Verkocht
Dorpsstraat 72761 AC Zevenhuizen (ZH)Kern Zevenhuizen
€ 635.000 k.k.
- 152 m²wonen
- 464 m²perceel
- 3slaapkamers
- Denergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 27 januari 2026
- Verkoopdatum
- 27 februari 2026
- Looptijd
- 4 weken
Omschrijving
Vrijstaand wonen in een charmante jaren ’30 woning met 3 slaapkamers, ruime kelder/onderhuis en garage!
Deze woning ligt aan een rustige weg aan De Ringvaart; op korte afstand van het centrum van Zevenhuizen, met een breed aanbod aan winkels, gezellige restaurants, basisscholen, kerken en sportfaciliteiten.
Voor natuurliefhebbers is de ligging ideaal: de Hennipgaarde, Recreatiegebied De Rottemeren en de Willem Alexander Roeibaan bevinden zich in de directe omgeving. Hier geniet u van prachtige wandel- en fietsroutes langs het water en door groene gebieden. Via De Ringvaart is de Rottemeren bereikbaar per boot.
Daarnaast zijn steden als Gouda, Rotterdam en Zoetermeer binnen enkele minuten bereikbaar, waardoor u optimaal profiteert van een landelijke ligging én stedelijk gemak.
Even wat bijzonderheden op een rijtje:
- vrijstaande woning
- woonoppervlakte ca. 152 m2
- inhoud ca. 638 m3
- perceeloppervlakte 464 m2
- bouwjaar ca. 1935
- energielabel D
- 9 zonnepanelen
- ketel 2011
- woonkamer en dichte keuken op de begane grond
- 3 slaapkamers en badkamer op de verdieping
- kelder/onderhuis
- tuin rondom / achtertuin op het zuid westen
- 1 parkeerplek op eigen terrein
- ruime garage
Let op!
Deze woning wordt verkocht middels de ouderdoms- en de asbestclausule.
De indeling van de woning is als volgt:
Begane grond:
Via de hal met toilet, meterkast en trapopgang bereik je de woonkamer en keuken.
De woonkamer is heerlijk licht, voorzien van een sfeervolle open haard en openslaande deuren naar het terras. De dichte keuken bevindt zich aan de voorzijde van de woning.
Verdieping:
Vanaf de overloop zijn drie slaapkamers en de badkamer bereikbaar.
De slaapkamer aan de achterzijde geeft toegang tot het balkon, de badkamer én de bergzolder.
Vanuit de slaapkamer aan de voorzijde heb je een prachtig uitzicht over de Ringvaart.
De badkamer is compleet uitgerust met een bad, douche, wastafel en dakraam.
Kelder/onderhuis:
Onder de woning bevindt zich een ruime kelder, verdeeld in diverse aparte ruimtes, ideaal voor opslag of hobby’s.
Garage:
De vrijstaande garage is onderheid en biedt plaats aan meerdere auto’s.
Tuin:
De voortuin biedt de mogelijkheid tot het parkeren van een auto. De royale achtertuin ligt op het zuidwesten en is een heerlijke plek om van de zon te genieten.
Voor meer informatie verwijzen wij je graag naar de unieke woningwebsite: dorpsstraat7zevenhuizen.nl
Wil je komen bezichtigen?
Bel dan met ons kantoor voor het inplannen van een afspraak!
Wij zijn de makelaar van de verkoper!
Voor een gedegen advies bij de aankoop van uw nieuwe woning adviseren wij je een eigen aankoopmakelaar in te schakelen.
Voor het bestemmingsplan verwijzen wij je naar het omgevingsloket.
Disclaimer:
Hoewel deze informatie met de grootst mogelijke zorgvuldigheid is samengesteld, kunnen we eventuele onjuistheden niet uitsluiten. Aan deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend.
Gebruiksoppervlakte woningen:
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580; al onze woningen worden professioneel ingemeten via deze NEN-norm. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Rechtsgeldige koopovereenkomst pas ná ondertekening:
Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een ‘ondertekende koopovereenkomst’.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 635.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.178
- Bouwjaar
- 1935
- Soort dak
- Mansarde dak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 152 m²
- Overige inpandige ruimte
- 37 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 27 m²
- Externe bergruimte
- 59 m²
- Perceel
- 464 m²
- Inhoud
- 638 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, ligbad, en toilet
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen en een kelder
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, dakraam, mechanische ventilatie, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- D
- Isolatie
- Gedeeltelijk dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Topline (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom)
Kadastrale gegevens
- ZEVENHUIZEN C 3068
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 381 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- ZEVENHUIZEN C 4340
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 15 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- ZEVENHUIZEN C 3067
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 68 m²
- Capaciteit
- 2 auto's
Populariteit
6.374x
Bekeken
71x
Bewaard
27-1-2026
Op Funda
Buurt

Kern Zevenhuizen
Zevenhuizen (ZH)- Inwoners
- 510
- Gezin met kinderen
- 28%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.773
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.