Nieuw
Vliedbergweg 115251 RP VlijmenVliedberg
€ 515.000 k.k.
- 137 m²wonen
- 150 m²perceel
- 4slaapkamers
- Aenergielabel
Omschrijving
Jong, instapklaar én verrassend ruim wonen! Deze moderne tussenwoning uit 2019 biedt alles wat je zoekt: een sfeervolle living, luxe open keuken met kookeiland, drie slaapkamers, een royale tweede verdieping én een praktische bergzolder bereikbaar via een vlizotrap. Dankzij de volledige isolatie, energielabel A en 14 zonnepanelen woon je hier bovendien comfortabel en energiezuinig. De woning is gelegen in de woonwijk Vliedberg, met alle dagelijkse voorzieningen, scholen, sportfaciliteiten en uitvalswegen in de directe omgeving.
INDELING
Begane grond
Via de entree met meterkast en moderne toiletruimte krijg je toegang tot de woonkamer. De ruime en lichte woonkamer geniet van veel natuurlijke lichtinval dankzij de grote raampartijen en de tuindeur naar de achtertuin. De moderne afwerking in combinatie met de warme kleurstellingen en pvc-vloer geven het geheel een eigentijdse en sfeervolle uitstraling. Vanuit de woonkamer zijn tevens de praktische trapkast en de trapopgang naar de eerste verdieping bereikbaar.
Aan de voorzijde van de woning bevindt zich de luxe open keuken met stijlvol kookeiland, wat zorgt voor een fijne plek om te koken én gezellig samen te zijn. De keuken is uitgevoerd in een moderne kleurstelling en voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat, combi-oven, vaatwasser, koelkast en een Quooker. Dankzij het kookeiland is er volop werk- en bergruimte aanwezig.
De open indeling tussen keuken, eetkamer en woonkamer maakt het geheel ruimtelijk en perfect geschikt voor zowel gezinnen als liefhebbers van gezellig tafelen en borrelen. Daarnaast is de gehele begane grond voorzien van comfortabele vloerverwarming.
Eerste verdieping
De overloop geeft toegang tot drie volwaardige slaapkamers en de badkamer. De slaapkamers zijn prettig van formaat en genieten van veel natuurlijke lichtinval. De badkamer is compleet uitgevoerd met een inloopdouche, toilet en wastafelmeubel.
Tweede verdieping
De royale tweede verdieping is momenteel ingericht als open multifunctionele ruimte en biedt volop mogelijkheden om geheel naar eigen wens in te delen. Denk hierbij aan een extra slaapkamer, werkkamer, hobbyruimte of combinatie hiervan. Tevens bevinden zich hier de aansluitingen voor de wasapparatuur en de opstelling van de cv-ketel. Dankzij de aanwezige dakkapel is ook deze verdieping heerlijk ruim en licht. Via een vlizotrap is de praktische bergzolder bereikbaar, ideaal voor extra opslagruimte.
Tuin
De verzorgde achtertuin is gelegen op het oosten en onderhoudsvriendelijk aangelegd met een combinatie van sierbestrating, gazon en plantenborders. Dankzij de fijne afmetingen is er voldoende ruimte voor meerdere zitplekken, waardoor je op ieder moment van de dag kunt genieten van zowel zon als schaduw. Achter in de tuin bevindt zich een vrijstaande houten berging voorzien van elektra. Daarnaast beschikt de tuin over een handige achterom.
Bijzonderheden
- Jonge woning gebouwd in 2019;
- Energielabel A;
- Voorzien van 14 zonnepanelen;
- Luxe open keuken met kookeiland en Quooker;
- Vloerverwarming op de begane grond;
- Vier slaapkamers
- Onderhoudsvriendelijke achtertuin met berging en achterom;
- Gelegen in de wijk Vliedberg nabij alle voorzieningen.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 515.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.759
- Bouwjaar
- 2019
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 137 m²
- Externe bergruimte
- 7 m²
- Perceel
- 150 m²
- Inhoud
- 492 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Dakraam, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Kombi Kompact HRE 36/30A (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom)
Kadastrale gegevens
- VLIJMEN H 6119
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 150 m²
- Achtertuin
- 63 m² (10,56 meter diep en 6,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
13-5-2026
Op Funda
Buurt

Vliedberg
Vlijmen- Inwoners
- 4.600
- Gezin met kinderen
- 36%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.991
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.