Nieuw
Donklaan 132254 AA VoorschotenDobbewijk
€ 535.000 k.k.
- 105 m²wonen
- 128 m²perceel
- 4slaapkamers
- Cenergielabel
BlikvangerFijne (gezins)woning met uitbouw op de bg en erker, nabij Station.
Omschrijving
Bent u op zoek naar een sfeervolle gezinswoning in een kindvriendelijke buurt, met een speeltuin op steenworp afstand? Dan is deze charmante jaren ’30-woning zeker een bezichtiging waard.
De woning beschikt over een fraaie uitbouw op de begane grond met veel glaspartijen en een glazen dak, waardoor samen met de karakteristieke erker aan de voorzijde een heerlijk lichte en ruime woon-/eetkamer is ontstaan. Een fijne plek om met het gezin te wonen en gasten te ontvangen.
Daarnaast is de woning voorzien van een moderne keuken (2012) met diverse inbouwapparatuur en een praktisch ingerichte badkamer met douchecabine, tweede (recent vernieuwd) toilet en wastafelmeubel.
De indeling is als volgt: via de ruime voortuin, met ochtendzon, bereikt u de entree met hal, meterkast en toilet. Vanuit de hal komt u in de sfeervolle woonkamer met karakteristieke erker aan de voorzijde en een uitbouw aan de achterzijde. Diverse authentieke jaren ’30-elementen zijn hierbij behouden gebleven, waaronder de schouw met houtkachel en de erker. Dankzij de uitbouw met glazen dak is een heerlijk lichte en ruime keuken met eetgedeelte ontstaan. De openslaande deuren geven toegang tot de zonnige achtertuin, waar u kunt genieten van middag- en avondzon. De tuin beschikt bovendien over een ruime schuur en een praktische achterom.
Op de eerste verdieping bevinden zich een overloop met vaste kast, drie comfortabele (slaap)kamers en een nette badkamer voorzien van douchecabine, tweede toilet en wastafelmeubel.
De tweede verdieping beschikt over een overloop, met de opstelling van de cv-ketel en ruimte voor wasmachine en droger. Daarnaast bevindt zich hier een ruime zolderkamer met dakkapel aan de achterzijde en extra bergruimte achter de schotten. Aan de voorzijde bestaat bovendien de mogelijkheid om een extra dakkapel te plaatsen, waardoor eenvoudig een extra (slaap)kamer gerealiseerd kan worden.
De woning is gelegen in de geliefde Dobbewijk, op loopafstand van station Voorschoten. Ook het gezellige centrum van Voorschoten bevindt zich op korte afstand en zowel Wassenaar als diverse uitvalswegen, waaronder de A4, A44 en N44, zijn uitstekend bereikbaar.
De Dobbewijk staat bekend om haar prettige, sociale en ongedwongen sfeer. De huidige bewoners voelden zich hier vanaf het eerste moment welkom toen zij hier in 2012 kwamen wonen en hebben de buurt altijd ervaren als bijzonder prettig en betrokken. Zij hebben hier jarenlang met veel plezier gewoond, maar zijn inmiddels toe aan een volgende stap en verruilen deze fijne woning voor een groter huis.
Bijzonderheden:
- Sfeervolle jaren ’30-woning met uitbouw en glazen dak.
- Zeer lichte woon-/eetkamer dankzij grote glaspartijen achter en erker aan de voorzijde.
- Vier (slaap)kamers verdeeld over de eerste en tweede verdieping.
- Moderne keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur.
- Praktisch ingedeelde badkamer met douchecabine, tweede toilet en wastafelmeubel.
- Rustige ligging in een kindvriendelijke en sociale woonomgeving.
- Speeltuin op circa 50 meter afstand.
- Station Voorschoten op loopafstand.
- Winkels en voorzieningen in het centrum op korte afstand
Oplevering in overleg, indicatie q3/4 2026
- Vraagprijs
- € 535.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.095
- Bouwjaar
- 1930
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 105 m²
- Externe bergruimte
- 10 m²
- Perceel
- 128 m²
- Inhoud
- 346 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Cv-ketel
- Combi HR (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom)
Kadastrale gegevens
- VOORSCHOTEN B 3913
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 128 m²
- Achtertuin
- 38 m² (7,50 meter diep en 5,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
22-5-2026
Op Funda
Buurt

Dobbewijk
Voorschoten- Inwoners
- 230
- Gezin met kinderen
- 35%
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.