Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 13 maart 2025
- Verkoopdatum
- 2 mei 2025
- Looptijd
- 7 weken
Omschrijving
In een rustige, groene woonomgeving aan een doodlopend hofje ligt dit fraaie bouwkavel van 475 m² bestemd voor de bouw van een levensloopbestendige vrijstaande woning. Het betreft hier een leuk verkeersarm hofje waar 4 soortgelijke woningen zullen worden gebouwd.
Locatie:
Vessem is een dorp dat deel uitmaakt van de gemeente Eersel, is gelegen in regio de Kempen en maakt onderdeel uit van de streek Acht Zaligheden. Het is één van de groenste dorpen uit de regio en beschikt over een uitgestrekt buitengebied met bossen en landerijen. Het dorp is gunstig gelegen ten opzichte van uitvalswegen. Zo zijn de autosnelweg A67 en Provincialeweg N284 binnen 5 autominuten te bereiken. Daarnaast is Eindhoven Airport binnen 15 autominuten te bereiken. Vessem heeft hierdoor ook een uitstekende bereikbaarheid ten opzichte van bijvoorbeeld ASML, High Tech Campus en Maxima Medisch Centrum.
Bijgevoegde impressies (gemaakt door Gewoon Architecten uit Bladel) geven u een indicatie van een type woning wat hier mag worden gerealiseerd.
Enkele belangrijke voorwaarden uit het bestemmingsplan:
Hoofdgebouw:
Het aantal woningen mag maximaal één per bouwvlak bedragen.
De bebouwingstypologie van de woningen is vrijstaand, en hoofdgebouwen mogen uitsluitend binnen het bouwvlak worden gebouwd. Hoofdgebouw met verdieping dient met een zadeldak worden uitgevoerd.
De afstand tot de bestemmingsgrens mag niet minder bedragen dan 3 m.
De voorgevel moet worden gesitueerd in de naar de weg gekeerde grens van het bouwvlak of op een afstand van niet meer dan 3 m daarachter.
De goothoogte mag niet meer bedragen dan ter plaatse van de aanduiding ‘maximum goothoogte (4 m)’ is aangegeven.
De bouwhoogte mag niet meer bedragen dan ter plaatse van de aanduiding ‘maximum bouwhoogte (7 m)’ is aangegeven.
De afstand van een hoofdgebouw tot de zijdelingse perceelsgrenzen mag aan beide zijden niet minder bedragen dan 3 m.
Bijgebouwen:
Het bebouwingspercentage van de gronden ter plaatse van de aanduiding ‘bijgebouwen’ mag maximaal 40% per bouwperceel bedragen tot een maximum gezamenlijke oppervlakte van bijbehorende bouwwerken van 120 m² per bouwperceel.
Een overkapping (bv een carport) mag, met uitzondering van hoeksituaties, voor de naar de weg toegekeerde zijde van het bouwvlak of het verlengde daarvan worden gebouwd, met dien verstande dat de overschrijding niet meer bedraagt dan 3 m. De afstand tot de voorste perceelsgrens bedraagt minimaal 1 m.
De goothoogte mag niet meer bedragen dan 3,2 m. Met betrekking tot de bouwhoogte geldt het volgende:
1. Van bijbehorende bouwwerken mag de bouwhoogte niet meer bedragen dan 5,5 m, behoudens het bepaalde onder 2 en 3 hierna.
2. Indien bijbehorende bouwwerken worden gebouwd in de perceelsgrens, mag de bouwhoogte in de perceelsgrens niet meer bedragen dan 3,2 m en van daaraf in gelijke mate met de afstand tot de perceelsgrens toenemen tot niet meer dan 5,5 m, behoudens het hierna onder 3 bepaalde.
3. Indien bijbehorende bouwwerken aan weerszijden van de perceelsgrens aaneengesloten worden gebouwd, mag de bouwhoogte niet meer bedragen dan 5,5 m.
Voor uitgebreide informatie verwijzen wij u naar:
Kom Vessem, herziening Flinkert ongen.
Heeft u mogelijk interesse in dit fraaie bouwkavel? Neem dan contact met ons zodat wij u wat meer achtergrondinformatie kunnen verstrekken en eventueel een kennismakingsgesprek kunnen plannen.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 249.375 kosten koper
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort object
- Bouwgrond
- Bouwrijp
- Ja
Indeling
- Perceel
- 475 m²
Kadastrale gegevens
- VESSEM B 2295
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 475 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
Populariteit
8.796x
Bekeken
44x
Bewaard
13-3-2025
Op Funda
Buurt
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




