Nieuw
Baambrugse Zuwe 127-AWS3645 AD VinkeveenVinkeveen Plassengebied
€ 2.150.000 k.k.
- 103 m²wonen
- 4.630 m²perceel
- 2slaapkamers
- Fenergielabel
BlikvangerUnieke kans: een bestaande woonark & bouwvlak voor vrijstaande woning
Omschrijving
Unieke kans aan de Baambrugse Zuwe: wonen op het water én bouwen aan de Vinkeveense Plassen!
Soms komt er iets bijzonders voorbij dat zich nauwelijks laat vergelijken. Dit royale perceel aan de Baambrugse Zuwe biedt namelijk niet één, maar twee bijzondere woonmogelijkheden: een bestaande woonark met eigen grond én een separaat bouwvlak voor het realiseren van een vrijstaande villa. Een zeldzame combinatie op een prachtige plek aan de Vinkeveense Plassen.
De huidige woonark is comfortabel ingedeeld en beschikt over een lichte woonkamer met uitzicht over het water, een keuken, badkamer en twee slaapkamers. Het woonoppervlak circa 103 m², met daarnaast circa 47 m² in de twee bijgebouwen. Rondom de ark ligt een fraai aangelegd buitenterrein met royale terrassen, groen gazon, veel privacy, parkeergelegenheid en eigen baai en natuurlijk direct aan de Vinkeveense Noordplas gelegen.
Indien u de woonark wenst te vervangen voor en nieuwe dan zijn de maximale maten 20 meter lang, 6 meter breed en 4 meter boven de waterlijn. Een twee-laags watervilla behoort hiermee tot de mogelijkheden.
Wat dit aanbod echt bijzonder maakt, is de aanwezigheid van een tweede woonmogelijkheid. Op het perceel is namelijk ook een bouwvlak van circa 92 m2 aanwezig voor het realiseren van een vrijstaande woning bestaande uit maximaal 3 bouwlagen. Binnen dit bouwvlak mag, op basis van het bestemmingsplan, worden gebouwd met een goothoogte van 4 meter en een maximale bouwhoogte van circa 9 meter. Daarnaast zijn er, afhankelijk van het uiteindelijke ontwerp en de geldende regels, mogelijkheden om de woning op de begane grond verder te verruimen met bijvoorbeeld aan- of uitbouwen.
Daarmee is dit perceel uitermate geschikt voor dubbele bewoning. Denk aan ouders en kinderen die dicht bij elkaar willen wonen, twee bevriende huishoudens, of simpelweg de wens om wonen op het water te combineren met de bouw van een royale vrijstaande villa. De één woont in de woonark of laat een nieuwe bouwen, de ander realiseert een nieuwe woning op het bouwperceel.
De woonark dient uiteindelijk te worden verplaatst naar de baai links van het perceel, zoals weergegeven op de bestemmingsplankaart. Juist daardoor ontstaat een duidelijke en logische verdeling tussen de woonark met ligplaats en het bouwperceel voor de nieuw te realiseren woning.
De ligging is zonder meer bijzonder. Vanaf het perceel kijkt u vrij uit over de Vinkeveense Plassen en stapt u zo het water in voor een frisse duik, een rondje suppen of een tocht met de sloep. Tegelijkertijd liggen de dagelijkse voorzieningen van Vinkeveen nog op fietsafstand. Ook Amsterdam en Utrecht zijn uitstekend bereikbaar, waardoor dit een ideale plek is voor wie rust, ruimte en water zoekt, maar niet afgelegen wil wonen.
Het perceel is in volle eigendom en omvat circa 1.500 vierkante meter grond en de rest van het kadastrale perceel bestaat uit water.
Mocht u belangstelling hebben voor één van de twee woonmogelijkheden laat dat ons weten.
Kom kijken bij deze unieke kans aan de Baambrugse Zuwe: een royaal perceel direct aan de Vinkeveense Plassen met woonark én een bouwvlak voor een vrijstaande woning.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 2.150.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 20.874
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Woonboot, vrijstaande woning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwperiode
- 1960-1970
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 103 m²
- Externe bergruimte
- 47 m²
- Perceel
- 4.630 m²
- Inhoud
- 303 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Airconditioning, alarminstallatie, natuurlijke ventilatie, en schuifpui
Energie
- Energielabel
- F
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom
Kadastrale gegevens
- VINKEVEEN A 4190
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 3.040 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- VINKEVEEN A 4189
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 1.590 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan vaarwater, aan water en vrij uitzicht
- Tuin
- Tuin rondom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
Garage
- Soort garage
- Carport en vrijstaande houten garage
- Capaciteit
- 2 auto's
- Voorzieningen
- Elektrische deur, elektra en stromend water
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
1.276x
Bekeken
12x
Bewaard
9-7-2026
Op Funda
Buurt

Vinkeveen Plassengebied
Vinkeveen- Inwoners
- 1.880
- Gezin met kinderen
- 26%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 8.187
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.



