte van maar liefst 145 m², een ruim perceel van 634 m² en een zonnige, speels aangelegde tuin met een eigen "eilandje" biedt deze woning een unieke combinatie van privacy, comfort en natuur. Dankzij de slimme bouwvorm is de woning van binnen verrassend ruim, groter dan u op het eerste gezicht zou verwachten. Grote raampartijen in de woonkamer zorgen ervoor dat het prachtige uitzicht en het water en prachtige natuur als het ware onderdeel worden van het interieur.
De tuin vormt een heerlijk verlengstuk van de woning. Verspreid over het perceel liggen verschillende zitplekken waar u op elk moment van de dag kunt genieten van zon, rust en het water. Hier ervaart u het buitenleven op zijn best.
De bungalow ligt aan de Zonnedauwstraat, een kleinschalig en rustig plan met enkele watergebonden woningen. De straat loopt als een lus langs de percelen, waardoor hier uitsluitend bestemmingsverkeer komt en de rust zelden wordt verstoord.
Tegelijkertijd woont u hier verrassend centraal. Het centrum van Wormer met onder andere diverse supermarkten, bakker, slager en drogist ligt op loopafstand. Voor een uitgebreider aanbod fietst u in enkele minuten naar Wormerveer, waar u de sfeervolle Zaanbocht vindt met gezellige terrassen, restaurants en diverse winkels. Ook het NS-station bevindt zich hier, van daaruit staat u binnen circa 18 minuten in hartje Amsterdam.
De uitvalswegen richting Alkmaar, Purmerend (N246/A7) en Zaandam/Amsterdam (A8) zijn goed bereikbaar. Natuurliefhebbers kunnen hun hart ophalen in deze omgeving, welke garant staat voor mooie fiets- en wandeltochten door het buitengebied.
Indeling
Entree via de hal met meterkast en toilet met fonteintje. Vanuit de hal bereikt u drie ruime slaapkamers. Twee slaapkamers beschikken over vaste kasten en een wastafel. De slaapkamer aan de voorzijde is extra ruim en is in de jaren ’80 aan de woning toegevoegd.
Verder komt u in de eetkamer, die in verbinding staat met de gesloten keuken. De keuken is ruim opgezet en voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een vaatwasser, combi-oven, gaskookplaat met afzuigkap en een koelkast met vriesvak.
Vanuit de eetkamer loopt u door naar de royale woonkamer, waar meerdere zitgedeeltes mogelijk zijn. De grote raampartijen zorgen voor een prachtig uitzicht over het achtergelegen natuurschoon en het water. In de woonkamer vindt u tevens een open haard, terwijl buiten een buitenhaard aanwezig is voor lange avonden in de tuin.
Via de woonkamer bereikt u de bijkeuken en de garage.
In de bijkeuken vindt u naast veel bergruimte de opstelplaats voor de cv-ketel en de wasmachine. De garage is voorzien van een elektrische deur en elektra.
Kernpunten en bijzonderheden:
Bouwjaar 1965 woonoppervlakte 145 m², inhoud 578 m³;
Gelegen op 634 m2 eigen grond;
Levensloopbestendige bungalow royale living en 3 ruime slaapkamers en meer dan voldoende parkeer gelegenheid;
Unieke en fantastische ligging aan het buitengebied van Wormer op korte afstand van vele voorzieningen;
De bungalow beschikt over energielabel E;
Verwarming middels HR combiketel, type Intergas en is voorzien van een schelpen laag onder de vloer;
Parkeren op eigen terrein en in de garage;
Oplevering in overleg.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 900.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 6.207
- Bouwjaar
- 1965
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
- Toegankelijkheid
- Toegankelijk voor mensen met een beperking en toegankelijk voor ouderen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 145 m²
- Overige inpandige ruimte
- 11 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 5 m²
- Perceel
- 634 m²
- Inhoud
- 578 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, rookkanaal, en schuifpui
- Cv-ketel
- Ingergas (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom)
Kadastrale gegevens
- WORMER F 3224
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 634 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan water, in woonwijk en vrij uitzicht
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektrische deur en elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
Populariteit
9.298x
Bekeken
97x
Bewaard
25-3-2026
Op Funda
Buurt

Plaszoom
Wormer- Inwoners
- 3.915