Nieuw
Koningin Wilhelminalaan 362-A2274 BH VoorburgVoorburg Noord zuid
€ 520.000 k.k.
- 122 m²wonen
- 2slaapkamers
- Eenergielabel
Omschrijving
[For English, please see below]
Instapklaar en luxueus appartement met echt een GEWELDIG groot dakterras met uitzicht op het Corbulopark in Voorburg.
In het gezelligste en groenste deel van Voorburg bevindt zich dit verrassend ruime (122m2) en uitstekend onderhouden appartement, gelegen op de begane grond en 1e etage.
Binnenkort start onze SMASH Makelaar, Alexandra van der Schot, met de bezichtigingen. Je kunt via de woningwebsite zelf een afspraak inplannen: koninginwilhelminalaan362a.nl
De entree is op de begane grond waarbij je direct de multifunctionele ruimte binnenkomt. Deze ruimte kan jouw slaapkamer, kantoor of hobbyruimte worden.
Wanneer je via de trap omhoog loopt kom je in de hal van de 1e etage waar je de keuken en het gigantische dakterras, het toilet en enorme woon-/eetkamer met balkon binnenloopt. Of het mooi weer is of niet; in deze ruimtes is het vanwege de vele ramen altijd heerlijk licht.
De keuken is ruim en van alle gemakken voorzien en vanuit de keuken betreedt je het mooiste dakterras van Voorburg waar jij met je gasten op een zwoele zomeravond tot in de late uurtjes kunt vertoeven.
Vanuit de hal kun je via een trap weer omlaag naar de begane grond gaan. Hier bevinden zich de slaapkamer, inloopkast, wasruimte en heerlijk luxe badkamer.
De woning is gelegen in Voorburg-Noord, ook wel het “Bezuidenhout van Voorburg” genoemd, een geliefde woonomgeving die bekendstaat om haar brede lanen, het vele groen en de karakteristieke bebouwing. Hier woon je rustig en prettig, terwijl alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik zijn. Op loopafstand bevinden zich het historische Huygenskwartier met leuke winkels, restaurants en terrassen, meerdere supermarkten, scholen, kinderopvang en sportvoorzieningen. Ook de bereikbaarheid is uitstekend. Station Voorburg ligt op korte afstand. Daarnaast zijn ook RandstadRail, tram en bus goed bereikbaar. De uitvalswegen richting A4, A12 en A13 zijn snel aan te rijden en met de fiets ben je bovendien binnen circa 15 minuten in het centrum van Den Haag.
Bijzonderheden:
• Gelegen op eigen grond
• De VvE is onlangs opgericht en ingeschreven in de KvK (nadat de splitsing dit jaar geformaliseerd is)
• Maandelijkse bijdragen zijn: VvE € 162,50 + maandelijkse voorschot gas € 176.91, water € 28.17 en elektra € 87.72
• MJOP aanwezig (opgesteld door VvE) en gezamenlijke opstalverzekering
• De CV ketel en de zonnepanelen zijn eigendom van de VvE welke bestaat uit 3 appartement eigenaren
• Alle ramen voorzien van dubbel HR glas in houten kozijnen.
• Veel lichtinval door grote raampartijen
• Ruime berging voor fietsen, voorraad, etc.
• Energielabel E
• Oplevering in overleg
In de koopovereenkomst worden de volgende extra clausules opgenomen:
- ouderdomsclausule (standaard bij woningen die ouder zijn dan 20 jaar);
Wij nodigen je van harte uit om dit fraaie appartement met eigen ogen te komen bewonderen!
De teksten en impressies zijn bedoeld om een goede indruk te geven van het object. Aan de inhoud ervan is de grootst mogelijke zorg besteed. Desondanks is alle informatie nadrukkelijk onder voorbehoud. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden.
Wij zijn de makelaar van verkoper. Wij adviseren je om je eigen makelaar mee te nemen voor jouw belangenbehartiging bij de aankoop van jouw toekomstige huis!
***********************
Move-in ready and luxurious apartment with a truly AMAZING large rooftop terrace overlooking the Corbulopark in Voorburg.
Located in the coziest and greenest part of Voorburg, this surprisingly spacious (122 m²) and excellently maintained apartment is situated on the ground floor and first floor.
Our SMASH real estate agent, Alexandra van der Schot, will soon begin viewings. You can schedule an appointment yourself via the property website: koninginwilhelminalaan362a.nl
The entrance is on the ground floor, where you immediately step into the multifunctional space. This room can serve as your bedroom, office, or hobby room.
When you walk upstairs, you enter the hallway on the first floor, which gives access to the kitchen and gigantic rooftop terrace, the toilet, and the enormous living/dining room with balcony. Whether the weather is good or not, these spaces are always wonderfully bright thanks to the many windows.
The kitchen is spacious and fully equipped with every convenience. From the kitchen, you step onto what may well be the most beautiful rooftop terrace in Voorburg, where you and your guests can enjoy long summer evenings until late at night.
From the hallway, a staircase leads back down to the ground floor. Here you will find the bedroom, walk-in closet, laundry room, and wonderfully luxurious bathroom.
The property is located in Voorburg-Noord, also known as the “Bezuidenhout of Voorburg,” a highly sought-after residential area known for its wide avenues, abundant greenery, and characteristic architecture. Here you live in a peaceful and pleasant environment while having all daily amenities within easy reach. Within walking distance, you will find the historic Huygenskwartier with charming shops, restaurants, and terraces, as well as several supermarkets, schools, childcare facilities, and sports amenities. Accessibility is excellent as well. Voorburg Station is a short distance away, and RandstadRail, tram, and bus connections are all easily accessible. The A4, A12, and A13 motorways can be reached quickly, and by bike you can reach the center of The Hague in approximately 15 minutes.
Key features:
• Freehold property (located on private land)
• The Owners’ Association (VvE) was recently established and registered with the Chamber of Commerce after the subdivision was formalized this year
• Monthly contributions: VvE €162.50 + monthly advance payments for gas €176.91, water €28.17, and electricity €87.72
• Long-term maintenance plan (MJOP) available (prepared by the VvE) and shared building insurance
• The central heating boiler and solar panels are owned by the VvE, consisting of 3 apartment owners
• All windows fitted with double HR glazing in wooden frames
• Abundance of natural light due to large windows
• Spacious storage area for bicycles, supplies, etc.
• Energy label E
• Transfer date in consultation
The following additional clauses will be included in the purchase agreement:
• Age clause (standard for properties older than 20 years);
We warmly invite you to come and admire this beautiful apartment with your own eyes!
The descriptions and impressions are intended to provide a good impression of the property. The utmost care has been taken in compiling the content. Nevertheless, all information is explicitly subject to change and no rights can be derived from it. All information provided should be regarded as an invitation to make an offer or enter into negotiations.
We are the seller’s real estate agent. We advise you to bring your own real estate agent to represent your interests in the purchase of your future home!
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 520.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.262
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 162,50 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Beneden + bovenwoning (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1934
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 122 m²
- Overige inpandige ruimte
- 8 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 47 m²
- Inhoud
- 508 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Cv-ketel
- Remeha (gas gestookt uit 2014, eigendom)
Kadastrale gegevens
- VOORBURG F 8888
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren en parkeervergunningen
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 162,50 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Nee
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
898x
Bekeken
23x
Bewaard
22-5-2026
Op Funda
Buurt

Voorburg Noord zuid
Voorburg- Inwoners
- 3.760
- Gezin met kinderen
- 30%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.664
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.