Nieuw
Professor Bronkhorstlaan 543451 ET VleutenVleuten
€ 630.000 k.k.
- 135 m²wonen
- 146 m²perceel
- 4slaapkamers
- Cenergielabel
Omschrijving
Een buitenkans in het oude dorp van Vleuten!
Woningen aan de Professor Bronkhorstlaan komen zelden op de markt – en dat is niet voor niets. Wie hier woont, wil eigenlijk niet meer weg. Dat maakt deze woning tot een échte buitenkans.
Op één van de mooiste plekken in de geliefde wijk Hinderstein, het karaktervolle ‘oude dorp’ van Vleuten, staat deze ruime en sfeervolle eengezinswoning met stenen berging. De woning is door de jaren heen met zorg onderhouden en op meerdere punten gemoderniseerd. Zo zijn er recent een nieuwe keuken geplaatst, een royale dakkapel gerealiseerd en is het kozijn aan de achterzijde vervangen. De woning is eerder al aan de achterzijde verruimd met een serre, waardoor een heerlijke lichte tuinkamer is ontstaan.
Begane grond
Via de ruime entree betreedt u de woning. Hier vindt u diverse vaste kasten, waaronder een ruime trapkast. De toiletruimte is in 2019 vernieuwd.
De gezellige woonkamer is speels ingedeeld en wordt door industriële schuifdeuren op natuurlijke wijze verdeeld in een zit- en eetgedeelte.
De halfopen keuken is in 2021 volledig vernieuwd en van alle moderne gemakken voorzien, zoals een combi-stoomoven, elektrische kookplaat, ingebouwde afzuigkap en een stijlvol granito composiet aanrechtblad in cementkleur.
De keuken staat in directe verbinding met de aangebouwde serre, die dankzij de grote raampartijen en de schuifdeur over de volledige breedte van de woning baadt in het daglicht. Een heerlijke plek om te eten, te werken of te ontspannen. Een elektrisch screen (2022) zorgt voor de nodige schaduw op warme dagen.
Vanuit de serre bereikt u via de schuifpui of loopdeur de achtertuin op het westen. Hier geniet u van de middag- en avondzon. In de tuin bevinden zich een stenen berging en een achterom.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers en een royale badkamer. De badkamer is in 2017 uitgebouwd en ingericht met een ligbad, aparte douche, wastafelmeubel, een tweede toilet en elektrische vloerverwarming. De slaapkamers aan de achterzijde zijn in 2025 voorzien van nieuwe kunststof kozijnen. Alle ramen zijn uitgerust met horren.
Zolder
Via een vaste trap bereikt u de tweede verdieping. Op de overloop bevinden zich de witgoedaansluitingen en de cv-installatie (2013). In 2021 is hier een brede dakkapel geplaatst met kunststof kozijnen en horren, waardoor een extra (werk)kamer is ontstaan. De zolderslaapkamer is ruim, beschikt over een wastafelmeubel en biedt veel bergruimte achter de knieschotten.
Ligging
De ligging is ideaal: rustig en kindvriendelijk, maar met alle voorzieningen binnen handbereik. Winkels, scholen, sportfaciliteiten en het Maximapark liggen op korte afstand. Station Vleuten bereikt u in circa vijf minuten, met een snelle verbinding naar Utrecht en Den Haag/ Rotterdam. Ook de uitvalswegen A2 en A12 richting Utrecht en Amsterdam zijn uitstekend bereikbaar.
Daarnaast bevinden zich op steenworp afstand onder andere de Haarrijnse Plas, Geertjeshoeve en het prachtige Kasteel de Haar – perfecte plekken voor ontspanning en recreatie.
Pluspunten:
- Zeer gewilde locatie
- Uitstekend onderhouden woning
- Lichte serre/ tuinkamer aan de achterzijde
- Moderne keuken (2021)
- Fijn ingedeelde woonkamer met industriële schuifdeuren
- Vier slaapkamers + extra werk-/hobbyruimte
- Grote dakkapel met kunststof kozijnen (2021)
- Royale en complete badkamer
- Achtertuin op het westen met berging en achterom
- Rustige, groene en kindvriendelijke omgeving
- Centrale ligging met natuur en voorzieningen dichtbij
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 630.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.667
- Bouwjaar
- 1968
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 135 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 1 m²
- Externe bergruimte
- 10 m²
- Perceel
- 146 m²
- Inhoud
- 451 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, glasvezelkabel, schuifpui, en TV kabel
- Cv-ketel
- Remeha (2013, eigendom)
Kadastrale gegevens
- VLEUTEN F 1498
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 146 m²
- Achtertuin
- 45 m² (7,50 meter diep en 6,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
15-5-2026
Op Funda
Buurt

Vleuten
Vleuten- Inwoners
- 8.740
- Gezin met kinderen
- 45%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.959
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.