Nieuw
Sweelinckstraat 1943131 SV VlaardingenVettenoordse Polder Oost
€ 309.000 k.k.
- 75 m²wonen
- 2slaapkamers
- Aenergielabel
Omschrijving
Wát een verrassend ruime en sfeervolle benedenwoning mogen wij je aanbieden! Deze uitstekend onderhouden 3-kamerwoning aan de Sweelinckstraat 194 in Vlaardingen combineert het comfort van gelijkvloers wonen met een uitzonderlijk grote en zonnige achtertuin. Met twee ruime slaapkamers, een moderne keuken en badkamer, een vrijstaande berging van maar liefst circa 14 m² én een heerlijke tuin waar je volop kunt genieten van rust en privacy, is dit een woning die direct een gevoel van thuis oproept.
De woning is gelegen in een karakteristieke straat in de geliefde Vettenoordse Polder. Hier woon je centraal met winkels, scholen, openbaar vervoer en het gezellige stadscentrum van Vlaardingen binnen handbereik. Ook uitvalswegen richting Rotterdam en Den Haag zijn uitstekend bereikbaar.
De zeer ruime achtertuin is zonder twijfel één van de absolute pluspunten van deze woning. Dankzij het royale formaat is er volop ruimte voor meerdere terrassen, groen en speelgelegenheid. Daarnaast beschik je over een grote vrijstaande houten berging, ideaal voor hobbyisten, fietsen en extra opslag.
Kunnen wij jou binnenkort feliciteren met de aankoop van deze instapklare en verrassend ruime benedenwoning?
De indeling is als volgt:
Begane grond -
Via de verzorgde voortuin bereik je de entree van de woning. Vanuit de hal heb je toegang tot vrijwel alle vertrekken van de woning.
Aan de achterzijde bevindt zich de royale woonkamer. Wat een fijne leefruimte! Dankzij de grote raampartijen en de openslaande deuren naar de tuin valt het daglicht hier rijkelijk naar binnen. De woonkamer staat in open verbinding met de eetkamer, waardoor een ruim en uitnodigend geheel ontstaat. Een heerlijke plek om te ontspannen, te dineren en gasten te ontvangen.
De moderne keuken is in praktische opstelling uitgevoerd en voorzien van diverse inbouwapparatuur. Vanuit het raam kijk je uit over de tuin, wat koken hier extra aangenaam maakt.
De woning beschikt over twee ruime slaapkamers. De slaapkamer aan de voorzijde is uitstekend geschikt als hoofdslaapkamer en biedt volop ruimte voor een tweepersoonsbed en een grote kledingkast. De tweede slaapkamer bevindt zich aan de achterzijde en is ideaal als kinder-, werk- of hobbykamer.
De badkamer is verzorgd en compleet ingericht met een douche, wastafel en toilet.
Daarnaast beschikt de woning over een praktische interne kast, ideaal voor extra bergruimte.
Tuin -
Wauw! De achtertuin is werkelijk een droom voor liefhebbers van buitenleven. Deze zeer ruime en fraai aangelegde tuin biedt volop privacy en zon. Dankzij het royale formaat zijn de mogelijkheden eindeloos: van een gezellige loungehoek en grote eettafel tot speelruimte voor kinderen of ruimte voor de enthousiaste tuinier.
Achter in de tuin staat een grote vrijstaande houten berging van circa 4,89 x 2,94 meter. Deze ruimte is perfect als werkplaats, hobbyruimte of voor het stallen van fietsen en gereedschap.
- Afmetingen -
Voor de afmetingen en indeling verwijzen wij je naar de gedetailleerde plattegronden.
Bijzonderheden:
o Bouwjaar: ca. 1938.
o Woonoppervlakte 75 m2.
o Erfpacht eeuwigdurend (canon €40,36 per jaar)
o Kleine Actieve Vve (maandelijkse bijdrage van €100,-p/m)
o Gezien de leeftijd van de woning handteren wij een standaard ouderdomsclausule.
o Oplevering in overleg
Je wilt een huis kopen? Neem je eigen NVM aankoopmakelaar mee!
Deze tekst is met zorg door verkoper samengesteld. Voor de juistheid van de verstrekte informatie zijn wij in de regel in grote mate afhankelijk van derden. De vermelde informatie is van algemene aard en is niet meer dan een uitnodiging om in onderhandeling te treden. Aan de inhoud van deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 309.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.120
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 100,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Benedenwoning (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1938
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 75 m²
- Externe bergruimte
- 14 m²
- Inhoud
- 244 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer
- Badkamervoorzieningen
- Douche, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Isolatie
- Driedubbel glas, dubbel glas en muurisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Remeha Avanta (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom)
Kadastrale gegevens
- VLAARDINGEN D 5563
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Gemeentelijk eigendom belast met erfpacht
- Lasten
- € 40,00 per jaar
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, in centrum, in woonwijk en open ligging
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 100,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Nee
- Opstalverzekering
- Nee
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
19-5-2026
Op Funda
Buurt

Vettenoordse Polder Oost
Vlaardingen- Inwoners
- 5.450
- Gezin met kinderen
- 30%
- Gem. vraagprijs / m²