Nieuw
Schaapweg 56063 BA VlodropVlodrop
€ 390.000 k.k.
- 163 m²wonen
- 417 m²perceel
- 3slaapkamers
- Fenergielabel
Omschrijving
Welkom op Schaapweg 5, een verrassend ruim vrijstaand woonhuis met aanbouw, serre, inpandig bereikbare garage en tuin, gelegen in een prima woonomgeving op loopafstand van de dagelijkse voorzieningen.
Met 163 m² woonoppervlak en 78 m² aan overige inpandige ruimte biedt deze woning voldoende plek voor iedereen. De aanbouw en de serre bieden vele mogelijkheden zoals het realiseren van een slaapkamer, hobby- of chillruimte maar kunnen ook gebruikt worden als thuiswerkplek of kantoor/praktijk aan huis. Daarmee is dit huis perfect voor gezinnen met opgroeiende kinderen, doorstromers en mensen die op zoek zijn naar ruimte, comfort en gemak. De L-vormige woonkamer, de aparte keuken en de 3 slaapkamers en de badkamer bieden genoeg ruimte in huis. De garage, de kelder en de zolders zorgen voor extra bergruimte en bieden genoeg plek voor het stallen van spullen.
In de op het Zuiden gelegen achtertuin kun je genieten van het buitenleven en heerlijk ontspannen.
Indeling
Begane grond:
De entree geeft toegang tot de voordeur en de hal. Vanuit de hal met meterkast, garderobekast en trap naar de 1e verdieping zijn de kelder, het toilet en de woonkamer bereikbaar. De toiletruimte is voorzien van een wandcloset met fonteintje. De L-vormige woonkamer (ca. 38 m²) is ruim van opzet en is voorzien van een natuurstenen vloer. Middels een schuifpui is de keuken bereikbaar.
De keuken (ca. 14 m²) beschikt over een keukenopstelling met apparatuur (keramische kookplaat, afzuigkap, combimagnetron, vaatwasser, koelkast) en voldoende werk- en kastruimte. Aan de achterzijde van de keuken bevindt zich een schuifpui welke toegang geeft tot het terras en de tuin.
Aansluitend aan de keuken bevindt zich een tweede hal welke een eigen ingang heeft vanaf de oprit. Middels een schuifpui is er toegang tot de tuinkamer (ca. 15,5 m²). Deze multifunctionele ruimte kan gebruikt worden als werk-/hobby- of speelkamer en is voorzien van een schuifpui naar het terras.
De ruime inpandige garage (36 m²) is voorzien van een elektrisch bedienbare poort, een keukenblok, witgoedaansluiting, een radiator en een handige vliering. Vanuit de garage is er toegang tot de serre / wintertuin van ca. 22 m². De serre is voorzien van een airco, een dubbele schuifpui en een loopdeur naar de tuin. De keuken, de tweede hal, de tuinkamer en de serre zijn voorzien van een granieten vloer.
Eerste verdieping
1e verdieping:
Op de eerste verdieping bevinden zich de overloop, 3 slaapkamer en de badkamer. De slaapkamers zijn respectievelijk ca. 12, 10 en 4 m² groot. De twee grote slaapkamers zijn voorzien van inbouwkasten. De badkamer (ca. 9 m²) is voorzien van een ligbad, douche, toilet en vaste wastafel in wandmeubel.
Tweede verdieping
2e verdieping:
Middels een vlizotrap is de zolder bereikbaar. Hier bevindt zich een zolderkamer (ca. 6 m²) met een dakraam en de berging met de c.v.-opstelling.
Overige verdiepingen
Kelder:
Praktische provisiekelder (ca. 10 m²).
Tuin
Perceel:
De oprit biedt parkeergelegenheid op eigen terrein en geeft toegang tot de voordeur, de achterdeur en de garage. De achtertuin is gelegen op het Zuiden en biedt voldoende privacy en is voorzien van een terras, bestrating, beplanting en een berging voor tuinspullen.
Bijzonderheden
Algemeen:
Deze vrijstaande woning is oorspronkelijk gebouwd omstreeks 1968 en is in de loop der jaren aan- en verbouwd. De woning is voorzien van houten en aluminium kozijnen met grotendeels dubbel glas, deels voorzien van rolluiken, een HR combiketel (2018) en heeft energielabel F .
Het woonoppervlak bedraagt ca. 163 m², de overige inpandige ruimte ca. 78 m², gebouw gebonden buitenruimte ca. 13 m², de inhoud bedraagt ca. 897 m³ en het perceeloppervlak bedraagt 417 m².
Omgeving:
Vlodrop maakt met haar buurtschappen Etsberg, Rothenbach en Vlodrop Station deel uit van de gemeente Roerdalen en heeft ruim 2300 inwoners. Het dorp is gelegen in een landelijke en groene woonomgeving langs rivier de Roer en Nationaal Park de Meinweg met haar vele wandel- en fietsroutes. Vlodrop beschikt over voldoende voorzieningen zoals een basisschool, kinderopvang, supermarkten, diverse winkels, tuincentra, een huisartsenpraktijk, een tandartspraktijk, restaurants, cafés, een dorpshuis, een sporthal, een buitenzwembad en diverse (sport)verenigingen. Vlodrop ligt op circa 10 kilometer van de stad Roermond met zijn uitgebreide maasplassen, tal van winkels en terrasjes in de fraaie historische binnenstad en het Designer Outlet Center met meer dan 180 winkels en diverse restaurants. Het Bourgondische Maastricht en het Zuid-Limburgse heuvelland maar ook Venlo, Eindhoven en grote Duitse steden als Düsseldorf, Keulen en Aken zijn eveneens goed bereikbaar.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 390.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 2.393
- Bouwjaar
- 1968
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 163 m²
- Overige inpandige ruimte
- 78 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 13 m²
- Perceel
- 417 m²
- Inhoud
- 897 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, ligbad, toilet, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen, een zolder, en een kelder
- Voorzieningen
- Airconditioning, buitenzonwering, dakraam, rolluiken, en schuifpui
- Cv-ketel
- Nefit Trendline (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Kadastrale gegevens
- VLODROP F 1002
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 417 m²
- Capaciteit
- 2 auto's
- Voorzieningen
- Elektrische deur, vliering, elektra, verwarming en stromend water
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
22-5-2026
Op Funda
Buurt

Vlodrop
Vlodrop- Inwoners
- 1.885
- Gezin met kinderen
- 26%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 2.630
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.